Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojojojojojojojojojojojoj

U DENTYSTY- czy znieczulenia boli??????

Polecane posty

Gość Ojojojojojojojojojojojoj

Nigdy nie brałam znieczulenia u dentysty i mam pytanie. Czy jak podają znieczulenie tą igłą to boli? i czy później nie czuje się bólu? Zwykle borowała itp. bez znieczulenia i dlatego mam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od dentysty
prywatnie czułam tylko leciutkie ukłucie,robiła to bardzo delikatnie,a publicznie wbijała mi najgrubsza igle na chama,aż słychać było taki paskudny dźwiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
No nie straszcie :o Chyba mniej boli niż samo borowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
Bo ja publicznie muszę isć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
To co ja mam robić?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od dentysty
A jaka opinie ma twój dentysta?Jeśli masz małą dziure w zębie to moze cię nawet borowanie nie boleć to po co dawać sie kłuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeewwww
Ja zneczulenie bralam tylko do wyrwania.Takie lekkie uklucia i po bolu. Do borowania nigdy nie bralam zneczulenia, bo za dlugo bym siedziala w gabinecie :D, zreszta borowanie to tylko czasami lekko boli, ciezko tu mowic o jakims bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
Oj trzeba, bo sama tak powiedziała, bo dziury du żej nie mam, ale mam coś nie tk z którąś plombą i dentystka sama mówiła, że trzeba będzie znieczulenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zawsze
A ja zawsze proszę o znieczulenie, także do borowania. Ukłucie igłą boli tylko chwilę, a mam pewność, że potem w czasie całego zabiegu już żadnego bólu nie poczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróz
Możesz jeszcze kupic sobie w aptece tak żel, którym smaruje się dziąsło rzed znieczuleniem. w zasadzie ten żel znieczula miejsce które będzie nakłute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
Jedni piszą, że nie boli, a inni, że tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo trochę boli przez chwilkę
tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
No to mam nadzieję, że dentystka będzie delikatna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mówie wam żez zależy
od dentysty.Ja już leczyłam,miałam kanałowe,wyrywałam....Prywatnie nie bolało mnie nigdy więc wołałam zawsze.A ostatnio bolało mnie tak koszmarnie ze mało się nie popłakałam.Pisałam tu zreszta o tym,ze się pani doktor na mnie wyzyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
Moja też stara już i podczas wiercenia gada z asystentką na tematt "co podam na obiad", albo "mikołaj dzisiaj przyjeżdża z dziećmi" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
Mikołaj = jej syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam , igiełka byla cieniutenka.......bolało tylko od srodka ale to tylko drobne ukłucie........doslownie ułamek sekundy a potem RAJJJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie uczucie jak musi podniebienia kawałek znieczulać. A mi ostatnio kanałowe robił prywatnie i jakims urządzeniem podibnym do lutownicy. Mimo znieczulenia myślałam że wybiegne stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze proszę o znieczulenie kiedy idę do dentysty. Co prawda chodzę prywatnie więc nie wiem jak dentyści robią zęby publicznie ale AŻ tak to nie boli. To tak jakbyś sobie robiła hmm.. szczepionke. Tylko jak wbija igiełke to boli a potem masz spokój i nie męczysz sie z bólem podczas robienia zęba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie uczucie jak przebija tkanke dziąsla zupelnie inaczej niz zastrzyk w dupe :D ...ale srodek dziala bardzo szybko wiec nie bedziesz miala czasu zastanowic sie czy bolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po znieczuleniu dolnej szczęki bolało miesiąc. Wolę wiercenie na zywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojojojojojojojojojoj
:D Mam nadzieję, że nic nie poczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika101
Chyba nieboli jak byłam mała i miałam 3 latka dałam se zrobić znieczulenie i nawet niewiedziałam kiedy dała bo miałam se wyrywać zęby a tera ostatnim razem jak chciała dać mi znieczulenie popchnełam dentyste i zwiałam! jestem umówiona na sobotę ale nietrzeba się bać tata powiedział że jak zrobie se te zęby kupi mi laptopa wystarczy pomuśleć o czymś miłym i jest wporządku i po strachu <33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam znieczulenie, od kiedy jest to tylko mozliwe (bo jak byłam dzieciakiem, to na żywca mi wszystko robili i mam teraz traumę dentystyczną jak stąd na księżyc :P). Zazwczaj jest to cieniutka igiełka, czuć lekkie ukłucie a potem drętwieje pół twarzy :D Ale za to mam komfort psychiczny i mogę siedzieć nawet pół dnia z paszczą otwartą, jeśli mam gwarancję, że nic nie poczuję. A tak to dawniej zawsze mi mówili: nie będzie boleć, nie będzie...no...może troszeczkę, jeszcze chwilkę. I się człowiek zastanawiał, co mnie jeszcze czeka i kiedy to się wreszcie skończy. Teraz sobie siedzę na luzaku, a dzisiaj to nawet trochę przysypiałam :D:D:D A czasami jest tak, że nawet tego ukłucia nie czuć, bo pan dr aplikuje mi właśnie ten żel znieczulający, a dopiero pote igiełkę. Od wielu lat leczę się tylko prywatnie, więc nei wiem, jak jest w przychodniach - mnie się on kojarzą tylko i wyłącznie z koszmarem mojego dzieciństwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwooooowwww
Znieczulenie boli tylko przez chwile ale potem bul znika. W każdym razie radził bym ci znieczulić. Potem prawie nic nie czujesz :P . Życzę powodzenia . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molooo
Ja nie biore jak jest mała dziurka, bo często wcale to wiercenie nie boli, chyba że jest duża dziura. A potem po tym znieczuleniu taka gęba szytwna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolalo bardzo
cześc wszystkim kiedy wbijali mi igłe dzisiaj nie bolalo ale wyrywanie zemba bardzo bardzo bardzo bardzo bolało mysilałem że nie bendzie boleć trafiłem na takom dentyske że nawed mnie lubi i nie bene jej odwiedzal i bardzo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rob jaj. Moja corka jak miala 4 lata byla u dentysty i jej robil znieczulenie. Ale zacisnela zeby i wytrzymala,nawet nie zaplakala. Juz lepiej wytrzymac bol przebijajacej sie igly niz miec wiercone dziury w nadwrazliwych zebach i dopiero wyc z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×