Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Sluchajcie mialam wczoraj cos takiego ze przed poludniem zaczelo mnie mdlic, ale wcisnelam w siebie obiad. Pozniej zaczely sie wymioty wiedzialam,ze tak bedzie bo ostro mnie meczylo. A jak zaczelam wymiotowac to myslalam, ze juz nie przestane. Zwolnilam sie z pracy, bo i tak ze mnie porzytku nie bylo. W domu znow zwymiotowalam. Mialam goroczke 38.2. Jak myslicie czy to grypa zoladkowa jednodniowa czy moze cos innego?? Nie wiem czy sie wybrac do lekarza. Ale na razie mi dobrze. Mozliwe,ze pozniej znow mnie zlapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora trzymam kciuki za jajeczka.Co do bólu piersi na owu to powiem Ci że z tego co kojarzę w moim szczęśliwym cyklu kiedy się udało, piersi mnie bolały od samej owu. A teraz nie bolą, są powiększone ale nie bolą. Pewnie nie będzie prezentu na dzień taty dla męża :-) Jutro mam testować...ale to tylko formalność, jakoś czuję,że się nie udało. Mala_gosienka z tego co kojarzę to Ty też miałaś 22 testować ? Lovekrove co słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska nie znam się na temperaturach, ale ponad 38 to chyba lekki stan podgorączkowy, wydaje mi się że ciąża utrzymuje temp coś powyżej 37 stopni, ale mogę się mylić...a który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak sie zaczelo. Ale bym chciala, zeby to nie byla grypa zoladkowa tylko cos innego, ale poczekam zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci życzę z całego serca żeby to nie grypa była :-) A który masz dzień cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres powinnam dostac w nast poniedz wiec musze jeszcze czekac. Ale chyba sa wczesne objawy. Dlatego sama nie wiem co to moze byc albo grypa albo ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chce sie nastawiac, zeby pozniej bylo rozczarowanie. Bylam w niedz w gosciach mozliwe, ze od nich moglam sie nabrac grypy kto wie. To tylko kwesia czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja jutro sprawdzę co i jak, kupiłam ultraczuły test, wykrywa już 10mIU/ml, a wszystkie inne mają po 25mIU/ml, ciekawa jestem bardzo. Zastanawiam się czy kobiety czują, że się udało? Ja sama nie wiem co mam myśleć, chyba wezmę to na zimno, bo jak znowu przyjdzie @ to nie będę płakać tym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten od 10 :-)To jutro testujemy obie :-) Jedne czują inne nie, poprzedniej ciąży nie wyczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra mam trzy dni wolnego, to chociaż posmucę się w spokoju :-( jakby się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zawsze jest smutno jak się nie udaje, jutro z samego rana zamelduję wynik. Trzymam za Was kciuki. Będzie dobrze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie, czy u Was też jest ciasno w pochwie, wczoraj się przytulaliśmy z M i było bardzo ciasni, sama nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
W moim przypadku w poprzedniej ciąży od razu wiedziałam że coś jest na rzeczy, teraz czuje się podobnie, ale poczekamy z tą intuicją, ja mam w zapasie test 25mIU/mL,ale poczekam z użyciem jego w przyszłym tyg.bo te testu od nas z apteki wychodziły mi zawsze w 6 tyg ciąży;/;/......nadzieja że będzie wysyp;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak czasami, ze czujesz jakby Cie w srodku rozrywalo. A w szczegolnosci jak nogi sa uniesione. Ja tak mam przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to ja nie wiem ;/. Ale z tego co widze to jutro powinnas dostac okres, wiec moze poczekaj i jak nie dostaniesz to zrobisz test 23. Mi w jednym mies sie spoznial, a testy robilam jak opetana codziennie z mysla, a pozniej rozczarowanie. Wiem, ze te czekanie denerwuje, ale chyba, ze cos czujesz masz jakies objawy. Mi tez kolezanka proponowala wczoraj kupic test, ale nie mialam sily masakra tak mnie caly czas ciagalo co 15min moze. I tez nie wiem na co to objaw. Na okres jeszcze musze poczekac, znaczy do daty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię jutro, żeby już nie myśleć, bo to czekanie właśnie najgorsze. Zobaczymy co przyniesie życie. Długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lutego. Wlasnie w nast tyg powinnam dostac @. I w tym samym czasie pojedziemy na badanie nasienie. Dlatego nie wiem czym mogly byc wymioty czy grypa czy moze.... Tez tak dziewnie,ze przed okresem sie robi takie badanie. Akurat 28 mam wolne to pojedziemy. I lekarka powiedziala, ze w zaleznosci co tam wyjdzie to takie zacznie leczenie albo ja albo on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, my też od lutego się staramy. Ja nie mogę zrozumieć jednego Ci co nie chcą wpadną za pierwszym razem, a nam co zależy to mamy problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja chcialam juz wczesniej w tamtym roku zaczac,bo juz mialam dosc trucia tabl. Ale jakos zdecydowalismy, ze od tego roku zaczniemy. W styczniu jeszcze roznie bywalo, ze zabezpieczalismy sie gumka. Ale licze, ze od lutego. To mowisz tak samo jak ja ;). A Ty bralas tabl. anty. Bo nie wiem czy doczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie brałam żadnych tabletek anty, i jak poszłam do lekarza na wizytyę kontrolną i zaczeliśmy rozmawiać, to się pytał gdzie się uchowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to nie wiem dlaczego nie mozesz zajsc. Ja uwazam, ze tabletki nic nie maja do tego po prostu to zalezy od organizmu. A i nie wiem czy mam brac castagnus czy nie. Bo nie wiem co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam dylemat z Castagnusem, niby kupiłam tabletki i czekają. Jak jutro pójdę na wizytę to się popytam i dam później znać, co lekarz na to o te tabletki też chcę zapytać. A wiesz, że jak byłam to powiedział, że jak dłuższy czas będziemy mieć problem z zajściem, to przepisze właśnie tabletki anty na 2 cylke i po tym niby łatwiej się zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na badania mamy mieć skierowanie w lipcu albo sierpniu. Mówił, że 6 miesięcy starań to standard, potem dopiero się martwić. U nas 4 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty 4 tak jak i ja ;) Nie mierze ;/ A ja zmusilam gine zeby skierowala na badanie. Wiec juz zaczynac bedziemy. Ja zaraz lece do pracki moze dzis sie nie zwolnie zobaczymy. Papatki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Witam. Powiedzcie czy mogłam mieć owulację do 8 dnia cyklu przy 25dniowych cyklach? Może głupie pytanie, ale dziś jest 13 dzień a testy nie pokazują owulacji. Zaczęłam robić testy owulacyjne od 10 dnia. Wcześniej zabrakło testów :) Owulacja powinna mi wypaść dnia 11, czy prawdopodobne jest to że owulacja pojawiła się 3 dni wcześniej? I po jakim czasie od szczytu owulacji testy owulacyjne mogą być pozytywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×