Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyjanek

Zaczynam, uda się, zrzucam przyjemnie i smacznie, Zapraszam do współpracy

Polecane posty

Gość cyjanek

Witam! Postanowiłam zacząć jeszcze raz, z racji tego, że mam słabą silną wolę moje poprzednie diety cud nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Mam 19 lat i ok. 10 kg nadwagi, ogromną tendencję do tycia i dosyc nieregularnie się odżywiam przez zabieganie w ciągu dnia. Moja 'dieta' jest bardzo prosta, mianowicie będę jeść wszystko na co mam ochotę oprócz: makaronu, ryżu, ziemniaków, pieczywa, słodyczy. Pozostają mi wszystkie warzywa, owoce, pieczywo wasa, pasztet (uwielbiam!), kurczaki, indyki, sałatki, jajka, szynki, sery... Taki sposób jest dla mnie wygodny bo nie muszę jeść według zasad jakiejś diety, no i jest z czego wybierac. Postaram się jeść małe porcje a częściej, obowiązkowe śniadanie, dużo zielonej herbaty i wody. Cwiczyc nie mam zamiaru, bo jestem leniwa :) Uprawiam sport co niedzielę, na więcej napewno nie będę miała ochoty :) Teraz uwaga: znajoma znajomej schudła w ten sposób 17 kg w 2 miesiące! Trzyma wagę już prawie rok, nie ma efektu jo-jo i pozbyła się cellulitu. Zaczynam od dziś, 7 listopada, tzn od rana. Zapraszam wszystkie zainteresowane, razem raźniej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ochote na seks
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdeoo
pieczywo wasa ma wysoki indeks glikemiczny lepiej kupuj chleb razowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka883
no wlasnie a po drugie po co chcesz wogóle jakis chleb jesz,ja juz 10 lat chcleba nie jem i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjanek
Ja jadam chleb bo lubie, a teraz wlasnie mam zamiar z niego zrezygnowac. Musze jednak pieczywo czyms zastapic, wiec bedzie do wasa, mieszkam za granica i razowe pieczywo tutaj jest bardzo 'gumowe' i niesmaczne, czesto tak kaloryczne jak biale. Jestem juz po sniadaniu, czuje, ze nie bedzie tak zle mimo, ze rezygnuje z rzeczy, ktore lubie najbardziej :/ Ktos sie przylacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..razowe pieczywo niewiele różni się kalorycznością od zwykłego chleba bez względu na to gdzie się je kupi;] chodzi raczej o to,że razowy chleb nie jest tak przetworzony jak normalny a co za tym idzie syci na dlużej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest coś podobnego do diety nisko węglowodanowej :) też miałam zamiar spróbować ale pieczywa jeść nie będę :) przyłącze się od poniedziałku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjanek
kkarrolla --> zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjanek
Witam, weekend minął dosyć grzesznie, będąc poza domem w gościach zjadłam obiad, na który składały się między innymi ziemniaki :) Mimo wszystko poza tym 'incydentem' trzymam się dobrze, nie myślę za bardzo o jedzeniu więc nie latają mi po głowie żadne czekoladki czy makarony, zobaczymy co będzie dalej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjanek
A i owszem, udało jej się, kolega mojego brata znowu zrzucił siedem kg w miesiąc po odrzuceniu tego co ja. Ananas --> silna wola przychodzi i odchodzi... kiedyś się w końcu uda, moja narazie jest, ale nigdy nie wiadomo kiedy pokona mnie siła tej czekolady w szafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre i smieszne
jedzac w ten sposob w dwa miesiace schudniesz max 8kg przy zalozeniu ze bedzie to dieta okolo 1000kcail i nie piernicz ze ZNAJOMA ZNAJOMEJ schudla 17kg. nie masz pojecia dziewczyno o dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyjanek
łooooł jaka agresja :P ja się tak nie wyrażam także dyskusji z powyższą panią nie podejmę temat zamykam, dieta idzie ok, trzymajta się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak ja mam podobny pomysł na schudnięcie tylko ze ja obiad jem niedłuzy i ten posilek sobie nie odmawiam mięsa ziemniaków itp.pózniej jem mniej i jem jogurty nnie waze sie nie mierze nie licze kaliri jak schudne to bedzier widac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×