Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Animia

zabawki dziecięce - gdzie promocje?

Polecane posty

Znacie może jakieś sklepy, w których okazyjnie można kupić zabawki? Narazie widziałam świetne promocje w Auchan. W Realu też jest co nieco. Nacięliście się na jakieś sklepy, sklepy internetowe albo fajnych sprzedawców na Allegro? Z góry dzięki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhgiudghdiruyir
co roku przed swietami jest promocja w tesco. sa takie 2 wieczory kiedy po godzinie 22 mozna kupic zabawki o 20% tansze. i wtedy naprawde sie oplaca. my tez jezdzimy po sklepach i porownujemy ceny i juz 2 albo 3 lata z rzedu kipilismy zabawki na tej promocji. teraz szukamy chu chu pierwszy zabek. kiedys kupilismy grajacy garnuszek o 40 zl. taniej niz w innych sklepach bo nie dosc ,ze cena byla atrakcyjna to jeszcze pojechalismy na te nocne zakupy. ogolnie jednak radze pojezdzic po roznych sklepach, masz racje ze w auchanie tez czesto mozna trafic na promocje. zycze udanych zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
obecnie w REALU trwa promocja na zabawaki - sprawdz co oferują na stronce: www.real.pl a odnośnie zabawek-prezentów pod choinkę: co kupic dla 5-letniego chłopca - to moj chrzesniak ale mieszka za granicą i widzę go dosłownie dwa razy do roku i niestety nie mam pojęcia w co sie bawi i co go interesuje... i na smoje nieszczeście jego rodizców stać prawie na wszytsko...wiec raczej chodzi o fajny oryginalny pomysł by miło zaskoczyć szkraba niż niż o cenę. MOze cos mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... W Realu i Auchan widziałam takie zestawy \"dla małego odkrywcy\", ze się tak wyrażę ;). Może takie typu magnetyzm, to nie dla niego, ale był też zestaw do robienia sztuczek z akcesoriami typu kapelusz magika :). Albo zestawy z teleskopem czy mikroskopem. Mam bratanka w wieku Twojego chrześniaka. On akurat lubi gadżety wojskowe, związane z Spidermanem bądź Benem 10 :). Ale to zależy od dziecka... Mój chrześniak np. nie przepada za klockami LEGO (co mnie bardzo dziwi...). Może jakaś kolejka? Najlepiej jak przedzwonisz do jego rodziców albo nawet do niego, pogadasz co tam u niego itp. itd. a potem sprytnie przejdz na temat tego, czym się aktualnie interesuje;). Mam nadzieję, że uda Ci się trafić w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdhgiudghdiruyir, Oooo... Nie wiedziałam o tej promocji w TESCO. A pamiętasz może około jakiego terminu zazwyczaj robili takie wieczory? Albo dnia tygodnia? Wielkie dzięki za informację :). Ja też pewnego roku kupiłam tanio garnuszek z FISHER PRICE'a w Carrefourze. Tylko, że zauważyłam, że lepiej jest kupić coś o miesiąc-dwa wcześniej, bo pod koniec chyba nie ma już takich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm27, Jak tak przeglądałam "katalog" Auchan, to właśnie zainteresowała mnie taka zabawka, która mogła by spodobać się mojemu bratankowi. Był to dinozaur, którym można było sterować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghkdjfhgklhgkjehio
te promocje w tesco sa tak 2 tygodnie przed swietami, moze 3 tygodnie( dokladnie to juz nie pamietam).teraz sobie przypomnialam ,ze sa 2 razy w roku: przed swietami wielkanocnymi i przed gwiazka.dokladnie ci nie powiem jakie to sa dni, musisz sledzic w internecie i w radio czesto daja reklamy o tej promocji. jak juz pisalam jest to obnizka o 20% ale nocna. trwa od godziny 22 do chyba 6 rano.my przewaznie jedziemy ok. 21 , robimy zakupy i pare minut po 22 idziemy do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promocja w tesco -
jest, ale tylko wtedy gdy jest ta promocja Poza tym zabawki w Tesco są dużo droższe niż np w leclercu czy auchan wiem, bo co roku mam w grudniu objazdówkę po sklepach z zabawkami (dzieci + mikołajki + gwiazdka + imieniny + urodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdjghkjshgiluwerui
niekoniecznie, my jak w zeszlym roku szukalismy gwiazdeczki to nie dosc ze byla tansza o pare zlotych niz w innych sklepach to jeszcze poszlismy na ta promocje i sie oplacilo. a teraz gwiazdeczka najtansza jest w realy po 70 albo po 79 zl. w selgrosi ponad 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaJagoda
