Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Martynajad
Morelka a jak z tymi twoimi generatorami., slyszalam ze mialas od kogos odkupic czy pozyczyc i cie wykiwal. Morela Alda mowi ze mozna to w szpitalu za kaucja na probe wypozyczyc ale nie wiem czy na 2 tyg to ma sens ale w kazdym razie zdecydujesz czy cie nie draznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie każdy szum mam swoją konkretną przyczynę i ją należy identyfikować, a nie akceptować w moim przypadku - szukam i będę szukać nawet do mej śmierci. Teraz zaliczam neurologa i jego rozwiązania :-) gość ma fajne pomysły Życze każdemu siły w swojej walce Kto jest z Krakowa z tym problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dzisiaj dostałam te generatory w piątek idę je dopasować do technika od tych geneartorów potem będę nosić i zobaczymy Martyna a Ty dalej nosisz te generatory i jaki efekt coś lepiej czy tak samo, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morela to za krótko na efekt jeszcze. szumi jak szumialo ale jestem spokojna ze juz na ostatniej długiej prostej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliusz
Przy zaciskaniu szczeki (mięśni czy też stawów ) szum się znacznie nasila. Czy ktoś ma podobne odczucia i co może być tego powodem bo może tu tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakl
wszystkim co maja szumy w uszach polceam zbadanie kregoslupa szyjnego IRM czesto uszkodzonie pomiedzy 4 a 5 kregiem powoduje takie objawy ...leczenie to odpoczynek gimnastyka plywalnia i unikanie dzwigania ciezarow ciezkiej pracy i jeszcze raz relaks polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaden relaks
jak sie relaksuje to ma sie za duzo czasu na myslenie o swoich przypadlosciach i wsluchiwanie sie w szumy, piski i t p. czyli tzw.tinitus, na ktorego jeszcze niestety nie wynaleziono skutecznego lekarstwa. Za robote trzeba sie wziasc, bo robota do bra jest na wszystko /oprocz dobrego seksu oczywiscie!/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr3g
Dzieki Trejser za pomoc:) W sumie nie skorzystalem bo okazalo sie ze moja kuzyneczka ma mieszkanko na Mlocinach i sobie do osrodka poszedlem na piechotke !:P Ale mimo wszystko bardzo dziekuje za zainteresowanie:) Trejser a czemu nie skierowali Cie na 3dniowa hospitalizacje? Mi w sumie zrobili w Wawie tylko audiogram i tympanogram i pani dr powiedziala ze nie ma sensu zebym jezdzil co chwile na rozne badania.Wiec dostalem termin na 13 maja poloze sie na 3 dni i zrobia kompleksowe badania:P Nie proponowali Ci tego? A czy moze ktos z Was drogie szumiaki byl hospitalizowany pod katem diagnostyki szumow w IFPSie? :) Serdecznie pozdrawiam! Wytrwalosci i ciszy zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gr3g ja byłam hospitalizowana na 3 dni w kajetanach to ta smam firma, co w Warszawie pozdsrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Może wykazałem zbyt dużo optymizmu. Powiedzialem ze szumy mam ciche i ich wpływ na moje życie jest niewielki (bo to prawda). Powiedzialem tez w jaki sposób je zauważyłem. Może przez to trochę mnie zlekceważyli ale przecież prawdy nie moge ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Druga wizytę mam w ten poniedziałek. Pewnie teraz bede miał wiecej badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karo 1981
rób wszysko!!!!!!!!! aby Ci przeszło ale pod zadnym pozorem nie rób rezonansu w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz który Ci to zaproponował powinien stracić prawo do leczenia ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu zycze wszytkim szumiastym ;-) Nie zalamujcie sie, jesli was jakis szum, halas, piszczenie droczy... zawsze jest szansa, ze przejdzie! Ja mam np dzisiaj calkowita cisze w uchu- a choruje wiecej niz 10 lat na otoskleroze, z wszystkimi jej \"kwiatkami\" :-O Czasami jst do oszalenia, a czasami- spokojnie, calkowicie spokojnie. Ciesze sie i doceniam fazy spokojne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Też mam chwile, czasem nawet całe dni gdy to jest cichutkie :). Ale czasem takie zmiany tez potrafią denerwować. Przynajmniej jak nie wiadomo co na to wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIOROWA PSYCHOZA
