Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

about me

maz oddal moj prezent ktory kupilam mu na 30.

Polecane posty

Byl to zegarek za 150 euro, jemu bardziej podoba sie taki za 250 i spytal czy nie bede zla.Bylam zla ale nie dalam po sobie poznac bylo mi strasssssznie przykro,ale spokojnie tlumaczyl ze bardzo sie cieszy z prezentu ale woli ten drugi bo mu sie bardziej spodobal.Co o tym myslicie,olac to czy sie obrazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullka23
nieladnie twoj maz postapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Cie popitolilo
nas pytasz czy masz sie obrazic???Kolejne dwudziestoparoletnie niedojrzale dziecko co bawi sie w malzenstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InspirO
dlatego nie lubię dostawać prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, gowniara nie jestem, chodzi mi tylko o wasza opinie i jak by inni zareagowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś gówniarą
i świadczy o tym to co napisałaś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się co obrażać
skoro masz możliwośc wymiany na taki, jaki mu się podoba, to nie ma problemu, pod warunkiem, że sam dopłaci różnicę w cenie :) trudno trafić w gust nawet najbliższej osoby, czy z prezentów męża zawsze jesteś w 100% zadowolona? zapomnij o sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o tym ale chcialam jednak dac prezent a nie kase, to byl prezent od serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeeeeee
nie obrazaj sie moj mązkiedys kupił mi perfumy, taki beznadziejny zapach ze nawet raz go nie stosowałam....no ale fakt stosuje go jako odsweżacz do powietrza a z butelki ubywa i maz mysli ze ja sie \"tym psikam\" i nie oddalam perfum ani jemu ani do sklepu....poprostu powiedz mu ze prezentów sie nie oddaje...ale nie rób scen.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie juz po sprawie zegarek oddany i tyle,kupi sobie ten drugi za jakis czas powiedzial, tylko przykro troche ale nie przejmuje sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzuz
gdzie tu problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw.. durszlak teatralny
Bylam zla ale nie dalam po sobie poznac bylo mi strasssssznie przykro,ale ... sama sobie to robisz, nikt inny chłopy to proste stworzenia trza artykuować co Ci leży na sercu bo się słabo domyślają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadka iksinska
zeby tylko takie problemy byly.... chodzilo ci o to, zeby twoj maz byl zadowolony, czy ty, bo juz sie gubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytal sie, czy nie bedziesz zla, to po co klamalas??? Faceci sa bardzo niedomyslni, trzeba walic prosto z mostu i nic nie owijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam to bo dostal tez kartke na ktorej napisalam zeby mam nadzieje ze bedzie mu odmierzal najszczesliwsze godziny, dni i lata ktore razem spedzimy. ahh niewazne dzieki za odpowiedzi milego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno nie daje sie
w prezencie zegarków, krzyżyków ani noży, jak widać na tym przykładzie coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOKOJNIE AWARIA
Nie masz gustu i jeszcze chcesz się obrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tak jak butow ale ja w takie pierdoly nie wierze,Moj maz kupowal mi nie raz buciki i jestesmy od 5 lat bardzo szczesliwi!! ( a propo buty nie zawsze pasowaly ;-) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno nie daje sie
jak juz dajesz noże, to powinnaś ukłuć nim obdarowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarek to glupi pomysl
a jak jeszcze nie znasz jego gustu mimo ze jestescie jakis czas ze soba to tylko o tobie zle swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się komentarzami typu - nie masz gustu itp itd ;) Po pierwsze mąż postąpił niezbyt ładnie i mało delikatnie, teraz to już po sprawie, więc nie ma o co kopii kruszyć ;) ale daj mu do zrozumienia że było ci przykro z tego powodu, niech wie, a co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju, ale problem. ja tez swojem męzczyźnie kupiłam zegarek, a że się na tym nie znam to wybrałam ten któy mi się najbardziej podobał. a póxniej mój facet w żartach mówił, że 'co to za zegarek bez podświetlanej tarczy' ;p i czegoś tam jeszcze. i co? miałam płakać? lepiej pożartować niż robić z takihc pierdół problem i się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×