Najlepiej jest pomyslec troszke wczesniej a nie na ostatnia chwile i poszperac po aukcjach. Na eBay mozna wiele ciekawych zabawek dostac. Kupilismy tam kiedys kalejdoskop z kolorowymi kulkami w srodku, jak sie patrzylo przez niego to dawalo fantastyczny efekt i Maciek sie bez niego z domu nie ruszal :P http://dla-dzieci.shop.ebay.pl/items/Zabawki__toy?_nkw=toy&_trkparms=72%253A1399%257C66%253A2%257C65%253A12%257C39%253A1&_catref=1&_sacat=717&_trksid=p3286.c0.m14&_pgn=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej tanich zabawek wyszukałam w ofercie Auchan póki co. Poza tym w Carrefourze też mają co nieco (np. Scrabble Junior za 59zł, podobnie w Auchan, a w Smyku kilkadziesiąt złotych drożej, to samo z Twisterem). W Auchan jest np. świetna kuchnia za 89zł bodajże, a ma lodówkę, piekarnik, efekty świetlne i dźwiękowe i identyczna na Allegro stoi za bodajże 120zł! Fany w Auchan jest także sterowany pilotem dinozaur (ok. 50zł) no i książki, które są tańsze niż np. w Empiku (w ogole sa tańsze niż jest wydrukowane na ksiązce). Dla dziewczynki z podstawówki fajnym prezentem mogą być też płyty z High School Musical albo zespołu czy czegoś tam takiego co się nazywa Camp Rock za ok. 30zł. Tak samo farma z Fisher Price kilkadziesiąt złotych była chyba tańsza niż w Smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to najtańsze LEGO póki co widziałam u jednego ze sprzedawców na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronce allinside.pl. Mojej chrześnicy ostatnio kupiłam mase przepięknych zabawek. Są one po niskiej cenie, a przecudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra kupuje zabawki oraz ubranka dla swojej małej na stronie allinside.pl. Jest tam przeogromny wybór ciekawych rzeczy, solidnych oraz modnych :) A co więcej nie są drogie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra kupuje zabawki oraz ubranka dla swojej małej na stronie allinside.pl. Jest tam przeogromny wybór ciekawych rzeczy, solidnych oraz modnych usmiech.gif A co więcej nie są drogie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijać ten sklep szerokim łukiem! Gdyby był okej nie potrzebowałby kretyńskiej reklamy w każdym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź również na stronie Maxq.pl są tam fajne promocje na zabawki i nie tylko,mają szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kupuję i może się i reklamują ale naprawdę na allinside można dobre rzeczy znaleźć w niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogdzikkkk
ostatnio bratanicy zamawiałam różne gadżety na more4kids, nic nie płacisz za przesyłkę jeśli masz możliwość odbioru zamówienia w sferisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosakana
Dużo promocji macie o tutaj - http://superurwis.pl/119-promocje Za małą kasę, znane gry, znane zabawki, a w skrócie radzę po prostu kupować takie, które na pewno dziecku się spodobają i będą grywalne. Ale to oczywiście wiele zależy od tego, ile chcecie wydać. Wszystko w granicach rozsądku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na www.MojeKlocki24.pl gdzie znajdziesz fajne promocje na wybrane zestawy klocków, można im zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest promocja na LEGO https://inspiracje.al.to/nowosci-lego dużo nowości ale też starsze zestawy są na promocji. Przy zakupie za minimum 99 złotych dostawa jest darmowa :) Warto zaglądnąć bo naprawdę fajne zestawy w niskich cenach id la każdej grupy wiekowej, od Duplo po Technic i Architecture :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaryn
Lego przeważnie zamawiam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Zamawiam zabawki na more4kids z darmowym odbiorem w salonie sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ebiton24.com promocja na markę HAPE czyli takie eko zabawki, ale są naprawdę świetne! -20% przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×