Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mi_zianka

Uwielbiam sex

Polecane posty

a to tak zaś k" woli wyjaśnienia:) Zespół Tourette'a (syndrom Tourette'a) – wrodzone zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych, Tiki wokalne : Jest to koprolalia - patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg kierowanych do obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_zianka
kurnia olek ales mnie teraz podkurzyl Cejrowsky :( ja tu się staram piszę najladniej jak mogę napier***am w tą klawiaturkę az iskry lecą a Ty mi tu wyskakujesz z nawracającym się analfabetyzmem ? zawiodlam się na Tobie zarniłes mnie na wskroś :( a brum to skąd się urwał jak nie wie ze mowie o minetce dla mnie ? dobra uciekam sajonara moje nocne marki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W. Cejrowsky
Modliszka33_ zaczynam odczuwać coraz większą sympatię w stosunku do Ciebie ;) cmok kolorowych snów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W. Cejrowsky
Mi_zianka nie miałem tego na celu ale skoro tak to odzczułaś moja droga... przykro mi z tego powodu i czuję się podle w związku z zaistniałą sytuacją. Ale i tak życzę Ci "Stosunkowo" udanej nocki. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×