Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vectra przy kawie

HYDRADERMABRAZJA - super nowość

Polecane posty

Gość gość
ja tez wykonuje zabieg hydrafacial w beautymed dr mirackiego i jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu i dzieki temu efektow. panie kosmetolozki sa bardzo precyzyjne, dzieki czemu moja skora jest dokladnie oczyszczona z zanieczyszczonych porow, loju i toksyn. Wykonalam 4 zabiegi w serii i moja skora zmienila sie nie do poznania. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8282
Miałam w czwartek zabieg, we Wrocławiu. Całość całkiem przyjemna, ale niewiele w odczuciach różniąca się od mikrodermabrazji (poza wilgocią ;) mikro robi się na sucho). Efektów praktycznie nie widzę. Mam bardzo suchą skórę, łatwo się zanieczyszcza. Liczyłam na chociaż minimum poprawy, przede wszystkim na nawilżenie, złagodzenie. Skóra w dotyku jest minimalnie gładsza i jakby trochę ładniejsza była tylko w dniu zabiegu. Minimalnie była podrażniona w czwartek, ale bardzo szybko zeszło - to plus, po mikro schodziło podrażnienie dłużej. Raczej nie powtórzę, u mnie się nie sprawdziło zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkak6
Trochę odkopuję temat ale dopiero dziś pierwszy raz robiłam zabieg, bo namówiła mnie na niego moja kosmetolog i muszę przyznać, że już jestem zakchana. Przyjemniejszy niż zwykła mikrodermabrazja- ciekawa tylko jestem efektów. Aczkolwiek Jestem stałą klientką La Perli i wiem, że jak dziewczyny mnie do czegoś namawiają, to musi być dobre. Niedługo kolejny zabieg z serii. Jak skończę to dam znać jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej komfortowy zabieg niż zwykła mikrodermabrazja. U mnie fajnie sprawdziła się na przebarwienia na twarzy. Wcześniej miałam inne zabiegi, ale tutaj po 1 wizycie w Team Beauty było widać efekt. Skóra była nawilżona, odświeżona i jaśniejsza. Po całej serii - 6 zabiegów, nie mam już praktycznie przebarwień. Jest dużo lepiej niż po innych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonywałam ten zabieg i na prawdę warto wydać te 200 zł. Cera jest idealnie odświeżona. Po zabiegu twarz wygląda o 10 lat młodziej. Zabieg wykonywałam w Skopia Estetic Clinic w Krakowie. Tutaj ich stronka jakbyś chciała zobaczyć cennik: http://skopia-ec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsia 1
Polecam kliniki estetyczne skopia estetic clinic http://skopia-ec.pl/ Profesjonalne podejście do klienta. Koleżanka mi poleciła i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefen23
Polecam ten zabieg, efekty widoczne po krótkim czasie ! Ja robiłam w klinice estetycznej skopia estetic clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry zabieg z czego moja koleżanka jest bardzo zadoweolona a obsługa personelu bardzo miła gdzie wiele doradzają a atmosfera jest wspaniała co polecam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankasa
Dla mnie ten zabieg jest super. Robilam rozne rodzaje zabiegow oczyszczających ale wlasciwie po tym jednym moja skora wygladala tak ze moglam od razu wyjsc do ludzi i nie straszyc. Polecam dla skor dosyc wrazliwych. Jesli chodzi o gabinet, robilam w Skopia Estetic Clinic w Krakowie na Conrada i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bezpieczne zabiegi co moge potwierdzić gdzie robiła moja koleżanka i jest całkowicie usatysfakcjonowana co polecam wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleszy
Jeśli chodzi o miejce jak najbardziej polecam kliniki estetyczne skopia estetic clinic! Świetni specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mrówka
Również polecam zabieg Hydroimpact daje efekt świeżej, wypoczętej i atrakcyjnej twarzy widoczny od razu po zabiegu. Całkiem przyjemny dzięki niemu pozbyłam się przebarwień po ciąży:-) polecam. Ja korzystałam z usług Skopia Estetic Clinic na Josepha Conrada w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1992
Tez uważam, że zabieg jest super, byłam w zeszłym tygodniu i efekt przerósł moje oczekiwania . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka30
Zabiegi mają bardzo dobre . Szybkie efekty po zabiegach . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zeby naprawde oczyscic i odświeżyć skórę wybierzcie zabieg Hydroimpact. To jest wodorowia terapia dla skóry Ja robilam go w Krakowie w klinice scopia estetic clinic i jestem bardzo zadowolona. Pelen profesjonalizm, indywidualne podejscie do kazdej z nas ☺ i oczywiscie atrakcyjne ceny. Pracujące tam osoby sa nie tylko dobrze wykwalifikowane ale maja swietne podejscie. A sam zabieg świetny! Nareszcie moja skora jest oczysczona, swieza, zabieg wyrownal mi koloryt skory, a co najwazniejsze nie mam juz problemow z tradzikiem. W klinice Scopia Estetic poradza sobie z kazdym problemem skóry nawet ze zmarszczkami czy stanami zapalnymi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek1333
wszystko na bardzo wysokim poziom, pełen profesjonalizm, bardzo jestem zadowolona i serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malice2
Byłam na zabiegu kilka dni temu, super polecam! Mam ogromne problemy z cerą, po zabiegu skóra stała się odświeżona, nawilżona i gładka. Do tego było to bardzo odprężające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1994
Polecam scopia estetic clinic. Fachowcy zrobią z Ciebie kobietę o 10 lat młodsza. Super sprzęt i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapcia
Dla mnie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robił ktoś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek 23
Robił ktoś tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapka234
Bardzo polecam ten zabieg.Moja twarz stała sie gładsza ,bez przebawien,tradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCelinkaR
Zrobiłam serię 5 zabiegów H2sens oczyszczanie wodorowe. Pozbyłam się zaskórników i przebarwień na czole. Nie byłam na innych sprzętach ale ten mogę polecić - dla mnie to numer jeden tego roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×