Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujuju

sex po 2 tyg znajomości

Polecane posty

Gość ujuju

jestesmy ze soba miesiąc, dosc szybko zaczelismy wspołzyc, jakos tak wyszło, teraz robimy to rególarnie:) czy uwarzacie ze to za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
no skoro "rególarnie" to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegazowana ze smakiem
ja z moim obecnym też przespałam si epo 2 tygodniach :O tak wyszło. jesteśmy ze sobą juz ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuju
ojjj nie czepiejcie sie regularnie :P jak sie szybko pisze to rózne dziwne rzeczy wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po ile macie lat?? pytam bo im więcej - tym mniej barier;)tak czasem wychodzi ale trzeba uważać żeby związek nie był oparty TYLKO na seksie bo jeśli tak jest to prędzej czy później się skończy i zostanie kac moralny....jak dla mnie trochę za szybko, ale rozumiem że chemia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuju
ja tez uważam, ze za wcześnie :| ale stało sie i juz sie nie odwróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadas
na to nie ma reguly. ja ze swoim misiaczkiem poszlam do lozka wlasnie po 2 tyg. znajmosci. 1,5 razem. obecnie mieszkamy ze soba. jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadas
a co to za roznica czy poszlibyscie po 2 tyg. po miesiacu po roku... przeciez i tak bylo by to samo wiec po co czekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererenia
dokładnie na to nie ma reguły... można czekać i dwa lata ale to i tak nie przesądzi o przyszłości związku. ja z moim misiem przespałam się po miesiącu, a jesteśmy razem dziesięć miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może taka różnica że wtedy ma sie większa pewność że jemu nie chodzi tylko o seks, to zależy od charakteru ludzi, niektórym zajmuje to trochę czasu żeby przełamać bariery itd....hm.....sama już nie wiem, ja raczej bym nie poszła po dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadas
glownie zalezy to od mezczyzny... ja nigdy nie zalowalam ze tak sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadas
on zawsze do mnie mowi reszta po dzien dzisiejszy :"kotku to przeciez nasze"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
a co za roznica po jakim casie sie bzykacie ?? bo jak poczeka z pol roku to cie bedzie bardziej kochal ?? nie wiez we wszystko co pisza tutaj zdolowane zyciem i szajbniete laski... jak bedziesz fajna to nei bedzie problemow... jak bedziesz zacztywac sie w ksiazkach typu 'zołza' czy sluchac rad lasek tutaj to bedzie zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachia
haha ja też poszłam do łozka po 2 tyg,a teraz jesteśmy juz 2,5 roku małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wygralem ....
uwazamy ze za wczesnie najpierw powinnas sie nauczyc pisac uwaZacie przez z a nie rz idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaaaaaaaaaa123
a ja poszlam po 4 miesiacach i myslalam ze to szybko ale wy macie 25 lat wiec chyba spoko a ja mialam 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moim mężem
poszlismy do łóżka za pierwszym razem i już z niego nie wyszliśmy, jesteśmy małżeństwem z 18 letnim stażem, nie ma reguły uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
a moze mnie podliczycie :P ile powinnam czekac z seksem ja 33 on 41, spotkania 3-4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
do psiarka- wg mnie 4 lata!!! A ksiądz Rydzyk powiedziałby że po ślubie!!hA ha ja tez poszłam z moim chłopakiem do łózka po 2tyg znajomości i za puszczalską sie nie uważam - mam 28 lat i na co mam czekać? może na księdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam poprostu że ja jestem we wszystkim za złotym środkiem i dlatego nie podoba mi się założenie że: TYLKO po ślubie ani że im szybciej tym lepiej, myślę że umiar we wszystkim i wypośrodkowanie są na prawdę wskazane......no ale nie ma reguły i już, każdy przypadek jest inny, każdy człowiek myśli inaczej i tyle opinii ile ludzi, może akurat wam się uda....byłoby fajnie, bo w około coś się ludziom rzadko udaje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciu jestes szczesliwa???? im pozniej z seksem,tym lepiej.ale my ludzie po 25 roku zycia nei czekamy z seksem... nie ma prognoz moja kumpela prostytutka tylko sypiala z panem V,a teraz jest sama panią V-ową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
aja soboe pomyslalam ze miesiac to taki dobry czas na małe poznanie sie, zaprzyjaznienie i takie tam, jestem juz po drugim tygodniu spotkań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×