Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona1988r

On zdradza ze mna zone..

Polecane posty

Gość ten_sam_wiek_ale_jednak_coś
jesteśmy w podobnym wieku i wiesz co? żal mi Ciebie... w życiu nie pozwoliłabym sobie na związek z facetem który ma żone i tak mu źle z nią że dziecko sobie z nią zrobił... w tych Stanach zgubiłaś szacunek do samej siebie.... nie widzisz że między tym co Tobie mówi a tym co robi jest sprzeczność? skoro żona dopiero teraz zauważyła że istnieje ktoś trzeci-kochanka w Twojej osobie to znaczy że może nie było tak źle jak Twój kochanek opowiadał, całkiem możliwe że żonie tłumaczy że byłaś chwilą zapomnienia i nic go z Tobą już nie łączy radze iść po poradę do swoich rodziców- zwłaszcza ojca, jak ma głowę na karku to może jego argumenty przemówią Ci do resztek rozsądku zanim i Ty będziesz porzuconą kobietą w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mam pytanie do tych "przemiłych Pań" które tak plują tutaj jadem. Dobrze się domyślam,że jesteście zdradzanymi żonami? No bo jak inaczej ! Szczęśliwe mężatki nie zaglądają na forum , bo pielęgnują małżeńskie szczęście, czyżbym się mylił? Tylko zdradzone babsztyle, flaki się przewracają jak czytam te wasze wypociny. Żałosne jesteście. Nieskazitelne. Idealne. A może jednak nie ? I nie dziwię się waszym męzom,że was zdradzają , moja żona jakby taka była chamska i wulgarna to kop w d**ę. Dobrze,że jestem facetem. Kobiety , słaba płeć.......dobry dowc*** Dać takiej siekiere to strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakofacetslowoo
jako facet napiszę że kobiety dzielimy na takie które przedstawiamy rodzinom, znajomym, żenimy się z nimi, zakładamy rodzinę, mamy dzieci, wspólne życie jednym słowem oraz na takie które widujemy na tajemny sex, wmawiamy różne głupoty które nie mają często i gęsto pokrycia z życiem rzeczywistym-ważny jest cel-sex, nikomu nie przedstawiamy, nie chwalimy się nimi (bo w sumie nie ma czym-sam czyn zdrady/kim..) co jedynie przyjacielowi pod groźbą zerwania przyjaźni i strzelenia w mordę jeżeli komuś przekaże tą inf dalej, traktujemy przedmiotowo, tak długo jak się da, w razie gdyby kobieta wymagała "uczuć" dajemy jej-ale to wszystko jest zaprogramowane pod jedną korzyść-sex sama sobie autorko odpowiedz do jakiej "kategorii" kobiet należysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powyżej napisała baba , żałosne. I to na pewno zdradzona żonka. Może mężuś zostawił ją dla kochanki i biedna babina chciała lepiej się poczuć.....hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz facet do jakiej TY kategorii należysz? Odpowiedz sobie na to pytanie sam. Bo ja nie znajduję słowa. A jeśli jesteś żonaty to żal mi tylko twojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet , nieprawda co piszesz. Mój po 34 latach zostawił mnie dla kochanki. Jesteśmy w trakcie rozwodu. Kochanka nie jest siksą, jest w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada niestety jest jak huragan. Niszczy wszystko dookoła. Chodzi o to, że przez romans męża z kochanką cierpią 3 osoby. A jeżeli są jeszcze dzieci? Zagubiona, jesteś jego kochanką - zawsze będziesz tą drugą. Przecież to bardzo smutne. Zakochałaś się i on pewnie też się zakochał. Jako żona, proszę Cie abyś nie niszczyła jego małżeństwa (bez względu na to jak "niedobra" jest jego żona). Nie tobie przysięgał wierność i uczciwość. On jest przeznaczony dla swojej żony. Najlepiej by było jakbyś się wycofała. Uwierz mi, czas leczy rany i wyjdziesz z tego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty