Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaszyna89

POMOCY !!!!!

Polecane posty

Gość Kaszyna89

Dzień dobry Jestem 3 tygodnie po porodzie 24.10 dostałam zapalenia piersi na początku próbowałam sama coś z tym zrobić odciągałam i okładałam liśćmi z kapusty (odągałam ręcznie) 29.10 poszłam do lekarza i przepisał mi antybiotyk UNIDOX SOLUTAB który miałam jeść 2 razy dziennie po 1. Zapalenie tak jak by przeszło piersi już nie bolały nie były czerwone tylko w środku zrobiły się w obu piersiach ogromne grudy po 1 dużej w każdej przy górze piersi dziś byłam znów u lekarza powiedziałam mu o tych grudach a on przepisał mi środek na zatrzymanie pokarmu BROMERGON kazał mi go jeść 4 razy dziennie po pół tabletki oprócz tego jak wrócę do kazał mi odciągnąć pokarm z piersi i mocno ścisnąć piersi bandażem elastycznym i przyjść do kontroli w piątek. Ale ja jestem przerażona tym owijaniem bandażem czy nie pogorszy mi się od tego w tych piersiach czy może od tego te grudy zejdą?? i czy pokarm jak są ściśnięte nie dostanie się do nich i znów nie będzie jakiegoś zapalenia??? i czy mam ściągać ten bandaż co jakiś czas czy do piątku być w nim 24 na dobę ściąłam je o 12 rano teraz jest 16 i czuję że prawa pierś zaczyna mnie boleć i jakby piec czy to normalne?? i czy nie powinnam się odwijać i odciągać ten pokarm??? błagam proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×