Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobić by nie swędziało

Co zrobić, by po goleniu nie swędzialo?

Polecane posty

Gość co zrobić by nie swędziało

Próbuję ogolić włosy w miejscach intymnych już któryś raz z kolei i ciągle to samo. Cały tydzień po tym swędzenie i drapanie. Chodzę i kombinuje jak by się tu dyskretnie podrapać. Dodam, że goliłam maszynkami jednorazowymi. Kilka razy próbowałam też leciutko przyciaąć włoski i ten sam efekt - swędzenie tekie, że żyć się nie da. Nie rozumię tego, przecież tylko podcięłam same końcóweczki włosków, nawet skóry nie dotknęłam.... Co zrobić, żeby po podcięciu bądź ogoleniu nie swędziało? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperamentny
skoro tam rosną włosy to chyba tak musi być, to jest taka naturalna ochrona, matka natura chyba wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić by nie swędzialo
no ok, że mam drapać i nie golić to już wiem. Ja jednak muszę zacząć się golić więc co mam zrobić, żeby to tak potwornie nie swędziało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yly8
ja też używam kremu do depilacji miejsc bikini, taki zwykły za 6 zł. nie swędzi ani nie piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli juz maszynką to dobrą - gilette dla kobiet Dobry żel do golenia.. i jak masz wrażliwą skóre to nawilżaj ją oliwką dla dzieci po goleniu.. Jezeli dopiero zaczynasz się golic to niestety skora musi sie przyzwyczaic ale z oliwką duzo szybciej się to stanie.. Swedzenie jest przeważnie jak odrastają włoski i kłują, mogą też wtedy powstawac takie male krostki - to kwestia wrazliwosci skory.. Jak mowie - sprawdz z oliwką - skora pozniej jest taka aksamitna i lizanie takiej ogolonej nawilżonej cipki to sama rozkosz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić by nie swędziało
Dziękuję za odpowiedzi. Może faktycznie do tej pory swędziało bo nie używałam żadnego kremu.... Ale czytałam, że po kremach są podrażnienia i wyskakują krostki. Tyle razy już się zabierałam za to golenia ale to swędzenia mnie przerażało... A to, że tam są włosy to oznacza, że tam mają być to oczywiście wiem i jak najbardziej jestem za dlatego nie przeszkadzały mi one nigdy, ale uwierz, że bywają takie sytuacje, że i tam wlosy trzeba ogolić i tutaj matka natura nie ma nic do gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że nie używasz tej samej maszynki kilka razy bo roznosisz tylko bakterie...kup sobie jakiś krem po goleniu, albo spray...ja miałam Veeta teraz koleżanka mi poleciła spray bump Eraiser, ciężko go kupić, ja znalazłam w jednej z perfumerii internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamiast maszynki do golenia używam maszynki do strzyżenia i nic mnie nie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 31
ja polecam provag żel kosztuje 22 zł trochę jest wydatek ale jest bardzo dobry Mam to samo po goleniu w okolicach intymnych strasznie swędzi i nie daje spokoju czasem w ciągu dnia uprzykrza bardzo Żelem wystraczy posmarować się raz dziennie i jest ulga Działa tez przeciwbakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spryskaj ogolone miejsce wodą utlenioną. Działa cuda! Mój mąż ma mocny zarost, często miał miał podrażnioną skórę, itp stomatolog polecił mu wodę utlenioną po każdym goleniu (w sprayu). Zaczęłam również używać po goleniu miejsc intymnych, nie mam żadnych zmian, podrażnień, nie swędzi, skóra idealnie gładka. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olp

A czy np chusteczki nawilżone takie dla niemowlaków mogą pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość olp napisał:

A czy np chusteczki nawilżone takie dla niemowlaków mogą pomóc ?

najlepiej zrobić depilacje u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość +

Jedynym lekarstwem na swędzenie jest zapchanie dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź na laser. Lepiej rozwiązać problem raz na zawsze niż się męczyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×