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peterka 74
Pozdrawiam wszystkich szumiakow Dawno tu nie zagladalem Morela nareszcie sie zdecydowałas u mnie bez wiekszych zmian skala 10 we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Witam. Szumi mi w uszach właściwie od dzieciństwa. Co jakiś czas bolałamnie też głowa. Zostało to chyba zbagatelizowane, bo badania wychodziły ok. Jednak ostatnio od pół roku szumi mi znacznie intensywniej, pojawiło się widzenie za mgłą i bóle głowy, który jest czasem uciążliwy i od pół roku wcale nie mija. Kładą mnie teraz do szpitala, ponieważ eeg wyszło źle. Lekarka wystraszyła mnie troche nowotworem, ale tak na zdrowy rozum pomyślałam ze gdyby to był nowotwór ob wyszłoby wysokie i wykazałoby coś dno oka... Tylko niestety tej lekarce ani o ob nic nie powiedzialam ani o tym badaniu dna oka, bo byla taka szalona ze nawet do głosu nie dała mi dojść ;pp A no i jeszcze dodam to, że od tego pół roku "szaleje" mi miesiączka. Nie wiem czy to ma jakieś powiązanie, ale wszystkie hormony zbadalam i są jak najbardziej ok. Już myślałam, żeby to wszystko olać bo czuje się jak wariatka chodząc po lekarzach i chciałam tak zrobić, jednak te skierowanie do szpitala mnie bardzo zaniepokoiło. I mam takie pytanie, może ktoś z was miał podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szumiaca123, byc moze \"po prostu\" tarczyca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Właśnie z tarczycą też wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Zastanawiam się też nad nerwicą, skoro badania wszystkie wychodzą ok, jedynie te eeg... Przez 3 lata byłam w toksycznym związku i pan X zjadł mi tyle zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr3g
Podobno 2/3 naszych dolegliwosci ma podloze psychiczne. Dlugotrwale narazanie na stres,depresje,neriwce lekowe,fobie prowadza do takich objawow ze az czlowiek czasem nie wierzy ze moga miec zwiazek z psychika. Powodzenia zycze i powrotu do zdrowia a wszystkim szumiakom ciszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Ale mam jeszcze takie pytanie co do tego nowotworu, bo kurcze stracha to mam niezlego. Chociaz naprawde szumy w głowie mam praktycznie od 5 roku życia, czyli będzie juz 17 lat... I czy Ob i dno oka nie wykazałoby gdyby był to jakis guz? I czy prze pol roku, gdyby to bylo cos poważnego nie rozwaliloby mi już glowy? ;p Maja robic mi rezonans i tomograf ale dopiero za 5 dni, a ja nie moge o niczym innym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr3g
Ja sie nie znam.Studiuje farmacje nie medycyne,ale z pewnoscia OB powinno byc powiekszone.Zawsze jest powiekszone gdy mamy w organizmie stan zapalny. Proponuje cierpliwie czekac na MR i TK.Wtedy bedziesz miala wszystko czarno na bialym:) Ale z pewnoscia bedzie wszystko dobrze:) A jak wyjdzie OK rozmowa z psychiatra tez sie przyda.Ja bylem bo wszedzie szukalem pomocy skad te szumy uszne.Przy depresji mroczki przed oczami,zawroty,szumy to rzecz normalna.A krotka rozmowa nie zaszkodzi:) Powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Dziękuje bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szumiącej
Z tego co opisujesz to nie nowotwór ,ale chyba przysadka mózgowa,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumiąca123
Czyli, co jest nie tak z moja przysadką? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr3g
Przysadka ? bzdura. Przysadka produkuje i wydziela wiele hormonow.W przypadku guza przysadki zaburzenia hormonalne dalyby sie we znaki a szumiaca pisze ze gospodarke hormonalna ma OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wlasciwie
mnie wyrzucono? Szumiaca - nie daj sie zwariowac, odczekaj co wykaza Twoje badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Peterka nareszcie bylam ciekawa czy nas jeszcze odwiedzisz. szkoda tylko ze dalej tak samo w uszach no ale w koncu to za krotko jeszcze. Pozdrawiam wszyscy starzy i nowi szumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gr3g
A kto tu pisze o GUZIE????????????przysadki??????????????debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×