Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Piotrus...21

Mialem cudowny dzien dziewcze mi uleglo i oby wiecej takich kobiet

Polecane posty

Gość Piotrus...21

Zaprosiłem wczoraj do siebie małolatkę, miała 16 latek. Były przyjemna rozmowa przy kolacji, winko i później drinki. Dziewczyna ładnie się zrobiła, prawie straciła przyjemność. Oczywiście to wykorzystałem. Miałem w drugim pokoju przygotowane rozścielone łóżko i skorzystałem z niego. Przeleciałem małolatkę, a później odprowadziłem ją na przystanek i wsadziłem do autobusu – miała być o 23.00 w domu. Wszystko cacy. Rozwaliło mnie tylko, że pana mając 16 lat była jeszcze dziewicą. Nie stanowiło to jednak dla niej problemu żeby się ze mną puścić. Najlepsze jednak jest to, jak mało na nią wydałem. Przy naszym pierwszym spotkaniu kupiłem jej : piwo (6zł) i drinka (9zł). Przy drugim spotkaniu, czyli dzisiaj : wino (9zł) + wódka (16zł) + sok 2l (4,5zł) + jedzonko (ok 10zł) i to całe koszty. Sumując wydałem razem na nią dokładnie 54,50 zł i za to mimo że była dziewicą, dała mi dupci. Bardzo mało się ceniła, ale dla mnie to jest duży plus. Dlatego panowie, nie opłaca się chodzi na dzi**i. Najtańsza dzi**a weźmie za pełen stosunek 100zl, a taka za 100 to na ogół jest stara, brzydka, rozepchana, ma jakieś choróbska i chce koniecznie z gumką. Tutaj za 54,50zł miałem świeżutką, ciasną i pachnącą szpareczkę. Sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×