Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAM ogromną PROŚBĘ

załamana19

Polecane posty

Gość MAM ogromną PROŚBĘ

jutro mam mega test z niemca i muszę napisac 10 zdań nt "Czy często klocisz sie ze swoją rodziną i dalczego?" oczywiście wiem że będzie pełno bzdur ale niech chociaz jedna osoba mi pomoże kto umie ten niemiecki nieszczęsny pisze tu ponieważ pisze na tym forum od dwóch lat zaczerniona, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
czekam no odpowiedz kogoś kto potrafi mi pomóc, proszę !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMIEC
WYKURWIAJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
nie ważne jaki nick,:D nie chce pod nim pisac nt prywatnych spraw, francuski może potem bo lubię ;) ale teraz tkwię nad tym zadaniem i nic :( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
no wiedziałam że tak będzie :D ale dalej liczę że ktoś mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak naprawde to jestem
ponawiaczką... :( wiedzialam ze jak zapodam swoj prawdziwy nick nikt nie będzie chcial mi pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
nie podszywaj się tylko lepiej mi pomóż. Czy często kłócisz sie ze swoją rodziną i dlaczego?" - temat tak denny że nic nie potrafię wymyślić, a sądzę że ktoś tu się znajdzie kto perfecto zna ten głupi język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
średnia moich ocen to 4,7 baranie, po prostu z niemieckiego jestem strasznie cienka. jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to good bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
kurna każdy tylko opisze że lenistwa nie popiera, że zna ale nie powie, wiecie co? życze Wam żeby Wam też nikt nie pomógł jak nie będziecie sobie umieli z czymś poradzić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ogromną PROŚBĘ
złoty choooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj_tak
pisz proste zdania i zagladaj do tlumacza w necie moze cos sklecisz a jutro przed zajęciami popros kolezanki o pomoc i korekte błedów nie znam niemieckiego wiec nie pomogę sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
spiiieeeerdlaaaaj złoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja stara to tuman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję
Mam bardzo fajna rodzine, poniewaz nie robimy sobie wiekszych problemow. Ich habe eine sehr nette Familie, weil wir uns keine größeren Probleme bereiten. Kazdy z nas wiec co ma w domu zrobic, dlatego nie ma miedzy nami wiekszych kłótni. Jeder von uns weiß, was er zu Hause machen soll und deshalb gibt es zwischen uns keinen größeren Streit. Czasami zdarza sie ze moja mama jest zla za balagan w pokoju, ale kiedy posprzatam wszystko jest ok. Manchmal kommt es vor, dass meine Mutter mir böse ist, dass es in meinem Zimmer schmutzig ist, aber wenn ich es dann aufräume, ist alles wieder in Ordnung. Znam swoje obowiazki, ale nie cierpie myc naczyć i wyrzucac smieci. Ich kenne meine Pflichten, aber ich wasche das Geschirr nicht gern ab und trage den Müll auch nicht gern runter. Wazne jest dla mnie by utrzymywac dobre kontakty rodzicami, poniewaz na wiecej mi wtedy pozwalaja. Ich finde es wichtig, sich mit den Eltern gut verstehen zu können, weil sie mir dann mehr erlauben. Uwazam, ze klotnie sa glupie, a rodzicow trzeba sluchac, bo sa naszymi przyjaciółmi. Meiner Meinung nach ist jeder Streit unnötig, weil man auf die Eltern hören (ihnen gehorchen) sollte. Sie sind ja unsere Freunde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×