Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiek24se

Wspólna masturbacja lub sex co kto lubi

Polecane posty

Piszemy swój adres e-mail i miejscowość:) Panie proszą panów a panowie panie:D Powodzenia:) misiek24se@o2.pl, Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to nie wiesz:) choćby 96:P albo spoglądanie na siebie to bardzo podnieca, rozmowa aż dojście do finału, przecież nie trzeba się od razu bzykać żeby było fajnie:) a i sumienie czystsze a po co samemu się męczyć:) razem raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu uważam że fajnie mieć kogoś takiego z kim można coś takiego przeżyć:) nie znajomego bo sex z nieznajomym(mą) odpada może po dłuższej znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że po dłuższej znajomości nie ma juz nieznajomych a w to miejsce wchodzi przyjaźń a może miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja, zazwyczaj na początku jest pasja, emocje i zauroczenie a po czasie coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasem mniej ,szczegolnie gdy poznamy charakter tej osoby,bo uroda z czasem mija ,ale pozostaje wnętrze a to jest najwazniejsze w zyciu,z kim sie idzie w ta jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi:) wiem bo mam za sobą związek w którym ogólnie było fajnie, ale charakter mojej dziewczyny był nie do zniesienia:/ no cóż szkoda że z czasem zwraca sie na to uwagę a nie na początku. A znajomi mnie ostrzegali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można cale życie sugerowac się tym co kto mówi ,najlepiej uczyć sie na własnych błędach aby w przyszłości ich było mniej,gdzies gdzie nie wiesz jeszcze czeka na Ciebie ta wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne ale narazie o tym nie myślę:) Narazie potrzebuje trochę 'miłości' sexu może pomyślisz ale zbok ale przecież każdy to robi a samemu sie masturbować mnie to doprowadza do depresji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale tak nie myślę ,no mnie akurat to nie jest potrzebne aż tak bardzo więc tego nie robię ,zresztą moge żyć bez seksu i nic by mi sie nie stało,ale rozumiem innych potrzeby i akceptuję je.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×