Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość An_Dy
Ja odkurzalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Nie martw sie zaczna odrastac. Wlasnie po to napisalam ze wlasnie zauwazylam sterczace we wszystkie strony mlodziaki (szczegolnie fajnie to wyglada nad przedzialkiem) aby was pocieszyc ze to sie kiedys odwraca. Probowalam odzywiac je tranem ale zabraklo mi cierpliwosci. To mycie po maseczce tranowej to byl horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY ja mam mega dla przez te wlosy,mialam takie geste i dlugie a teraz mi zostala1/3 Boshe normalnie nawet jak je dotykam na sucho to mi wylaza,co do tego tranu to japrobowalmmyc,ale to jest okropne i nie chce sie splukiwac nawet jak kilka razy potemumyje mocnym szamponem,moze tran wewnetrznie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spanikowana bo temperatura mi rosnie :) mam 37,8 czy to normalne u daibła? wszyscy sie oczyszczacie bez goraczki a u mnie cos dziwnie :):) nie czuje tak zle ale co sie dziej e:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Pysiula Spokojnie 37.8 mozna miec i z nerwow. To jeszcze nie wysoka goraczka. Ja miewalam goraczki po 37.5 na poczatku. Zawsze mnie dziwilo jak ludzie pisali o obnizonej temp. przy grzybie. Ale moze tez swiadczyc o tym ze uaktywniaja sie jacys pasazerowie. jak ci nie spadnie do jutra rob analize kalu na pasozyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pieczareczko? Dzięki za odpowiedź. Jeżeli dzieje się tak jak piszesz, to twoje objawy przypominają to samo co u mnie i mego syna …Ciągłe zatkane zatoki, jakieś nieuzasadnione katary, kichania, raz alergiczne, może bakteryjne, innym razem jakieś niby wirusowo-grzybicze objawy.. Nie wspomnę już o jelitach, które tak pracują, jakby nie należały do mnie…gazy, wzdęcia, zwłaszcza po chlebie, ziemniakach burczenia, pobolewania…No i jeszcze ten Helikobakter Pylori… No huśtawka na całego…. Antybiotyków nie mogę aplikować z powodu uszkodzenia wątroby(uszkodziłem ją sobie m.in. właśnie antybiotykami), więc „chemiczne koło” się zamyka. Może amylojodyna nie czyni takich spustoszeń w wątrobie co „marynata chemiczna”? Laryngolog nie jest w stanie stwierdzić co to jest… no i nie stwierdzi, bowiem w tej kategorii, medycyna akademicka nie zna pojęcia candydoza , która może przemieszczać się w różnych miejscach ciała- ogniskując się tam i powodując jako patogen( na skutek jakiegoś niesprzyjącego czynnika) spustoszenie w wielu aspektach funkcjonowania układów organiźmie…[hormonalnym, immulogicznym, trawiennym, narządowym,itd…]. Zawsze wszystko rozpoczyna się w jelitach…w sytuacji naruszenia równowagi między bakteriami tymi dobrymi i złymi, jak i też w balansie drożdżaka, który powinien być przecież naturalną tam florą. Trochę się rozpisałem, wybacz mi to…. Jeśli możesz, to opisz mi dokładnie zestaw składników do sporządzenia amylojodyny..i gdzie je można nabyć, jak sporządzić i gdzie potem trzymać[ cały przepis i możliwości nabycia składników oraz czy są jakieś np. przeciwwskazania… Osobiście uważam, że mikstura MO(Olej+ alocit+ sok z cytryny) to dobry specyfik, ale chyba trochę za słaby w stosunku do większego natężenia inwazji mikrobów(!). Za pomoc będę Ci bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i życzę sukcesów w pokonywaniu nieproszonych intruzów Tobie i wszystkim furomowiczom. Pancrea z Żor(śląskie). Jeśli możesz to napisz na mój mailowy adres: wladyslaw56@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiula. Jeszcze raz dzięki za info...Życze powodzenia w wykryciu intruza. Wiem jakie to jest ważne.... pozdrawiam Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Pysiula ja tez mialam goraczke napoczatku lekow iwczesniej ,dopiero po jakims czasie kilku tygodniach zdaje sie bylaobnizona nieco tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak musi byc :):) tylko czlowiek się teraz wszystkiego boi :) tymbardziej ze nie mam jeszcze potwierdzonego grzybka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
