Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i need 2 say

Miłość, seks i całowanie i o tym moje zdanie

Polecane posty

Gość i need 2 say

Mam nicałe 25 lat. Jestem przystojny (dla niektórych bardzo), inteligentny (dla większości bardzo), ciekawy i wygadany. Seks uznaję tylko po ślubie. Nigdy się nie całowałem, bo chcę to zrobić z miłości, z dziewczyną piękną, inteligentną i ciekawą, która też mi w ten sposób uczucie okaże. I tu jest problem, bo spotkać taką to cud rzadki i w mediach nie nagłaśniay ;) Trochę natomiast irytują mnie 'na-stki' i 'na-stkowie', które się wstydzą że 'czegoś tam jeszcze nie robiły a już mają tyle lat' i 'pu-stki' i 'pu-stkowie', którzy chełpią się 'jacy to oni doświadczeni'. Ech, wygadałem się to mi lepiej :P Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaniola
ja tez. nie chce sie zmuszac. poczekam nawet pare lat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
a tak na powaznie to lubie seks ze zwierzetami i przypalanie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
Uwielbiam podszywaczy... są tacy iteligentni i zabawni; tacy 'cool'; bez problemów z osobowością, o nie nie - na pewno ich nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
A reszcie: dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji jestem w Twoim autorze topiku wieku..i tyle mamy wspólnego:D A na teksty nastolatków nie zwracam uwagi;) Też pozdrawiam wszystkich:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talk_to_me
ja też czekam na kogoś wyjątkowego, chociaz nie lubie czekac i niecierpliwa jestem...to mam nadzieje, że warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssib
nie masz innych problemów? zaśmiecasz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tylko ciekawi
taki jestes dumny ze nawet sie nie calowales, ale lapa pewnie co noc sie machasz i tu sie nie przejmujesz ze sperme marnujesz dla wybranki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
Lucky - nie odmienność poglądów, ale poziom intelektualny ich wyrażania mnie drażni, jak rozumiesz ;) Złośliwa - żaden szok; dla mnie pocałunek to jak powiedzieć 'kocham Cię', a takich słów na wiatr lepiej nie rzucać ;) talk_to_me - warto rezygnować z rzeczy małych, aby zyskać rzeczy wielkie :D ss..sib - oj mam, mam inne problemy Piękna - cóż, nie mówię żem oryginalny ;) mnie ... ciekawi - hm... nie jestem dumny, ze się nie całowałem; żałowałbym tylko gdybym to robił wbrew sobie (tak jak nikt nie jest dumny, że nie sika we śnie, ale żałuje gdy się to przydarzy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie? nom.. Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi: - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony! on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział: -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił... adekwatny cytacik z basha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
Ależ, skąd ta trauma? :) Nie uważam, że to coś złego - przeciwnie: to piękny wyraz miłości :) Jeśli (!) jest to wyraz miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijaaaaaa
to jak, nie miales nigdy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
No i zgadzam się, Fajnie. Problem polega tylko na tym, że takich, które 'mają tak jak ja' jest mniej... czy to tylko moje wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek....P
Widac tylko ja sie uchowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
Złośliwa, nie qmam skąd Twa trauma... cukiereczku :) (choć jak rozumiem i 'dziewczynaaniola' podziela mój punkt widzenia) Lucky, może jeszcze jakaś anegdotka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek....P
zdziwiłby7s sie jakys mnie zobaczył :P na zadna nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla mnie to szook seks ...rozumiem ale pocałunek,,nie rozumiem" a ja nie rozumiem ani tego, ani tego :) Podwójny SZOK!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
cukiereczku...P, nie rozumiem kontekstu Twojej wypowiedzi. Dlaczego i czym bym się zdziwił? Na kogo nie zasługuję? Napisałem, że chyba więcej się takich uchowało (czy to nie dobrze?) klaudka 27, ech, życie potrafi zaskakiwać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem ile jest jakich a ile jakich... Jak jakiś chłop pozna 24 letnią dziewice i ładną, i mądrą, to zaraz zakłada topik na kafe pt.: "czy to normalne? co z nią nie tak?" itp. Na szczęście to nie mój problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i need 2 say
Hahaha - tacy właśnie mają szczęscie takie spotykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bash.org.pl inne cytaty na tej stronce a ja się zupełnie nie dziwię..nie takie rzeczy czytałem na kafe;) tylko tak się zastanawiam czy Ciebie autorze często nie nawiedza myśl "Czy warto?" ..życzę Ci żeby było warto, chociaż jestem przekonany, że nie warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×