Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość papaja303
Gdzie się podział Bogusław? Gdzie jest wątek grzybowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje na kafeterii,szkoda wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu pierwszy raz bo tez pierwszy raz zaczelo sie dziac ze mna i moja rodzina cos dziwnego. w miesiac zaczzelem miec problemy ze snem bydzilem sie w nocy i ciezko bylo mi zasnac, doszly zawroty glowy, bol glowy, szybkie bicie serca podczas wstawania i krecenie sie w glowie. poczytalem troche o kondydozie i pomyslalem ze duzo tu do mnie pasuje ale nie mam problemow z jelitami zoladkiem i nagle zaczego sie burczenie przelewanie bolu jako tako nie mam. bul glowy ustapil. mam tez bialy nalot na jezyku i popekane kociuszki ust, potem doszla moja rodzina jednoroczny syn 3 letnia curka : slysze u nich tagrze burczenie przelewanie w brzuchu rozne bole brzucha u dzieci i podkrazone oczy. wszystko tak nagle sie zaczego w 2 tygodnie cala rodzina ma problemy z zoladkiem (jelitami) prosze o odpowiec na moja pytania. 1. czy mozliwe jest ze to grzybica czy moze inne pasozyty(lambioza) a moze cos jeszcze innego??? 2. czy jesli by to byla grzybica to mogla by tak szybko zarazic moje dzieci?? malzonka nie ma dolegliwosci 3. czy po miesiacu grzybica mogla by tak nagle sie rozrosnac?? prosze o szybka odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Jennifer Daniels TURPENTINE poczytajcie o tym wszyscy co maja problemy z candida .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalnel.wordpress.com/2013/02/08/leczenie-nafta-i-terpentyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie link z gory. Produkt mozevie kupic na ebay amazon nazwe zaraz przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% pure Turpentine gum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yga
Objawów grzybicy jest chyba tyle ile ludzi, czując się źle wszystko można zwalić na grzyba, ale jeśli rzeczywiście go masz, to pozbycie się go odmieni Twoje życie.Najważniejsza jest dieta 0 cukru, 0 owoców (prócz cytryn), 0 miodu, mało węglowodanów prostych, na czas kuracji 0 alkoholu a szczególnie piwa. Dużo produktów odkwaszających, algi, kasza jaglana, woda z octem jabłkowym, więcej możesz poczytać tu http://ekotura.pl/grzybica_objawy_przyczyny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze rozumiem, ze niektorzy probuje sie leczyc sami poszukujac jakichs lekarstw na wlasna reke? nie robcie takich rzeczy, koniecznie trzeba uda sie do lekarza. moge Wam polecic jednego: www.chirurgiakrakow.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu chodzic do dermatologa. oni widza tylko problem skory. U mnie stwierdzono grzybice , aspergillus i candide. Zamowilem sobie Paraprotex i Zeolith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybicę leczyłam w fonte di Vitae w Siedlcach ozonoterapią i pomogło. Dodatkowo ozon wzmocnił mój cały organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stosował ktoś z was Toxinext? Lek na pasożyty i grzyby w organiźmie. Dobry jest? nie ukrywam, że od dłuższego czasu dziwnie się czuje i zdiagnozowali mi takiego pasożyta :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, ja miałem grzybicę ukłądu pokarmowego, piłem dużo wody, dużo octu jabłkowego oraz brałem z namową koleżanki Toxinext. Pomogło, po dwóch tygodniach czułem się lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscfgvhfghg
"kandydozie sprzyja niskie PH - kwaśne", to kardynalny błąd. niskie ph to wlasnie bardzo dobre ph. 1-3ph ma byc i koniec. wtedy pokarmy sa trawione bardzo dobrze, jak jest za wysokie ph to do jelit dostaje sie niestrawiony pokarm, bialka, ktore nie moga tam trafiac, beda zachodzic procesy gnilne, a bialko bedzie sie przedostawac do krwiobiegu i od tego powstaja stany zapalne i alergie. prosze sie doinformowac, bo przez takie bledy autor zafunduje czytajacym przewlekle choroby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itrakonazol Sprzedam
Itrakonazol Orungal grzybica drożdżyca kandydoza łupież Odstąpię Itrakonazol 100mg pod nazwa Icozole, 10 tabletek w listku. Liczę 3.5zł/tabletka plus wysyłka pobraniowa z Polski lub lotnicza rejestrowana z Tajlandii 20zł. Firma V.S. Pharma Co z Bangkoku. Ważny 01.2020. Każdy listek opisany nazwą, składem, numerem rejestracyjnym zezwolenia na produkcję, na folii wytłoczona data produkcji 1.2018, ważność i numer produkcji. Przy zakupie całego zapieczętowanego opakowania 100 tabletek cena 300zł, włącza koszt wysyłki. Jan Krongboon massagewarsaw gmail com Grzybice układowe lub wieloogniskowe: aspergiloza, kandydoza, kryptokokoza (włącznie z kryptokokowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu), histoplazmoza, sporotrychoza, parakokcydioidomikoza, blastomikoza, chromomikoza i inne rzadkie grzybicze zakażenia układowe. Dermatologia: łupież pstry, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej wywołane przez dermatofity i/lub grzyby z rodzaju Candida. Okulistyka: grzybicze zapalenie rogówki wywołane przez dermatofity i/lub drożdżaki. zrodlo https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Również proponowałabym terapię Mora od siebie, bo grzybicę przewodu pokarmowego w taki sposób wyleczyłam, a same wykrywanie jest bezbolesne. Oczywiście zalecono mi odpowiednią dietę, bo to ważny element terapii. Niby medycyna naturalna, a naprawdę w naukowym wydaniu. Urządzenia certyfikowane, biorezonans masz w www.3mmedical.pl. Akurat miałam ich blisko, całe szczęście. Jedna z lepszych klinik medycyny naturalnej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Flukonazol Fluconazole lek antygrzybiczny grzybica łupież kandydoza sepsa sprzedam

 

Fluconazole 200mg po 3 zł, ważny 09.2020. Listki po 10. 

Producent T.O. Chemicals, Bangkok. 

 

Koszt pobraniowej 20 zł lub osobiście koło Warszawy. 

 

Przy wysyłce z Tajlandii od 100 tabletek po 2.5 zł, lotnicza rejestrowana idzie 2-3 tygodnie. 

 

Wskazania 

kandydozy błon śluzowych, skóry 

grzybica skóry gładkiej 

łupież pstry 

kandydozy układowe i sepsa drożdżakowa 

kryptokokoza 

profilaktyka zakażeń grzybiczych w tym u osób z nowotworami i AIDS 

 

Na grzybice mam również: 

 

Itrakonazol Orungal 100mg, 3.5zl tabletka, listki po 10 tabletek 

 

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10 

 

Amfoterycyna B 10g, butelka 40ml 80zl 

 

Nystatyna 500 000 jednostek 2zl tabletka, listki po 8 tabletek 

 

Ketokonazol 200mg 2zl, listki po 10 

 

Doksycyklina 100mg 2zl, listki po 10 

 

Jan Krongboon 

massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kurację odkwaszającą organizm . Borykałam się z problemami zdrowotnymi i gdyby nie to dalej bym musiała zażywac leki. Chętnie udzielę szczegółów mail ewa888@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

jesli jakims cudem bywa lub wszedl przez przypadek ktos kto pisał tu w roku 2008(AnDy ,Kinga Paris,Pysiula ,Gabsonik ..... dajcie znac ludi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×