masz nadzerki w jamie ust i cos pisalas o gardle,jesli lekarz ie obejrzal i dal ketokonazol to pewnie widac to golym okiem ,ja mialam doslownie pryszcze na gardle ,calej jamie ustnej nalot bialy ,na migdalach tez,i na tylnej scianiegardla bialy nalot ,alekarze nie widzieli w UK grzybicy ,jeslibym wtedy wiedziala ze taka choroba istnieje do tej pory juz bym o niej zapomniala,niestety chociaz duzo czytam ,interesowalo mnie zdrowie ,duzo wiedzialam ,nihdy nie zetknelam sie z czyms takimjak grzybica ukladowa, chcialam napisac ci jeszcze maila ale znow serwer onetu nie dziala,ocipiec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
acha co do tej wkladki to juzpisalmhormony to twoj najwiekszy wrog,nie ma czegos takiego jak dzialanie miejscowe ,takie cos nie istnieje,a poza tymtu chodzi o to zeleczysz siena grzyba a jednoczesnie utrzymujesz go przy zyciu ,oneuwielbiaja hormony ,sterydy i antybiotyki,jeslimusisz sawkladki bezhormonow przeciez/napislamtu bo wyrazilas zgode /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
sory ale spacjami fiksuje musze zmienic laptopa uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Kam moje problemy z grzybem to glownie drogi oddechowe/pisalam na forum/zaczelo mi sie od kaszlu,dusznosci potem dlugo bylo tylko to noimojakrtan bezglosy ,dopiero jak mialam juz zagrzybienie mega dolaczyly jelitowe sensacje/biegunki /ale to juz bylo jak bylam zaawansowana no ijezyk ale ten do tej pory bieleje raz mniej raz bardziej ,teraz cos widze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi mozesz pisac na forum bo moze ktos ma podobny problem i zawsze sie mu rozjasni :):)szukam więc info na temat .....bez hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Ludi, Pysiula Fakt, manipulacje z hormonami ułatwiają Candidzie pracę, czego sama jestem przykładem. tabletki anty, lek na endometriozę, ale także ciąża powodują totalne zmiany horomonalne, które sprzyjają rozwojowi grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane:) no jest dzisiaj lepiej !!!!! juz tylko 37,00 i z tymi zatokami lżej . nadzerki bolą , kosci łamią ale idzie chyba ku lepszemu :):) zaraz lykam nastpna tableteczke ketokonazolu :):) ufff....... a jak bedzie gorzej to wiem ze to pioruństwo wymyka sie z mojego organizmu :):):) a sio sio sio .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULa ozylas nieco widze ,hehe ,a ja spedzilampolgodziny na ogladaniu mojego jezyka bo znow jakis bialawy jest,musze podpytac AN DY bo nie daje mi to spokoju zwlaszcza zebiore leki,tojest dziwne ze onjest jakb oszroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi no sama sie pocieszam a język tez mam białawy z jakimis krostami i im dalej do gardła tym bielszy jest ten jęzor.Ktos chyba pisal na starym forum ze to dlugo trwa az nabierze normalnego koloru i beda takie fazy ze bedzei nawet żółty, ciemny , biały :):) moze to zalezy od rodzaju bakterii jak wczesnie mi napisalas :):)a moze taka uroda języka :):) pocieszam sei ze skoro nie ma sniegu za oknem to jest przynajmniej szron na moim języku oby do swiąt nie dopadał:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
Ja miałam grzybice całego ukł. pokarmowego teraz w kale nie ma a jamie ustnej zostało zobacze po badaniach w nastepnym tygodniu co wyjdzie . od 14 dni mam wykryta celiake i to tez mnie meczy a jeszcze mam reflux z nerw to brzuch piecze zapalenie dwunastnicy i jelita cienkiego od celiaki.ale w czasie diety bezglutenowej ma sie to cofnac tylko kiedy.pozdrawiam byłam wczoraj u dobrego lekarza.przez 1.5 roku przy 4 gastroskopiach nie wykryto celiaki a od tego mam te rozne objawy dopiero przy 5 gastroskopii 3 stopiej ktory mogł sie rozwijac 3,4 lata. barany sa na tym swiecie /////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONITEUSZ przepraszam nie mam czasu przeczytac całych Twoich postów czy mogłabys mi napisac co brałas na grzybice?Ja tez mam refluks niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI juz ci kiedsy pisalam, ze mi strasznie wypadaly wlosy, ale