Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość smutna NIEmama
Witajcie dziewczyny....... nie umiałam nic napisac przez dwa dni......wiem,ze nie powinnam sie ponizac i jeszcze dzwonic...ale wczoraj zadzwoniłam,ale po tym co usłyszałam, ze tak naparwde do siebie nie pasujemy i ze on woli i tu UWAGA- ułozyc sobie zycie z kims KTO NA NIEGO ZASŁUGUJE!!!!!!!! nie wiem, gdzie ja miałam oczy....:(:(:(:(:(:(:( Przede mna ciezkie dni, sprawa rozwodowa, etc..... słowo-rozwód nie miesci sie w moim zasiegu zycia;(:(:(:(:( wszystko co mialo byc budowane i istniec, upadło...jak ja sobie zycie ułoze jako 26 letnia rozwodka/?????ja sobie tego nie wyobrazam...:(:(:(:(:( moje zycie sie skonczyło:( komu mam zaufac:(:(:( to jakis koszmar:(*:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Kazdej z was dziekuje za wsparcie, za słowo...... Za miesiac sa moje urodziny:(:(-20 maja i taki mam prezent;(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna to niewiarygodne no kutas z niego po prostu, ja tak myślałam że to może się tak skończyć ale nie chcialam cie dołować bo dziewczyny pisały że może się jeszcze ułożyć w słowniku moim nie mieście się słowo zdrada i często z moim M o tym rozmawiałam i jestem go w 100% pewna zrewszta jak na ironię losu pracuje z samymi mężczyznami ale ja też tam pracowałm i tez z samymi mężczyznami i dzięki temu on nabral chyba do mnie calkowitego zaufania a ja do niego... ale sorki że tak duzo o sobie a ten dureń nie zasłużyl widocznie nigdy na to żeby być twoim mężem... i jeszcze tyle niemiłego przed wami mam nadziję że masz kogos kto cię utuli np. mamę albo przyjaciółkę i nie wiń siebie że nie wiesz gdzie miałaś oczy jak piszesz on po prostu udawał cudnego męża bo mu było tak wygodnie.... a ja mam urodziny 29 maja i kończę 24 lata:) BUZIAKI DLA CIEBIE I NIE SMUĆ SIĘ ZA MOCNO!!!!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
smily4kama Kochana wszystkiego co najlepsze:):):):):):):) A przede wszystkim wiesz czego.. I oby spełnilo sie wszystko to o czym ty sama marzysz, i czego ty bys sobie sama w tym dniu zyczyla...:) Amarantowy- masz racje, kurka kazdy sie dziwi i nie wierzy!!!!!!!!!!!, no co za trep..... jakos to znosze....ale nie wiem sama czasami co sie dzieje w około mnie.... musze jakos byc silna....!!!!bo zwariuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, dasz radę. Ułożysz sobie życie- na pewno! Kama, wszystkiego najlepsiejszego, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń! No i oczywiście, aby jak najszybciej w Twoim życiu pojawiła się ta mała cudowna istotka, na którą wciąż czekasz... Buziaki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Smutna... wiem że ci ciężko i trudno to ogarnąć w myślach, ale pamiętaj co nie zabije to wzmocni.. mimo wszystko głowa do góry, bądź dumna z siebie jako z kobiety otrząśnij się z tego ciosu i do przodu, Twój mąż okazał się byle dupkiem... jesteś młoda dasz sobie radę.. ja kochana zaczęłam sobie układać na nowo życie w wieku 30 lat , więc jest to możliwe ;) Kama ..sto lat sto lat ;D i spełenienia tego jednego najważniejszego na daną chwilę marzenia a wracając do .. tematu ;) u mnie 35dc.. objawów na @ brak, wczoraj powiększyły mi się lekko piersi i tak dziwnie bolą nie jak zazwyczaj, ale od czasu do czasu i tak jakby w środku była jakaś rurka która daje ukucie aż do brodawki, dużo śluzu takiego prawie że płodnego od piątku, a i w tym śluzie zobaczyłam w sobotę nabłonek, dziwnie to wyglądało jak zdarta skórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smuta trzymaj sie!!! Kama wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzen, no i tego zeby ci brzuszek w koncu było widac :)) U mnie 15 dc i od wczoraj zaczelam tak jakby krwawic, tyle ze bez zadnych oznak na miesiaczke!!!!!!! bez bolu brzucha, piersi i tak dalej. A raczej to jest takie plamienie wymieszane ze sluzem. Ale kurde martwie sie ze to jest 15 dc i cos sie mi pokrecilo. Doscze mam te cykle takie porabane to jeszcze to!!! W zyciu tak nie mialam zeby w 14 dniu krwawic. Czy ktoras z was dziewczynay tak miala??Co to kurna moze oznaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia..a może to owulacja? jak tam twoj śluz? wskazuje na owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku z tego co mi wiadomo moja owulacja jest w dowolnym dnu cyklu, i chyba juz byla w 7 - 8 dniu cylku. Wyraznie wtedy mialam plodny sluz i bylo go dosc sporo nawet. No i mialam wtedy ochote wielka sie poprzytulac :):) Kurcze ale mam stersa...jak nie przejdzie mi to, to bede musiala sie wybrac do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia.. 7-8dcjak na owulacje to trochę za wczśnie... a kup sobie testy do owulacji i spr dzisiaj...co? i w następnym miesiącu...też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zyczenia :) Ja ciagle odchorowuje impreze. Spedzilam 6 godzin na parkiecie i wszystkie miesnie mnie bola. A dzis jeszcze 10 godzin w pracy, buuuu Dobrze, ze w czwartek zaczynam urlop! Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku wiem ze to za wczesnie ale tak jak ci mowie, u mnie nie ma reguly ze to ma byc 14dc. Jest to potwierdzone przez lekarza. Raz pamietam przy monitoringu (ale to juz ze trzy lata temu) wyszlo ze owulacje mialam w 6 dc!!!!!!!!! zaraz po skonczonej miesiaczce. Tak ze u mnie nie ma reguly. W ubieglym miesiacu mialam np ok 10 dc. A moze to impantacja co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia... ja wiem że 14dc to nie reguła na owu, bo ja mam np 20-21dc implantacja zarodka faktycznie może tak wyglądać, że jest śluz z krwią... ale tu zbyt szybko bym się nie nakręcała, Rybcia pamiętaj aby doszło do zagnieżdżenia i żeby ciąża się utrzymała to wszystko musi grać w środku i zsynchronizować się ze sobą ..wszyskie chormony itd, za szybka owulacja nie daje możliwości rozwinięcia się dobrze endometrium, zatem może być problem z utrzymaniem Rybcia jeżeli podejrzewasz że może być to tak wczesna ciąża i masz wątpliwości to może udaj się do lekarza co? i powiedz o swoich obawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiak ja sie nie nakrecam tylko rozwazam wszystkie mozliwosci. Po prostu sie martwie tym krwawieniem w tak wczesnym dniu cyklu :( :( A wizyte mam dopiero za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia... to faktycznie, na spokojnie obserwuj siebie, i może zapisuj wszystkie niepokojące objawy tak abyś o niczym nie zapomniała podczas wizyty takie plamienie to może być i zagnieżdżenie, jak i jakieś zaburzenia homronalne albo jeszcze coś innego.. my na forum nie wyjaśnimy Twoich wątpliwości, ale możemy Cię wspierać.. więc bez nerwów i na spokojnie obserujwmy obserwujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, ja tak miałam w poprzednim cyklu... Już Wam wcześniej o tym pisałam... Tylko u mnie to było w 24 dc, ale to nie była @, bo dostałam ją 24 dni później... Nie wiem, co to było i może nie chcę wiedzieć, żeby się nie stresować... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothy a ile mialas to krwawienie. Dzis juz jest lepiej ale jednak dalej co tam kapie. W sumie to juz 3 dzien. Kurde nie wiem co o tym juz myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to było ze 3 dni, ale za słabe na @, więc przyjęłam, że to plamienie śródcykliczne. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) widze ze zadna nie teskniła :P :) ;) smutna..... jezuuuuuuu zaszokowało mnie to wsyzstko. mam nadizeje ze dasz rade i przebrniesz jakos przez te bagno :( ja mam dzis 14dc... a dziś wizyte u gin.. na 17:00 dowiem się może co sie stalo w ostatnim cyklu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Kochane a ja jestem chyba przy dobrej nadzieji ;D więc proszę trzymajcie kciuki.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Tosiak trzymamy kciuki...MOOOOOOOOOOOOOOCNO!!!!!!!!!!!!!!! :D Elus daj znać jak po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku trzymamy kcuki :)) A kiedy bedziesz wiedziec dokladnie?? A ja nie wiem czy to krwawienie to nowy cykl czy nie?? Nie wiem jak je mam odczytac :(( :(( Szalg mnie trafi za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja ostatnio niewiele pisalam o moich objawach cyklowych, ale jak tak porownuje ten cykl z ostatnim to jest zupelnie inny. Po pierwsze mialam inne krwawienia, ktore rozpoczely sie brunatnymi plamieniami, czego nie mialam nigdy wczesniej, U mnie @ zaczynala sie normalnym krwawieniem, bez plamien. Po drugie temperatura utrzymuje sie wyzej niz w poprzednim cyklu, w sensie ze nie spada tak nisko jak wczesniej. Do tego bardzo wczesnie mam jakies uplawy i wlasciwie juz od 3 dni mam mokre uczucie. Sluz co prawda jescze kremowy i nieprzejrzysty ale czuje jak jajnik pracuje non stop. Nie pisalam o tym wczesniej, bo dalam sobie ostatnio na luz ze stresowaniem sie czy zajde czy nie, tym bardziej, ze mam te swoje schizy dotyczace mojego malzenstwa, ale nadal siebie obserwuje. Powiem wam, ze jednak mozna sie zdystansowac. Tosiakkk, jakies szczegoly prosimy kochana, a nie tylko haslo rzucilas i zniknelas. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
a bo nie chcę zapeszyć... otóż... chyba dzisiaj będę testowała..bo @ nie ma (i mam nadzieję że nie przyjdzie) w niedzielę czyli na dzień przed @ powiększyły mi się piersi, + to takie dziwne mrowienie/ból o którym już pisałam generalnie od czwartku mam dziwnie upławy..jest ich dużo, normalnie leje się ze mnie, są takie jasno kremowe i trochę gęstsze niż na owulacje_upławy są bezzapachowe, nic mnie nie swędzi owulacje już dawno miałam (potwierdzona testem) w dniu dzisiejszym rano zrobiłam test - ale na owulacje, bo nie miałam innego i pokazał dwie kreski, przy czym ta wynikowa/testowa ciemniejsza ( i może to oznaczać ciążę _ale jak wiemy nie musi) jeszcze się nie nakręcam, ale aż boję się zrobić test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×