Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrotce mezatkaaaa

Tylko dwoch facetow w zyciu! Normalne? A ten ostatni.......

Polecane posty

Gość sluchaj no..
nie jestes jedyna! to jest pewne. nie wiem czemu inni sie tak czepili? niech rzuci kamien ten co... wlasnie! a teraz do autorki dalej.. jest pelno kobiet i mezczyzn co maja podobnie. bardzo dobrze, ze nie dalas sie pokusie, to dobrze o Tobie swiadczy. a mysla nikogo nie ranisz jesli sa tylko Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia13241
ja tak mam ze nie moge sie wyzbyc mysli o zdradzie a do tej pory nie zdradzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mezatkaaaa
Milosc jest swieta, ale w kilkultnim juz zwiazku zanika ta namietnosc jak byla na samym poczatku. A we mnie jest jej pelno i nie moge sie przy moim nazyczonym zrealizowac. Pewnie to ja jestem nie normalna. Kocham go na zycie, tak bardzo ze nie sposob tego opisac, ale chce aby mnie kochal i piescil najczesciej jak to mozliwe, a jemu sie nie chce tak czesto, czasami wrecz bardzo rzadko. Nie tylko go kocham, prgane go ogromnie, bardzo mi sie podoba i ciagle tak samo kreci jak na poczatku. Dziwne, zeby to kobieta upominala sie o sex. On jest dla mnie cudowny na codzien, ale ja chce sie kochac....dlugo i romantycznie, czy jest lepsza mozliwosc spedzania czasu podczas zimnego wieczoru w domu....nie sadze. Kiedy bedzie mnie kochal jak sie zestarzeje? I to mi nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mezatkaaaa
nareszcie przestaliscie mnie obrazac, jestem dumna ze go nie zdradzilam, a a drugiej strony powinnam byc bardziej powsciagliwa, bo przeciez sex nie jest najwazniejszy, jest tyle istotniejszysch wartosci, ale co mam zrobic, ja go pragne, jego i tylko jego, a nie moge kiedy chce, wiec wtedy mysle o zastepstwie i chce aby te drufi byl taki sam jak moj obecny, nawet wyobrazam sobie ze to niby on a nie on, bo ja nie tylko pragne jego ciala ipt, on samym sosobem bycia, mowienia, zachowywania, dobrocia na mnie dziala i ma takiego idealnego......no wiesz, wiec dlaczego mnie bierze na wstrzymanie, tez mnie uwielbia i pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyree
Streszczenie pierwszego postu: \"byłam z kimś kto mnie rozdziewiczył przez długie lata, ale rzuciłam go dla drugiego, którego mam ochotę zdradzić\". Z czego chcesz być dumna? Ja mam 29 lat. I tylko jednego faceta w życiu... i jedną kobietę :) ale będąc z nimi poświęcałam się im całkowicie, nie szukałam okazji do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świętsze od papierza
wkrotce mezatko, mam prawie dokladnie tak samo :( roznica tylko w tym ze jeszcze nie wychodze za maz. mam swietnego faceta (razem prawie 6 lat) jest doskonaly w lozku, kochamy sie 3-4 razy w tyg (mieszkamy dosc daleko od siebie). w ogole jest wymarzony w prawie kazdym wzgledzie (wiadomo, nobody is perfect :P ) kocham go ponad wszystko... a jednak, czasem przychodza mi do glowy inni faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście papieża P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no porazka
wychodzi za mąz z wielkiej milosci a jedyne o czym mysli na 2 tygodnie przed slubem to zeby ktos ją przeruchal dla sportu heheehehehheheehheehhee zajebiscie musisz kochac goscia kondolencje dla przyszlego pana mlodego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeehhhhhhhhh
a ja miałam jednego i nadal go mam. i mam zamiar miec go juz zawsze, bo to jest PRAWDZIWA milosc. nie wyobrazam sobie siebie u boku kogos innego, chocby przez pol godziny w łozku:O kocham go i dlatego nie mysle co by bylo gdyby:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×