Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulitka

Chyba sie wsciekne! OBIAD!

Polecane posty

dzis mial byc na obiad ryz z kawalkami kurczaka w sosie slodko kwasnym z wazywami - rozmrozilam piers z kurczaka a ona smierdzi!! Jak to mozliwe byla zamrozona na kosc, oplukalam ja ale tak smierdzi ze wyrzucilam na obiad bedzie chyba tylko ryz z sosem, maz sie wscieknie ale co zrobic? Mam w domu jeszcze ser, parowki, pieczarki moze macie jakis pomysl na obiad? Mam tylko godzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEEEFU
TO ZROB RYZ Z SOSEM CO ZA PROBLEM MAZ CHYBA ZROZUMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frthu
a nie możesz skoczyc do sklepu po jednego cycka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
mąż sie wścieknie hahahhaha, a co ty jestes kucharka jakaś??? u mnie nieraz jest jajecznica bo nie mam czasu alo ochoty gotowac, tylko by spróbował coś powiedzieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada gienia
opułcz dokładnie może ci się wydawać ,że śmierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz parówki i ser
to mam nadzieję, ze szklankę mleka i mąki też znajdziesz :) Usmaż naleśniki, możesz przyprawić tak by były pikantne. Parówki wrzuć na patelnie i podsmaż bez tłuszczu. Pieczarki podduś, odlej wodę i odparuj. Bierzesz naleśnika, smarujesz sosem- może być keczup, koncentrat pomidorowy z przyprawami, majonez, co tam masz pod ręką- kładziesz na to plasterek sera, pieczarki, parówkę, jak masz to trochę cebulkę. Składasz wszystko w kopertę i odsmażasz bez tłuszczu tak naleśnik był chrupiący.Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilysmy kiedys z kumpela parowki z ryzem i sosem,a jak wrzucisz do tego pieczarki,to dla mnie full wypas.dobrze przyprawic (ja kocham ziola prowansalskie i oregano),wrzucic podsmazona cebulke i cacy obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest problem bo nie mam samochod dzis a autobusem to w godziine nie da rady wiec zrobie sam ryz z sosem trudno myslalam ze moze dacie jakis pomysl na te pierczarki i parowki z ryzem. maz sie wscieknie ale oczywiscie zrozumie tylko mi tak głupio ostatnio rzadko gotuje bo ciagle zle sie czuje a wczoraj mu obiecalam te ryz hihih no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspro
mój mąż nieraz też nie ma obiadu bo pracuje od rana do wieczora po 13-14 godzin dziennie i dopiero jak mam wole to cos ugotuje....ale zdarza się ,że pracuje 5 dni z rzędu i w ten 5 już tego obiadu nie i nie narzeka :P z resztą rąsie ma to niech se zrobi:D:D:D:D:D:D ps. w lodówce zawsze ma zamrożone jakiś obiad albo w słoiku odłożone do odgrzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomysly zrobie tak jak piszecie z tymi parowkami i zobacze co wyszlo hihi najwyzej zjem sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
to nie o to chodzi, czy maz sie wscieknie czy nie, ale zeby obiad byl pozywny, wiec musi byc bialko, czyli albo mieso, albo ryba, albo chociaz te parowki :o chyba, ze chcecie sie zywic maka i cukrem, ale to jeszcze nikomu pozytku nie przynioslo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×