Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie bo oszaleje

bobo-test strumieniowy - najczulszy - druga bardzo blada

Polecane posty

Jakby ktoś szukał wiarygodnych informacji to pocieszam, że na każdym bobo teście strumieniowym wychodzi cień kreski, nawet jak nie ma ciazy. Już 3 razy cieszyłam się a potem były łzy i rwanie włosów z głowy. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś13
Ja robiłam wczoraj rano bobo test i mam dwie kreski ale druga bardzo słaba a dzisiaj robiłam Quick vue i wyszło że nie jestem. Niewiem co mam o tym myśleć. Jak myślicie który mógł się pomylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Staramy się z mężem o dzidziusia jakoś od pół roku. Miesiączkę mam od30-33 dc. Dzisiaj mija 36dc i @nadal nie ma. Od paru dni bolą mnie piersi a zawsze bolały 2 tygodnie przed spodziewaną @,w dodatku zauważyłam na piersiach niebieskie żyłki. Ostatnio brzuch pobolewał mnie jak na @ ale nie dostałam. Przedwczoraj zrobiłam sobie test o 5 rano jak mąż do pracy wychodził bo już mnie korciło, od razu pojawiła się jedna gruba kreska:( rozczarowana poszłam się położyć:( coś mnie jednak korciło i wyjęłam test z kosza i zauważyłam drugą ale słabo widoczną kreskę, teraz nie wiem czy nie zauważyłam jej wcześniej czy dopiero później się pojawiła :( mam nadzieję jednak że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób inny test ;)
dorcia. Ja mam okresy 25-28 dni. Test ( kinder test za 8.50 zł) zrobiłam w 29 dc tak koło południa i zaraz wyszła widoczna druga kreseczka kreseczka. Także spróbuj testować jakimś innym testem, albo zaczekaj kilka dni. No...a najlepiej zrób test z krwi. Co do twojego samopoczucia miałam dokładnie takie samo ;)Teraz jestem w 20 tyg. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę :) kolejny test zrobię za parę dni ale strasznie boje się rozczarować. Ale mam nadzieję, że jednak tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób inny test;)
dorcia i co? Zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) dzisiaj rano robiłam test i zobaczyłam dwie upragnione kreseczki :) jutro zaraz się zapisuje do ginekologa:) strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!nie róbcie testów parę dni po stosunku itp to nie ma sensu.!!!nawet mój lekarz mi powiedział,że owszem wyjdzie wynik pozytywny,ale w trakcie miesiączki możecie ta ciąże poronić.Co któraś dziewczyna tak ma ,ponoć 50%kobiet nawet nigdy się tego nie dowie,że była w ciązy.Lekarz mi tak poradził.Robic testy jak miesiączka się spóznia-owszem jak najbardziej,ale przed terminem miesiączki nie ma sensu.Chociaż wiem,że dlastarających się jest to ważne,naprawdę po co sięrozczarować jak jednak@ przyjdzie pomimo pozytywnego wyniku testu.Taka jest prawda i takie sa fakty.Także cierpliwości mamuski poczekajciedo @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób inny test';)
dorcia-gratuluję! Piękny prezent na święta;) Dbaj o siebie i maleństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.1986
Robiłam 3 razy test. Bobo-test strumienowy i na nim była blada kreska (robiłam o 17 godzinie) , pre- test na nim byla tylko jedna (robiłam o godzinie 21) , bobo-test płytkowy i na nim była blada kreska(robiłam dzisiaj rano). @ spóźnia mi się 11 dni. co mam o tym myśleć? kilka postów dalej ktoś napisał że bobo-test tak ma że wychodzi blada kreska. Sama nie wiem co myśleć. POLMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę Ci powtórzyć test ale zrób sobie jakiś inny. Ja za pierwszym razem robiłam kinder test i także wyszła mi blada kreska, tak, że ledwo było ja widać. Za parę dni powtórzyłam test ( pink test) i obie kreski były już wyraźne. Testy najlepiej robić z porannego moczu, bo wtedy wyniki są bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.1968