dodatkowo okazalo sie, ze mam duzy brak zelaza, antybiotyki strasznie niszcza zelazo, a mialas ich tez troche, naprawde radze ci zrob sobie badanie na poziom zelaza, wystarczy np, ze mam okres a jestem oslabiona i wloski leca , ze szok, bo spada zelazo no i inne cenne witaminy tez sie traci, tran wspaniale dziala na wlosy ale jezeli sie go pije, bo to naturalna vit a i d podpowiedz dokladnie pysiuli jakie robilas badanie na grzyba igg na candide chyba tak, tylko nie pamietam ale chyba robilas to przed lekami, czy w czasie? gdyby cos takiego zrobila, to wiedzialaby z jakimi grzybami ma do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA lize po skierowanie na badania,wlasnie o tym zelazie myslalm,blada jestem,malo jem miesa ,mlecznych rzeczy zero wiec moze byc cos na rzeczy,tran kupie,napewno mnie wzmocni ,jestem lekko przymulona i anemiczna takze mysle ze mnie wzmocni ,ach z tym chorubskiem mozna ocipiec ,mnie tez Kinia libido powoli wraca ,wczesniej to na mysl o sexie mialam mdłosci/dosłownie/wyczytalam ze u Ciebie tyz tak bylo ,wiec moze i u mnie powoli sie wszystko wyleczy ,zwlaszcza ze tak dlugo to trwa ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiula1 tez juz ci pisalam, ze ja mialam ponad 38 goraczki i to przez dwa dni na poczatku lekow, moja wydzielina, ktora szla nosem i gardlem byla koloru brazowo brunatnego, zoltego a nawet zielonkawego, to byly duze ilosci i nieprzyjemny zapach, ja widzisz intuicyjnie nie mieszalam lekow z niczym, tez ci to pisalam, zebys nie mieszala, ja wogole podziwiam wszystkie osoby, ktore potrafia wiele rzeczy brac naraz, nawet czosnku nie bralam jak mialam lek na grzyba, pilam maliny ale to sok, to co innego, a czosnek, to w koncu naturalny antybiotyk,a twoj antybiotyk jest mocny, to ci wystarczy, Gabi fajne te twoje kawaly, fajnie wlasnie jak sie pojawia cos wesolego, ja jestem bardzo za hehe.... moj okres byl bardzo obfity prawie dwa dni, ale tez nie taki straszny jak kiedys, i powiem ci, ze pije zurawine sok i widze jak dziala na helico, ustepuja po nim calkowicie wszelkie pieczenia, jezyk robi sie jeszcze lepszy niz byl, znika widze reszta wypryskow z twarzy jaka jeszcze pozostala, cos mi sie wydaje, ze ta zurawina zabija wieksza ilosc bakterii nie tylko helico i bakterie moczowe, tak sobie pomyslalam, ze moze sprobowalabys soczek z zurawinki i moze pomoglaby ci w dobiciu reszty grzybka, znowu dziala tu moja intuicja i cos mi sie wydaje, ze ona jest w stanie wytluc troche grzybka i widze, ze oczyszcza organizm, po piciu przez trzy dni tego soku widze jak zmienia mi sie skora na buzi na lepsze,robi sie delikatna schodzi dziadostwo i taka mniej sucha polecam wszystkim ten sok z zurawinki, co o tym myslisz? a ludi wyleczona dzieki gotowanym drozdzom skonczyl sie jej problem z wlosami i skora, pisala , ze ma piekna skore i wlosy i same komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi oczywiscie, ze wyjdziesz z tego, si tak bylo u mnie z sexem, to prawda, jak sie wraca do zdrowia, to wszytsko sie poprawia,mysle, ze jeszcze troche i bedzie ok a kiedy bedziesz miala powtorne jakies badania na grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Gabi mysle tez, ze jak wytluke helicobakter, to jeszcze bardziej poprawi mi sie okres i jak wzmocni sie moja flora jelit, to bedzie jeszcze lepiej, i niestety ogromny proces odgrywa stres u kazdego z nas, trzeba robic wszystko, bu starac sie umiec odsunac stres od siebie, nie da sie zyc bez problemow, ale, nie wiem trzeba cos robic z nim, ja preferuje mudry i joge widze, ze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA napisz mi jaki ty maszjezyk?dokladnie jesli bys mogla/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA ja sie martwie tym moim jezorem bo mialam okresy ze byl juz w ladnym stanie a teraz znowu mam bialy nalot ,juz nie mam sily ,biore leki ,dieta i to restrykcyjna a on mi sie znowu zaczal brzydkirobic,nie wiemco mamo tymmyslec naprawde,jestem zmartwiona ,ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×