Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość patryk45435435
brawo pieczarka wykonczycie sie i dostaniecie raka od tych diet :P heh... duzo ruchy i tyle ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agma
w leczeniu grzybicy podstawa to dieta. Ktoś kto tego nie rozumie - ni e ma szans na wygranie tej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
agma dzieki za te zupe zawsze odmiana jakas jest ,bo ja to zurek i barszczyk czerwony ,pomidorowa i tak na zmiane i jecszcze kalafiorowa ,juz patrzec na to nie moge naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi nie narzekaj na swoje jedzenie. MAsz kasze: gryczana, ryz brazowy, quinine ryzowa z weglowodanow zlozonych, kasze jaglana. Z warzyw (zalezy czy nie masz wzdec): brokuly, kalafiory, szparagi teraz sa, kapusta czerwona, pekinska, biala (kapusty sypie troszke sola i zakrapiam cytryna), rzepa, kielki fasoli mung i soczewicy (zalezy jak tolerujesz bo to duzo bialka i duzo weglowodanow), pory, zupa cebulowa, mysle, ze zupa z botwinki to niezly pomysl, pietruszka korzen, surowa marchew (troszke na parze zawsze podgrzewam, zeby nie byla taka zimna z lodowki), cukinia (gotowana na parze). p.s. dzisiaj pobierali mi wymaz na chlamydie, tak mi pobierala, ze podraznila migdaly, dodajac na koncu: oh troche panu podraznilam, i gardlo mam obolale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
sluchajcie a czy wy wogole nie jecie ziemniakow?jak o u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszcie tu swoje jakies przyklady jadlospisow, przepisy z checia poczytam moze wpadne na jakis pomysl i mnie podratujecie. Ludi -> najlepiej przybrac na wadze podobno laczac weglowodany z miesem, no i oczywiscie im wiecej kalorii tym czlowiek pulchnieje, gabsonik polecal picie sokow warzywnych, podobno tucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem, w ogole kto powiedzial, ze ziemniak w zupie jest ok? nie kumam, nie mowiac, ze gotowany zwieksza swoj indeks glikemiczny, w dodatku nie kumam tez skoro kazdy mowi, ze podczas posilku nie mozna pic, a zup przeciez samych wywarow sie nie lyka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
edsonik a nie pamietasz jakie soki warzywne ona konkretnie pila ?od tego sie tyje ,no niewiarygodne to jest ,ale moze tu bardziej chodzi o to ze wzmagaly apetyt ,musze sprobowac a jadasz cosik takiego jak zurek z jajeczkiem??ja uwielbiam tylko ze juz za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
ja dodaje do zup ziemniaki ,nie duzo ale daje,wogole moja doktorka dala mi diete i w niej sa ziemniaki a nawet frytki ,i smietana nawet 30 % ,pytalam ja o co tu chodzi ,a ona mi mowi ze tego nie bede jadla codziennie tylko od czasu do czasu nic sie nie stanie ,nie wiem komu wierzyc ,ona ma ludzi ktorzy sie wyleczyli z grzybicy wiec juz sama nie wiem ,ja dodaje troche smietany do zup czasem ,ale staram sie zeby jednak jogurtu naturalnego ,myle ze jednak zlotysrodek tkwi w tym zeby nie przesadzac,grzyb jak bedzie chcial to i tk sie przestawi na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
moi drodzy jak czytam czego wy nie jecie to se mysle ze wszyscy tiu juz dawno powinni wyzdrowiec i zapomniec co to grzyb ,a mam propozycje ,zacznijmy sie przyznawac kto sie wylamuje czasami i co mu sie zjadlo z ,,grzesznej listy,,jestem ciekawa czy sie ktos przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
edsonik e tam co to za grzech ,a co bys powiedzial na cole light hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
a potem wyrzuty sumienia i dwa zabki czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany13
