Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fale radiowe RF

Fale radiowe RF

Polecane posty

Gość Fale radiowe RF

JUtro idę na zabieg podgrzewania kolagenu falami RF miał ktoś? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie topik
"Zabiegi falami radiowymi". Znajdziesz ciekawe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraMIra
Robiłam podgrzewanie kolagenu falami radiowymi RF , polecam wszystkim bardzo skuteczny zabieg. Dokładnie ten sam efekt co Thermage, tylko za thermage na zapłaciłam 7000pln , a za 3 zabiegi ReFirme RF zapłaciłam 2500. Różnica tylko w cenie. Dodam też że po thermage zauważyłam wyrażny efekt tylko na szyji, a po ReFirme Elos na twarzy i na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabiegi focusem rf w Krakowie, naprawdę są efekty ja wziałam pakiet 10 zabiegów na twarz, jestem już po 3 i sa super efekty.Dokładnie to Studio Urody Lorena na ul. Długiej 62, jak ktos bedzie zainteresowany to podam numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA1957
polecam tylko Focus RF byłam na wielu zabiegach i tylko to na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam drogie Panie polecam najnowszą technologię Fal radiowych tzn. Igłowy Termolifting RF dlatego, że już po jednym zabiegu efekt jest zdumiewający(nie trzeba robić tych dużych serii). Zabieg daj***ardzo dobre rezultaty bo testowałam na sobie. A z tego co się orientuję to jest też metoda Frakcyjnych Fal Radiowych dla osób, które boją się igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fale radiowe skutecznie redukują cellulit i rozstępy z każdej partii ciała. Ja akurat męczyłam się z rozstępami na udach i drogie kremy nie pomagały, więc zdecydowałam się na zabieg falami radiowymi w gabinecie kosmetycznym http://agnieszka-marosz.pl/ w Szczecinie. Ta metoda jest bardzo skuteczna, a efekty widoczne są już po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mogę polecić laser scarlet rf, zabieg na twarz szyję i dekolt wykonałam w szczecinie na małkowskiego. Zaobserwowałam, że uelastycznił i ujędrnił moją wiotką skórę, wszystko się "podciągnęło". Czuję, że skóra się zregenerowała, wygląda zdrowo. W okół oczu spłyciły się zmarszczki, powieka nie opada tak jak wcześniej, ładny koloryt i świeże spojrzenie - jestem 100% zadowolona i z całą pewnością będę polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po zabiegu Scarlet. Byłam pozytywnie zaskoczona jeżeli chodzi o przebieg zabiegu. Nie odczuwałam żadnej bolesności i dodatkowo po zabiegu zaczerwienienie utrzymywało się jakąś godzinę. Rewelacja. Efekty zauważyłam w postaci poprawy napięcia skóry i jej rozświetlenia. Zniknęły także drobne naczynka koło nosa oraz płytkie zmarszczki wokół oczu. Jestem bardzo zadowolona, mało inwazyjnie a na prawdę skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Salonie Gabriel w Pruszczu i jestem mega zadowolona z efektów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na falach radiowych byłam w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Miałam serię 6 zabiegów i ostatni dostałam gratis :) Twarz prezentuje się teraz doskonale, wyglądam kilka lat młodziej. Polecam szczególnie osobom, które zauważyly że skora robi się bardziej wiotka i zaczyna opadać. Najbardziej poprawia się owal twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1980kida
Znalazłam na stronie www.kosmedica-sprzęt Scarlet rf+mikronakłucia. Czy któraś z Was korzystała z tego zabiegu?Bardzo proszę o opinie. Zastanawiam się nad nim,cena jest dość wysoka,ale jesli warto,to zainwestuje w siebie te pieniądze:) Bardzo proszę o opinie i wszystkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota39
Ja byłam na scarlet własnie w kosmedica. Maja bardzo atrakcyjną cenę:) Nie zastanawiaj się! dla mnie były to najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie. Mam 39 lat i efekty są bardzo zadowalające.Zmainy są subtelne,bez sztuszności ,be długiego czasu rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kooorfa co za debile . odbiera u was radio? macie wifi ? wychodzicie na słońce czasami? no to wg oficjalnej nauki macie non stop kurację. ją bym wam zrobił kurację promieniami gamma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą chyba cos podobnego już było po odkryciu promieniotwórczości radu. a może jest cały czas. zrozumcie że tu się was morduje nie leczy i odmladza. starość to mię żadne naturalne zjawisko tylko efekt napiertalania promieniowaniem albo wypromieniowywanie. w końcu rozpad to tak jak starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co robi słońce? wysysa z was energię. taplamy się w enzymatycznej mazi która nas trawi i rozkłada wypromieniowujemy i upraszczamy się do wodoru ten później syntezuja w hel na tzw słońcu w inne pierwiastki też gdzieś w okolicy pomysł że se to wszystko bezużyteczne krąży w kosmosie wiekszym niż wszystko jest niedorzevzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dostanę nobla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jak laduje się bateria do telefonu? z zewnątrz. jak ją podlaczacie do sieci to dostanę zgromadzona energię. obecnie dłużej ją oddaje niż gromadzi. powodów może być kilka. ważnym jest aby zrozumieć że jak telefon się wyłącza to bateria jest pełna pomyslcie logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens ma to całe napięcie? im większe różnica potencjałów tym większe napięcie powiadają. a kiedy potencjaly są równe? zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C***je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wiadomość jest taka że do tego pociągu można wsadzić dywizje zamachowców tzw samobójców co zamierzam uczynić a jak mi się nie uda zwerbowac chętnych to wsiade do niego sam. do miłego pederasci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek wpadnie was wylomotac w doopale slodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×