Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulkaulkakulka

znów to zrobiłam.. PRZEJADANIE SIĘ.!

Polecane posty

Gość ulkaulkakulka

Czy tylko ja jestem takim głąbem..?! Jak już nawet mi się uda wytrzymać długo, jest naprawdę okej, to zawsze nadarza się okazja z jakims obiadem, sradem innymi rzeczami. Los;P eeeeh heh Dzis znów się przejadłam. I od nowa -jutro- zaczynam dietę. A właśnie, odchudzam sie już sporo i mój organizm słabo reaguej na małe zmiany.. Chciałabym cos zrobić ze sobą do 15.. Może ktoś coś poradzi skutecznego ? :) Pozdrawiam wszytskich przejadomaniaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też też
:( Też, tylko ze jka zwykle sie tego częsciowo pozbyłam. a sie nie odchudzam, staram sie jesc okolo 2000kcal, obfite śniadanie, porządne 2, normalny obiad. Ale tylko sie z denerwuje to sie objadam jak dzis o 17: 3 palcki ziemniaczne i 6 kromek chleba, w polowie juz jem tylko z jedna myślą - zwroce bo boje sie ze przytyje, choc nigdy sie ni musialam odchudzac, to jak doroslam to wiadomo, zwolnil sie metabolizm i musialam przestać sie obżerać czym chce i kiedy chce. Ale tak po za tym to wzrost 176 i waga 59 nie nawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChciaŁAbym tyle ważyć! Moje koszmary właśnie tak wyglądają, że sie obrzeram i żygam... okropność! Nie rób tego wyniszczasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego bedziesz cale zycie, na zmiane, chudla i tyla!!!! Cale zycie i nigdy nie bedziesz szczesliwa. A dlaczego? Tylko dlatego, ze jesz za malo kcal na diecie. Katujesz sie, myslac, ze bedzie OK, ale to tak nie dziala. Jesli bys jadla wiecej to mniejsze by bylo ryzyko jojo. Twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też też
2000 tez malo? no coz u ma to podłoże nerwowe, zły humor, ktoś mi coś powie i kiedys płakałam, albo przy dłuzych okresach zycia w stresie przestawalm jesc - po prostu nie byłam w stanie w sie zmusic wiecj niez jakies 2 kromki chleba i jogurt czy czekolade i tak długo. jak sie poprawiło w życiu to znowu normalnie. na dobre zaczęło sie gdy mialam 11 lat. teraz mam 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja powtórzę pytanie...ile masz wzrostu,ile ważysz ile schudlas i w jakim czasie? oraz ile bys jeszcze chciala zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulkakulka
pzrepraszam, ze teraz.. mam 165 i waże aż 60 kg. :( Ale nie wygląda to tragicznie, bo mam sporo mięśni, 2 lata temu wazyłam tyle samo, a nosiłam 2 rozm więcej niz teraz. Chciałabym tak z 5 kg schudnąć.. Ale każdy tak naprawdę się dla mnie liczy, bo ciężko mi zejść z wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala tyle wazyc moja droga:) Nos do góry i tak nie myśl o tym obsesyjnie bo właśnie wtedy jesteś głodna. Poza tym naukowcy udowodnili, ze jeśli powochasz (przed zjedzeniem) jakś słodką woń typu banan lub jablko to masz mneijsa ochotę na słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulkakulka
Wiesz co, to już zaczyna mnie śmieszyć.. Nie wiem co ja mam zrobić, żeby schudnąć, chyba na uszach stanąć :P Na mnei działa tylko 'nie jedzenie', bo kiedy np stosuje jakąś dietę rozsądną + basen i inne aktywności nie ma różnicy.. A wiem, że tym pierwszym nie zajdę za daleko i to jakiś labirynt.. W sumie teraz mam motywację.. Poznałam faceta :) hehe I 15 się zobaczymy prawdopodobnie, więc chciałam się ogarnąć, zawsze będę się lepiej czuła itd.. To co, doradzisz coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standartowo. Róch jest ważny i dieta coż doradzić Ci moge. Jeśli musisz to jedz np przed poŁudniem jedna kostkę gorzkiej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaulkakulka
tzn jeśli chodzi o słodycze to bez problemu.. dziś byłby 19 dzień bez słodyczy, ale na tym obiedzie pękłam i cóż.. tak wyszlo :P najgorsze jest to, ze do 16 mogę nie jeść prawie nic, jestem zajęta, a potem jak już wrócę do domu to mam ochotę połknąć konia z kopytami :( w ogóle jak się nudzę.. masakra z tym u mnie. dobra, zaraz posiedze, poszukam czegoś, moze mi się uda coś wynaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UlkaUlka ja od poniedziałku stosuję ta diete, poczytaj może bedzie Ci odpowiadała jest fajna bo można jeść do oporu, a dużo sie chudnie?? Doktorku, co o niej myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×