sie TERAZ pytasz innych, co masz robic? teraz? Weszlas w romams z zonatym mezczyzna, moze warto bylo sie zastanowic PRZED tym, co zrobilas. Teraz juz chyba na to troche za pozno:) Wiesz, mnie nie dziwi to, ze malzenstwa sie rozpadaja. Tak czasem bywa. Ale fakt, ze maz i zona sypiaja ze soba, a potem spodziewaja sie dziecka, swiadczy o tym, ze to malzenstwo wcale sie nie rozpada, a wrecz przeciwnie, calkiem dobrze sie ma:) Jestes glupia i tyle. Zwykla szmata, ktora ten facet z pewnoscia teraz odstawi na bok, i zajmie sie swoja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze zostawi ja sobie na trudny czas,zostanie kochas z zonka bo przeciez spodziewa sie jego dziecka,wiec nie bedzie mogl jej zostawic w tak trudnej sytuacji zyciowej ;) ;) ;) ty bedziesz dla niego wsparciem,bo przeciez zony nie zostawi,bo w ciazy a kocha ciebie,podsumowujac ty bedziesz darmowa d*******,rodzine bedzie mial,a znajac jego sytuacje ze jest z zona ze wzgledu na dobro dziecka nie bedziesz go naciskac na rozwod,koles spadnie na 4lapy,powodzenia,moze jakis nastepny zonaty ci sie trafi i znow bedziesz miec nowa bajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanke bzyka dla bzykania. Zone bzyka z milosci. Ludzie, jakie wy durnoty wypisujecie. A moze kochanke bzyka bo ja kocha i chce. A zone musi. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka nie nisxczy malzenstwa. Jak jest zdrsda to malzenstwo juz jest gowno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIERZ GO
Wszystko wygasło? To mamy kolejny cud narodzin... ale nie o tym. Bierz łajzę i daj szansę tej kobiecie na znalezienie kogoś wartościowego, kto ją doceni, będzie wiedział, że żona zasługuje na miłość i szacunek, na kogoś z kim będzie mądrzej i łatwiej wychowywać dziecko. Bierz dziada i się ciesz z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kochanke bzyka dla bzykania. Zone bzyka z milosci. Ludzie, jakie wy durnoty wypisujecie. A moze kochanke bzyka bo ja kocha i chce. A zone musi. Hehehe hehheehhehee To jakby kochanke kochal to by z nia byl prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...zone bzyka bo musi..." :):):) No to sie obsmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiej ździrze jak ty oddałam męża choć byłam wtedy w ciąży bo nie miałam pojęcia o jej istnieniu gdy zaszłam :) i nie żałuję tego choć dziecko przepłaciło mój stres życiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "oddałam męża" bo mąż nie rzecz, sam sobie poszedł do innej nie pytając ciebie o zgodę. A swoją drogą trzeba być strasznym kawałem gnoja żeby zdradzać i porzucić żonę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mam pytanie do tych "przemiłych Pań" które tak plują tutaj jadem. Dobrze się domyślam,że jesteście zdradzanymi żonami? No bo jak inaczej ! Szczęśliwe mężatki nie zaglądają na forum , bo pielęgnują małżeńskie szczęście, czyżbym się mylił? Tylko zdradzone babsztyle, flaki się przewracają jak czytam te wasze wypociny. Żałosne jesteście. Nieskazitelne. Idealne. A może jednak nie ? I nie dziwię się waszym męzom,że was zdradzają , moja żona jakby taka była chamska i wulgarna to kop w d**ę. Dobrze,że jestem facetem. Kobiety , słaba płeć.......dobry dowc*** Dać takiej siekiere to strach się bać. x x x Jesteś głupią zapchaj dziurą, której pewnie kochaś zasolił kopa w dopsko, bo szczęśliwy i żonaty mężczyzna nie będzie siedział na forum dla rozwodników wyzywając mężatki w temacie o zdradzie, założonym przez kochankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×