Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myslacy...

Ona starsza 24 lata, ja 20, jest szansa?

Polecane posty

Gość Myslacy...

Witam, mam pytanie do osob, ktore sa w nietypowym zwiazku tzn. ona jest starsza ode mnie 4 lata...... Spotykamy sie od pol roku i wydaje mi sie, ze jej na mnie zalezy, ale ona traktuje mnie powaznie? Mnie bardzo na niej zalezy, jest swietna babka. Zastanawiam sie czy taki zwiazek jak nasz ma szanse przetrwania, ....... wiem, ze wszystko zalezy od nas, ale.... Kocham ja. Byl ktos w podobnej sytuacji jak ja tzn dziewczyna byla starsza? jak to sie wam potoczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczka hmm
moj brat ma zone o 3 lata starsza i sa bardzo szczesliwi :) jesli ja kochasz nie patrz na wiek!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslacy...
I jak och rodziny zaakceptowaly tez zwiazek?? Bo nasze jeszcze nic nie wiedza i boje sie reakcji.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslacy...
W sumie racja.......... ale boje sie, ze jej rodzina mnie nie zaakceptuje ze niby dzieciak jestem....... Kocham ja, ale nie wiem czy taki zwiazek ma szanse, boje sie ze wszyscy dookola to spieprza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoea by o to pytała
ja jestem starsza o 3 lata i to nie jest dobry układ... mamy 29 i 26 lat, ja juz gotowa na dziecko i slub on pstro w głowie i imprezy najlepiej zero odpowiedzialnosci, ale co zrobic milosc jest slepa:( nie zostawie bo go kocham i lipa czekam az dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaggdaaaa
Nikt nie spieprzy,jeżeli wy tego nie spieprzycie.co to są 4lata?Mój kuzyn ma żonkę 8 lat starszą i świata poza nią nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslacy...
U nas jest poobnie, ona mowi, ze z imprez juz wyrosla i nie chce jej sie ciagle wychodzic za to dla mnie imprezy dopiero sie zaczynaja, poczatek studiow itd, rezygnuje z pojscia na impreze aby jej nie ranic, ale ile mozna....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaggdaaaa
No to Myślący faktycznie dzieciak z Ciebie.Daj spokój lasce,niech ma dziewczyna szansę w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslacy...
dlaczego? przeciez mozemy bawic sie oboje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaggdaaaa
no właśnie!do zabawy szukaj w piaskownicy i mówię Ci daj spokój lasce!ja mam 24 lata i roczne dziecko,ona pewnie też rozsądna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×