Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość shamanka

Dobry,niedrogi optyk - Bytom,Katowice ew.okolice

Polecane posty

Gość shamanka

Witajcie.Jak w temacie - szukam dobrego,kompetentnego i niezbyt drogiego optyka w Bytomiu (ewentualnie Katowice i miasta ościenne).Czy moglibyście mi kogoś polecić? W najbliższym czasie czeka mnie wymiana szkieł (i prawdopodobnie też oprawek) i nie chciałabym wyrzucać 300 zł w błoto.Z góry dzieki za wszelkie namiary.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderiosa
podbijam ... Od 16 lat biore okulary w pewnym salonie optycznym, jednak ostatnio zauwazylam, ze przez te lata zdzierali ze mnie ile sie dalo bo w innych salonach ceny sa nizsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Marewski
Najlepszy optyk "Oczko" na śląsku jest w tej chwili w Będzinie na ul. Modrzejowskiej 81C. Mają najniższe ceny i do tego chyba najlepszą obsługe klienta. Ja tam kupowałem już 2 pary i znajomi też polecają tego optyka. Soczewki też mają. Noi teraz mają bardzo fajnę oferte, okulary z takimi latareczkami diodowymi po bokach całkowicie niewidoczne, a super się czyta dzięki takim okularom książki i nie trzeba światła zapalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie doktorka ...
podbijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIA1981.11
bardzo dobra okulistka jest w Radzionkowie przy targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika44Siemianowice
Ja mam swoje optyka w Siemianowicach: http://zakladoptyczny.com/ Polecam bo bardzo dobrze robi a i nie drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie! w Bytomiu niedrogim optykiem, a dość dobrym jest Kasprzak, jeśli dobrze pamiętam nazwisko, ma zakłady na Piekarskiej, na przeciwko poczty i od jakiegoś czasu na Dworcowej też. Kupiłam u nich z pięć par. Ją ok. Niemniej jednak, po latach wróciłam do salonu Nycza - który nie uchodzi za najtańszego. Mają jednak najlepsze szkła wg mnie, tzn. po kilku latach antyrefleksy wyglądają tak samo, jak w dniu zakupu, a u Kasprzaka różnie bywało. Ostatecznie, kupuję u Nycza dobre szkła i wybieram do tego tanie oprawki, których ostatnio mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja kupuję okulary w Fielmannie i jestem bardzo zadowolona. Mają niskie ceny i najlepsze marki, takie jak: RayBan, Tommy Hilfiger, Davidoff nawet o kilka stów tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuję w Fielmannie. Mam już od nich 3 pary okularów i niezmiennie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję Fielmann to świetny optyk. W wakacje kupiłam śliczne, markowe okulary przeciwsłoneczne za niewielkie pieniądze. Warto tam zajrzeć, szczególnie, że ciągle mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryskad
a może być w Siemianowicach Śląskich? ja osobiście nie noszę okularów ale moja przyjaciółka ma wadę -5 i tam zrobili jej świetne okulary przynajmniej nie musi nosić takich jak stępień :P wyglądają ładnie i nie widać że ma duża wadę a to młoda dziewczyna także sami wiecie. tu jest ich strona zakladoptyczny.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"witajcie! w Bytomiu niedrogim optykiem, a dość dobrym jest Kasprzak, jeśli dobrze pamiętam nazwisko, ma zakłady na Piekarskiej, na przeciwko poczty i od jakiegoś czasu na Dworcowej też. Kupiłam u nich z pięć par. Ją ok. Niemniej jednak, po latach wróciłam do salonu Nycza - który nie uchodzi za najtańszego. Mają jednak najlepsze szkła wg mnie, tzn. po kilku latach antyrefleksy wyglądają tak samo, jak w dniu zakupu, a u Kasprzaka różnie bywało. Ostatecznie, kupuję u Nycza dobre szkła i wybieram do tego tanie oprawki, których ostatnio mają duży wybór. " Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią: Kasprzak jest (ładne oprawki w dobrej cenie), ale rzeczywiście z ich szkłami bardzo różnie bywa i stwierdziłam, że kolejnych okularów już tam raczej nie kupię - szkła z antyrefleksem, niby jaką powłoką wzmacniającą za kilkaset złotych po kilku miesiącach wyglądają strasznie, jakby nie wiem co z nimi robiła (a dbam o okulary, to już któraś para w moim życiu). W dodatku jedna z pań tam obsługujących (szefowa?) jest bardzo nieprzyjemna dla klientów - dosłownie rzuca okularami na ladę, nie można o nic zapytać, bo zaraz zniecierpliwienie. Oj, to nie jest obsługa klienta w XXI wieku. A szkoda, bo od lat tam chodzę i myślałam, że to już na zawsze będzie mój optyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź www.nemezis.net.pl - tam sa tanie i dobre oprawki i dobry optyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do salonu optycznego Nycz http://nyczoptyk.pl/. Oni mają 2 salony firmowe w Gliwicach i jeden w Zabrzu. U nich z popędzeniem kupisz wymarzone oprawki do okularów korekcyjnych, dobierzesz soczewki, czy kupisz zdrowe, profesjonalne okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoo
Ja mam okulary z salonu Skoptyk na Chorzowskiej 50 w Katowicach, zarówno korekcyjne i przeciwsłoneczne. śliczne oprawki i dobrej jakości szkła, a ceny bardzo przyjemna. Panowie znają się na swoim fachu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gliwice - www.nemezis.net.pl ! :) Polecam meeega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Katowicach fielmann przy 3 maja, tanio, fajna obsluga i duzy wybor:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie moge znalezc na Slasku zadnego doberego optyka, ktory nie miałby w salonie wygórowanych cen :/ Stas tez zawsze zamawiam przez internet, tak jest o wiele taniej. Polecam galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzytsalam tylko z uslug tego www.kosinski.tarnobrzeg.pl/ ale maja spory wybor okularow i potrafia doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam godnego polecenia optyka z Opola www.siejka.pl, tylko u niego kupuję okulary, potrafią dobrze dobrać, są pomocni i mają duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze wiekszosc zamawia w tych czasach przez internet, tak jest znacznie taniej. Ja zaopatruje sie w galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed Internet okulary to słabo;/ najlepiej kupić w fielmannie wg mnie, bo mają tanio i duży wybór. Można sobie przymierzyć oprawki, porównać ceny i się na spokojnie zdecydować. Otwarte do 19 , można sobie po pracy skoczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, szkoda, że większość odpowiedzi jest od pracowników polecanych przez nich salonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia23345
Polecam optyk Brilliant w Tychach. Można sobie wejść na ich stronę i zobaczyć ofertę. (www.optykbrilliant.pl) Ale też jestem zdania, że po okulary to najlepiej osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Fielmann zdecydowanie, nie dosc ze piekne oprawki, to jeszcze solidnie pracuja. doradzą, porozmawiają, wyjaśnią co trzeba. zdecydowanie to miejsce jest godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miast ościennych mogę wskazać Ci Zawiercie i www.synoptykzawiercie.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Wam optyka http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ - maja tam takze okuliste, co jest bardzo przydatne. Dzięki temu mozna sie w jednym miejscu zbadac i od razu kupic okulary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bytomiu masz salony optyczne w Galerii Handlowej Agora Bytom http://agorabytom.pl/ . Przy okazji zupełnie można załatwić i sprawy optyka :) ja np uwielbiam to centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×