Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Snick34

Topik dla Pan ktore zrobily skok w bok

Polecane posty

Gość przeciezzz
ajron nie jest ostry tylko stara sie na sile zaistniec na kafe -doopek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanko Komicznego stare, mądre, indiańskie przyzłowie mówi: koorwa koorwie łba nie urwie stąd twoja sympatia dla dzivki po 30tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaseja
ja zdradzilam po 4 latach malzenstwa....zdrady tlumaczyc nie mozna....kazdy zawsze wytknie wszelkie tlumaczenie jako marne wymowki...ale ja tam ciesze sie,ze to zrobilam...nie bylo jakos super,ale po wszystkim coraz lepiej zrobilo sie w moim malzenstwie maz-straszny zazdrosnik,tak sie obawial,ze doprawie mu rogi,ze nie dalo sie z tym wytrzymac....calkowita kontrola,odciecie od znajomych,a nawet rodziny...bo wiecznie obawial sie,ze moge cos zrobic....bolalo to strasznie,tym bardziej,ze nigdy o zdradzie nie myslalam.....az w koncu cos peklo...zrobilam to i powiedzialam mu to prosto w oczy....zamilkl,przemyslal,zrozumial i wybaczyl....nie zapomnial,ale nie okazuje mi tego wogole...a co najdziwniejsze w malzenstwie uklada nam sie o niebo lepiej niz przed tym zajsciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jedna przynajmniej nie usiłuje tego zwalić na kwestię przypadku nie pochwalam samego czynu, ale postawę i brak wyparcia winy - jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 3 latach
z zemsty:-o,gdy dowiedziałam sie od znajomego o zdradzie męża,ciągnęłam romans przez ponad rok,seks był beznadziejny,ale miałam w nim wsparcie ,z mojej strony byłą to raczej przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snick34
po3 latach ......... szkoda ze sex byl marny, w kazdym razie widac ze dziala prawo odwetu, ciekawe gdyby nie zdradzil czy zrobilabys to? 2G 2830818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×