Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Najbardziej inteligentna osoba na forume

Polecane posty

Najbardziej inteligentna osoba na forume czyli JA omija ten topik serokim lukiem🖐️ musze tylko przyznac racje wysmiewczyni :classic_cool: bo gdyby nie ona, to mozna tu rzygac, jak to wczesniej ktos juz stwierdzil:P TWA WAZELINA ze az mdli:P:P Manius 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o zegarku niekoniecznie ZLOTYM Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha poniewaz jestem inteligentna minę cię jak koope bo nie lubie w nie wdeptywac ;) aleza to dam ci piekną poezje Tuwima mojego ziomala on takie osóbki pieknie w ierszykach oprawiał ;)🖐️ Próżnoś repliki sie spodziewał nie dam ci prztyczka ,ani klapsa nie powiem nawet pies Cię jeb.... bo to mezalians byłby dla psa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwieraj paszczu bo ci coś ktoś wetknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safandula
a tak z ciekawosci, co to jest OzP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka nie poznałaś? przecież to kółko rozancowe babć cieciowek z ojcem Mańkiem na ambonie.. Czarna- dla Ciebie to Pani Purpurowa, zeby była jasnosc!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdf
chojnia, grzybnia i 3 metry mułu, nie skomentuje tego, ale macie prawo mieć swój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk bieszczacki
Może wszystkie powinnyście dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już to bieszczadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyk bieszczacki Może wszystkie powinnyście dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... a Ty powinienes załozyc bermudy i słomkowy kapelusik dla Ciebie byłby bardzo twarzowy :classic_cool: Czesc Pistacja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk bieszczacki
Ty v33 musisz jeszcze na kapelusz poczekać :) Ty teraz oglądasz się w lustrze i widzisz się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważasz, że teraz nie masz czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzisz z domu. Kup już sobie liliowy kapelusz, on zawsze będzie modny. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×