ja juz od miesiaca swietuje wyleczona grzybice i wierzcie lub nie ale pomogly mi mykobiotyki. jesli ktos mi zazdrosci niech poprostu uwierzy w ich dzialanie. od miesiaca nie wiem co to bulgotwaie w brzuchu nudnosci gazy swedzenie grzybica skory oblozny jezyk itd itp poziom mojego zadowolenia z zycia wzrosl pieciokrotnie i wszyskto sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Edsonik? Zgadza się! W moim przypadku, gdy jem mięso indycze z warzywami(np. pomidory+ cebula czerwona+ trochę czosnku polskiego(unikać chińskiego)+ gotowany seler(niewielka ilość), wzdęcia są prawie zerowe! Pomaga trochę zażywanie enzymów trzustkowych, a najlepiej kiedy jem w małych ilościach... Podobno picie na czczo naturalnego octu jabłkowego (łyżka na szklankę przegotowanej ......Sam planuję to zastosować wraz z wyciągiem z brokułów(H.P.) oraz z probiotykami Biogaia..A ponadto powrót do mikstury oczyszczającej. Póki co piję parzone zioło Pau Dar'co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Zdesperowany13? Jakie mykobiotyki brałeś? O ile mi wiadomo, candydoza, a zwłaszcza grzybica, nie należą do łatwych intruzów do wyeliminowania. Candida albicans w formie NIE patogennej to zawsze naturalny składnik mikrofloty jelitowej! Eliminując prawie zupełnie środkami chemicznymi "grzybka" potrzebnego do równowagi w jelitach człowiek staje się z kolei bezbronny wobec patogennych bakterii. Jest w Warszawie pani dr n.med. mikrobiolog, która bada florę jelitową(informacja w optymalniku z poprzednich mieisięcy), ale dla mnie ze śląska to za daleko jechać..koszty... Co prawda w Krakowie na ul czystej, tez podobno badają mikroflorę jelitową pod kątem ilości składu dobrych bakterii, jednak jak nie będę miał wyjścia to na którą z tych badań sie zdecyduję... Ktos tu napisał na forum o Kobylej Górze....Własnie w optymalniku (miesięcznik, wychodzi chyba z Częstochowy)o tym jest tam mowa! Pozdrawiam...Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Zdeperowany 13? Jakie badania miałeś zrobione....Czy leczenie ustalił ci lekarz na podstawie mykogramu(celowane?)? Jakie mykobiotyki brałeś? Jestem bardzo ciekawy, bo widzisza w moi przypadku każdy antybiotyk przy uszkodzonej wątrobie z powodu brania leków na jeszcze inne schorzenia jest ryzykowne! Pozdrawiam Pancrea i czekam na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportina
Hej. Przeczytalam wasze forum,doszlam gdzies do strony 200 i w koncu przeszlam na koniec.Moje problemy zaczeły sie w maju tego roku nagła biegunką i temperaturą,lekarz stwierdził grypę żołądkową-zarzucił Nifuroksydazyd,jak nie pomogło to 2 opakowania Baktrimu.Biegunka nie przechodziła więc skierował do szpitala zakaźnego nie zlecajaąc żadnych badań! Oczywiście tam mnie nie przyjeli kazali porobić badania na krew,pasożyty i jak nie przejdzie to do gastrologa. Badania krwi wyszły ok, pasożytów nie wykryto,USG jamy brzusznej pokazalo bardzo silną perystaltyke, gastrolog stwierdził że to jelito drażliwe przepisał leki i stwierdził że jak nie pomogą to mam szukac innego lekarza.. Zdecydowanie mu nie uwierzyłam i trafiłam na wasze forum, zrobiłam sobie badanie w Baktrimie(Warszawa) na grzyby.Wyszło że mam.Poszlam do lekarza z wynikami,ktory popatrzył na wyniki i zapytał czy chce to leczyć!!!?Ręce mi opadły,ale mimo wszystko popatrzył w książki i przepisał Nystatyne.Sama zaczelam pic Citrosept,aloes i biore probiotyki.Oczywiscie jestem też na diecie,no i własnie tu moje pytanie.Zajmuje sie sportem i trenuje amatorsko mtb,jak tu wiec przezyc bez węglowodanów.Pierwszy tydzień był masakryczny,teraz już lepiej,tym bardziej że zima to czas na odpoczynek i bazę wytrzymałości,nie ma bardzo dużej intensywności.Czy jest ktoś z was kto coś trenuje?Jak sobie z tym radzicie?No i zastanawiam się czy mogę mieć jeszcze coś innego?(jakiś gronkowiec,bakterie)czy pomimo poprzednich badań na pasożyty,one mogły sie teraz pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany13