kurcze bo ten pro-test mi tak namieszał bo na nim nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego że nie był robiony z porannego moczu, więc radze Ci powtórzyć test a jak nie to możesz sobie zrobić badanie krwi bhcg, takie badanie daje pewność czy jesteś czy nie jesteś w ciąży. Mi wynik testu moczowego wyszedł pozytywny, dzisiaj byłam robić właśnie betę i zobaczę jutro co będzie, Tobie proponuje to samo aby rozwiać obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wyszła bardzo blada kreska 3 dni po terminie miesiączki. Teraz jestem w 11 tc. :)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Ci proponuje iść do lekarza skoro nie jesteś pewna, a sama wiem po sobie, że niepewność jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie :) spoznia mi sie @ juz jakis tydzien, ogolnie to mam wysyp pryszczy :) czyli tak jak zawsze przed @ :) ale nigdy nie mialam takiego spoznieni :/ zrobilam test ok 17 i wyszedl hmm dziwny - bo kreska kontrola mocna a druga 'ciazowa' blada wrecz przezroczysta, wygladala jakby miala ciemniejsze brzegi a srodek blady :/ nie wiem czy to czyni test wiarygodnym, ta kreska sie pojawila w pierwszych kilku minutach a potem zbladla tak ze teraz ledwo ja widac ale nadal widac. i nie wiem co myslec o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ... zrobiłam test ciążowy acon 5 dni przed spodziewaną @ wynik wyszedł jedna gruba krecha i druga ale ledwo widoczna dodam że test był robiony po południu ... nie dowierzałam więc zrobiłam następnego dnia rano ten sam acon czyli 4 dni przed spodziewaną i nie wyszło nic pomimo że był robiony z porannego moczu ... załamałam się ... ale i tak coś wewnętrznie nie dawało mi spokoju bo od dwóch tygodni boli mnie brzuch tak jak na @ i jajnik z prawej strony kuje co mi się zresztą wcześniej nie zdarzało mam lekkie mdłości i powiększone obolałe piersi dziś zrobiłam znów test o 10 rano bobo test strumieniowy i wyszła mocna i druga bladziutka kreseczka cień cienia tak jak przy tym pierwszym... razem z mężem staramy się o dzidzię i nie wiem co mam mysleć ... mojemu M. nic nie mówiłam żeby on chociaż w razie czego rozczarowania nie przeszedł... jak myślicie? czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula_w
Nie polecam, robiłam bobo test strumieniowy i wyszła 2 blada kreska, na następny dzień poszłam na bete i wyszła 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mmm
dziewczyny kiedy najwcześniej można zrobić ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mmm
mam jeszcze pytanie ,ile dni po owulacji można próbować z testowaniem ,czy 10 dni po owulacji może cos wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim testem lepszej jakości jest Stream, trochę kosztuję ale warto – szybki wynik, wygodne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszych testów ciążowych niż strumieniowe moim zdaniem, sama ostatnio ze dwa razy kupowałam Stream i wyniki się potwierdziły – mamą póki co nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa testy co 10 dni po stosunku pokazuja.. Powiem wam ze mi blada dlugo wychodzila Tzn.10 dni po okresie..chyba obumarlo zanim sie zaczelo...tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stream sanity jest okej, jeszcze mnie w karzdym razie nie oszukał na wyniku, a co jak co ale w kwestii ciąrzy to wolalabym mieć pewne info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski test ciążowy Stream tak jak można się domyślić po nazwie jest strumieniowy, cena wyższa, ale przynajmniej człowiek ma pewność że wynik będzie dokładny a nie na chybił trafił bo akurat w kwestii ciąży to wolałabym się nie pomylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości jest test Stream strumieniowy marki Sanity. Pamiętam, że kiedyś robiłam już pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i nie oszukał, bardzo czuły, szybko można już sobie badanie na nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.06.2018 o 16:45, Gość gość napisał:

Bardzo dobrej jakości jest test Stream strumieniowy marki Sanity. Pamiętam, że kiedyś robiłam już pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i nie oszukał, bardzo czuły, szybko można już sobie badanie na nim zrobić.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×