Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMajaa

Prosze pomóżcie mii

Polecane posty

Gość MMajaa

Witam wszystkich. Mam sprawę bardzo niecodzienną, bym nawet powiedziała wybitnie niecodzienną. Przejdę do rzeczy, mianowicie : Mój chłopak miał problemy z alkoholem, po prostu pił zbyt dużo i za wile przy tym rozrabiał (to nieistotne), rodzice którzy mnie nie cierpią poszli do sądu i chłopak trafił na odwyk (choć nie uważam że było to stadium by odwyk był konieczny) Ja zostałam w swoim mieście niedaleko Kalisza a on pojechał z tego co mi wiadomo do Elbląga (bądź w jego okolice). To było we wrześniu i od tego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu, a jego "strasznie" przychylna mi mama uważa że zasady tego ośrodka nie pozwalają mi z nim korespondować, a telefon komórkowy mu zabrali. Ogólnie mam zerowe informacje, czuje się jak w jakiejś chorej telenoweli a na domiar złego lub niezłego (już sama nie wiem) dowiedziałam się że właśnie z nim jestem w ciąży :( i zupełnie nie mam jak się z nim skontaktować. Może na tym forum znajdzie się ktoś z Elbląga bądź z okolic, może macie informacje gdzie takie ośrodek się dokładnie znajduje. Błagam ! o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwon do tego osrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
Poradnia Profilaktyki i Terapii MONAR ELBLĄG ul. Komeńskiego 42 82-300 Elbląg tel./fax 055 236 92 13 e-mail: monar@elbląg.com.pl Strona www: elblag.monar.org woj. Warmińsko-Mazurskie Profil nr 12 Zgłoś uaktualnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
aha i jeszcze jedno. Mój chłopak ma 17,5 lat i dlatego prawnie jest jeszcze zdany na łaskę i niełaskę swoich rodziców, jakby nie patrząc wskazówką może być jeszcze to że będzie to pewnie ośrodek dla nieletnich. Pomocy bo zwariuje... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
a ty ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
wiesz jezeli tak mlody facet pije ze rodzice go zamykaja w osrodku to musi w tym cos byc .......to dla jego dobra uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Dziękuję ci "taka jedna...." to może być to bo ostatnie co udało mi się posłyszeć to, to że ośrodek znajduje się w lesie a na to wskazuje strona internetowa... Dziękuję naprawdę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
nie dziekuj mi to po prostu +++++GOOGLE******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Wiem że to dla jego dobra i nie chcę go z tamtad zabierać, chcę tylko z nim porozmawiać i powiedzieć o wszystkim ... Szanuje jego rodziców i rozumiem że zrobili to co uważali za słuszne ale ja też mam uczucia i tęsknie a od września nie mam z nim żadnego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
I POWODZENIA ZYCZE ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
to ci wspolczuje tak dlugo bez ukochanego to jak by mi reke obcieli...on jeszcze nic nie wie o ciazy ,ale czy jego rodzice juz wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
W gogle znajdywałam ciągle tylko jakieś pierdoły - mam nadzieję że tym razem to będzie strzał w 10 bo wysłałam już e-maile chyba do wszystkich ośrodków tego typu w całym warmińsko-mazurkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Wiem ja , moja przyjaciółka i wy na tym forum. Na razie da się to ukryć, jak już się z nim skontaktuję będę myślała co dalej Na razie nie chce sama podejmować jakiejkolwiek decyzji w jaki sposób im powiedzieć itp ( co do pytanie o wiek ja mam 19 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
teraz sie za duzo nie stresuj ,chociaz sytuacja ci na to nie pozwala ,ale pozniej moze sie ten stres na dzidzi odbic ,a spewnoscia nie chcesz miec nerwuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
...jeżeli nie może kontakotować się nikim z rodziny to oznacza , że znalazł się pod ostrym rygorem. Powody mogą być różne. 1. jest to element terapii ale z zasady stosuje się ją do osób z głębokim uzaleznieniem (czyżby miał takowe?). 2. Narozrabiał w ośrodku i stosują to jako karę. 3. Wyjechał gdzieś i nie chce dawać znaku zycia. Zadzwoń po wszystkich tego typu ośrodkach w okolicach Elbląga (i dalej), niekoniecznie szukaj ich w internecie, sięgnij po książkę telefoniczną (znajdziesz ogólnopolską w tepsie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
dobra toja lece 👋powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Wydaje mi się że to też nie jest strzał w 10 ;( ten ośrodek znajduje się w Mysłowicach jakiś ... nawet nie wiem cz\emu w nazwie strony jest elbląg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
nie dziękuję żeby nie zapeszyć i czekam na kolejne podpowiedzi ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Jeśli jest ktoś z Elbląga i wie coś na temat takich ośrodków proszę o kontakt ... na forum lub na e-mail : m-sira16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMajaa
Odświeżam ... proszę o pomoc raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×