Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatryczeeeeeeeesss

+++Dziwny ból brzucha po okresie+++

Polecane posty

Gość beatryczeeeeeeeesss

Z góry przepraszam za długość postu, ale chcę wszystko dokładnie opisać. w czerwco odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 3 naturalne okresy dostałam ok 28-30 dc. Niestety na czwarty musiałam długo czekac. Obawiałam się ciąży, chociaż współzyłam z prezerwatywa i nie do końca. W 37 dc zrobiłam test i wyszedł negatywnie, ale nie z porannego moczu. Następnego nia dostałam okres. Trwał on 6 dni, był obfity, moze nawet trochę bardziej niż zwykle. Tak więc ciążę wówczas wykluczyłam. Okres skończył mi sie przedwczoraj w sobotę. A od piatku mam takie dziwne kłucia w brzuchu. Nie jest to na pewno ból jajników, tylko tak jakby po środku brzucha. Nie jest też to taki ból "jak na okres". Wygląda to tak, ze co jakiś czas coś mnie tam tak jakby zakłuje. Nie ejst to silny ból, ale jest. Nigdy wcześniej czegos takiego nie mialam. Co to moze oznaczać? Czy to wciąż po tabletkach coś mi tam wariuje? Bo skoro okres byl normalny,a ie jakiś plamienia, to chyba prawdopodobieństwa ciąży nie ma prawda? Aha, a ostatnio w ogóle współżyłam 2 tygodnie przed okresem. Prosz eo odpowiedź, czy któras z Was miała takie dziwne bóle? Dziś w nocy nie mogłam przez to spać, choc nie było silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczeeeeeeeeeeeess
Czy moze ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×