bralem flumycon 50mg przez 28 dni. oczywiscie cudow nie ma - od lipca jestem na diecie biore probiotyki i rotacyjnie bralem srebro koloidalne czosnek kwas kaprylowy oregano i citrosept. we wrzesniu siegnalem po flumycon. badan w tej chwili (po zakonczeniu flumyconu) nie robilem ale nie uwazam zeby byly potrzebne bo sam wiem najlepiej co sie dzieje z moim organizmem i jakie sa symptomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany13
a jeszcze co do diety to tez zupelnie bez szalenstw - wyeliminowalem zupełnie cukier biały mleko i jego przetwory białe pieczywo z owoców jem grejpfrutyi banany poza tym wszystko normalnie. mialem wiele momentow keidy sie załamywałem ale teraz stwierdzam ze warto było no i pewnie swoje nawyki zywieniowe zachowam na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
zdesperowany 13 chyba takiej mocnej grzybicy nie miales sadzac po krotkim okresie leczenia i malej dawce,jakie miales objawy?ze pomogl ci flumykon tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soki warzywne tucza. to prawda. ktos pytal z czego. otoz ze wszystkiego. z kapusty surowej, z rzodkiewki, z rzepy. wszystko sie nada. nie utyje sie ale czlowiek tez nie schudnie no i o to chodzi. ja tez zawsze bylam chuda i staram sie zeby ten brak weglowodanow nie spowodowal ze bede wygladac jak szkieletor. co do mojej diety to znow zaczelam jesc mąkę czasami, mięso wolowe i kurczaka. czosnek oczywiscie jem dalej w tych samych ilosciach i dalej pije ziolka i moje nalewki. czuje sie ogolnie bardzo dobrze. mysle ze po tylu miesiacach drakonskiej diety organizm juz sam czuje co jest dobre. owoce jem tak jak zawsze jadlam a cukru chyba do konca zycia juz nie dotkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z was korzystał z zabiegów aparatu mora czy warto na takie zabiegi tym aparatem sie zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo drogie probiotyki zupelnie nie pomogly. jedyne co zmienia poziom bakterii u mnie to ogorasy, kapucha i kwasne mleko. ja stawiam zdecydowanie na nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Gabsonik ja pytalam o te soki ,bede musial zaczac,na razie poki co ylko z marchwi pije,a czy ty sie leczylas tezz farmakologicznie ,sory ale przeczytalam juz tyle postow ze mam metlik w glowie kto jak sie lecczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Japanka-na opakowaniu pisze ,że tydzień brać a w zasadzie to po tygodniowym braniu robi się tygodniową przerwę i ponownie bierze bo wychodzą z poskładanych jaj robale ,rano biorę balsam kapucyński a przed posiłkiem na pół godziny cina 55 firmy lehning[3 razy dziennie ]i kończę balsamem kapucńskim wieczorem przed spaniem,oczywiście daję to wszystkim domownikom bo branie przez jedną osobę jest pozbawione sensu i czeka mnie delikatna rozmowa z koleżanką od której córki moja córka przyniosła w prezencie nieproszonych gości,w internecie wyczytałam wpisy rodziców dzieci sąsiadujących ze sobą ,że umawiają się na konkretny dzień i odrobaczają je w ten sam dzień -bardzo mądre posunięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Gabsonik jak nazywa sie to badanie w ktorym wkazuje sie poziom flory w jelitach,rozumiem ze mialas cos takiego robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi ja mialem w poznaniu, w insyttucie na sielskiej 11. Koszt 350. z pasozytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
edsonik dzieki ,podaj mi prosze nazwe placowki ,to laboratorium ,czy co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×