Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

madzik ja slyszlam ze tak wychodzi-tzn na owulacyjnych 2 kreski jak jest sie wciazy-ale nie wiem czy to prawda- mysle ze lepiej robic testy ciazowe. Moze poczekaj jeszcze troszke a zobaczyc 2 czerwone kreseczki- u mnie na ciazowym jedna wielka czerwona, @ nie widac,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania no wlasnie test ciazowy wyszedl negatywny. poczekam jeszcze kilka dni i zrobie jeszcze raz. a znajac mnie to bedzie to pewnie jutro bo nie wytrzymam kilku dni no chyba ze rano dostane @ i caly czar prysnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu nie martw sie ja tez jutro ide do pracy!!!!!!!!!!!!!!a testem hm to tez sie nie martw lepek do gory jakos to wszystko sie pouklada.dziewczyny a moze ta antygabrysiowa zablokujemy bo kiedys czytalam takie jedno forum i tam tez byla taka natretna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
Tak z czystej ciekawości zapytam martusia - jak chcesz mnie zablokować :)? To forum PUBLICZNE a nie zamknięte ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I jak mija week.? Jak najbardziej ignorować to jest to :) My z działki padnięci jak mopsy będziemy. Jutro będę mieć te tabletki na obniżenie prolaktyny, to poczytam co i jak i pewnie nie w tym, a w następnym mogą być efekty - czas pokaże. Dziś znalazłam czterolistną koniczynkę - pewnie wiecie o czym sobie "pomarzyłam" :) hehe Jutro muszę nanieść poprawki na pracę i druknąć i zanieść i czekać na obronę. Dziewczyny - Owocnych starań w te letnie dni:) Asiu - sprawdź tą młodą, zawsze potem możesz iść do innej (tej swojej) i będziesz mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiu kiedy masz obrone? bo ja ma 11 w poniedzialek i juz nie moge wytrzymac...chcialabym byc juz po:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
Ponawiam wiadomość do Nieznajomej, bo cały czas mnie tu moderują :D - forum podczytuje więcej niż jeden internetowy hejter, gdyż ja nie bawię się w zaczernianie nicków innych osób :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania zawiadłas mnie tym testem ;)))a ja tak wierzyłam ;)) ale jakby nie teraz to czekam na dobre wiadomosci w następnym cyklu... madzik a moze ten ciazowy byl slabej czulości i dlatego jeszcze nie wykazał ciąży ??? ja też slyszałam własnie o tym ze owulacyjnie w ciazy wychodzą pozytywnie, więc... u nas dzisiaj na obiadku byla rodzinka... chodz do 5 latek jeszcze 2 dni to dzisiaj puścilismy sobie płytkę z wesela,, ale sie ubawiliśmy... chyba pierwszy raz oglądałam ją od czasów nagminnego oglądania 5 lat temu...super pamiątka ... no i w tedy bylam w ciązy...kurcze co ja bym dała aby znowu byc,,, dziś byli u nas Ci co ostatnio bylismy u nich na chrzcinach- (zresztą nasi drużbowie) i przeprosili za zachowanie swoich rodziców na chrzcinach... oni doskonale wiedzą co przechodzimy.. troszeczkę pogadałyśmy... oczywiście sie poryczałam ... ale dostałam pauera do dalszej walki... musi się udać i to bez gadania ;)) i tego samego życzę WAM dziewczyny a tak apropo anty mialaś już się nie wypowiadać ... jakoś nie dotrzymujesz swojego słowa ;)) to chyba jakieś dziwne natarcie intruzów... wczoraj na innym forum na ktore tez zagladam tez pojawiła się osoba niemile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
Błąd justa - miałam się nie wypowiadać, o ile nie przeczytam jakichś bredni. A ostatnio sporo ich widzę to i się wypowiadam :). Poza tym - polubiłam ten topik :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie nie podoba to co piszemy... i uwazasz ze to brednie to po co tu zagladasz ?? nudzisz się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
A czemu pytasz justa :)? Chcesz mnie rozliczać ze sposobu spędzania wolnego czasu czy intelektualnych rozrywek :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu... miałaś cierpliwie czekać, a Ciebie korci i korci... :) Cierpliwość się opłaca... :) :P :P :) justa27a,,, Cieszę się ogromnie, że znowu nabrałaś mocy, głowa do góry i tak trzymaj tylko tak dalej... :) A propos Twoich gości i przeprosin, miło z ich strony, że potrafią się zachować i trzymać fason... Wiesz znam ludzi, którzy nie umieją się zachować z taka klasą, a uważają się za wielkich, wiesz ą, ę bułkę przez bibułkę,,, he he :P :) :P Ja osobiście cenię sobie bardzo klarowne sytuacje, sprawa się wyjaśniła, sytuacja oczyściła Ciebie nie będzie to męczyć, przynajmniej jeden powód mniej do smuteczków, tak trzymać... Och dziewczyny, dlaczego tak jest, że w te wolne dni i cudowne chwile tak szybko czas ucieka? Regenerujmy siły, te które mogą staranka rozpocząć, do dzieła, a my trzymamy kciuki i wysyłamy tylko pozytywna energię... :) :) :) Asik daj znać jak u Ciebie, jak Twoje samopoczucie ? Ignorance is bliss... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
Ignorance is A bliss ;). Poza tym wszystko się zgadza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- ja doskonale cie rozumie tez mialam zrobic test ciazowy w niedziele- czyli 7 dni po tym jak nie pojawi sie @, ale nie wytrzymalam;) no trudno... dzis mam 33 dc i cisa tylko piersi strasznie bola;( ps. ja obrone mam 1 lipca-tez chch jutro po pracy nanosic poprawki i juz drukowac;) jutro na 6 30 do pracyyyyyyyyyyyyyy... ajc ;> Aska-daj znac jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa i nieznajoma- no nie wytrzmalam ale i tak sa marne szanse..przeciec cykl bezowulacyjny, potwierdzil to znany i dory lekarz, objawow owulacji nie bylo- wiec jak moglo sie udac?:( jescze to plamienie w okresie okoloowulacyjmym i teraz brac @, JAK na zlosc. jak nie chodzilam na monitorink i do gina tylko sama probowalam to cykle regularne owu;acja tez z teraz wszystko sie popieprzylo:> mam nadzieje ze kolejny cykl bedzie szczesliwy- tyle tylko ze znowu zagmatwany po od 2-6 dnia cyklu CLO, a jak sie skonczy @ to 4 tabletki clotrimazolum, 3 dni przerwy i badanie czystosc zeby wyszlo tym razem dobre i potem rejestracja na HSG- nigdy nie mialam tak zagmatwanych cykli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania w tym samym cyklu CLO i HSG ??? Jesli dobrze pamiętam przed HSG gin (a wlasciwie ordynator przy zapisie na HSG ) kazał odstawic mi wszystkie lekarstwa.. wlaśnie w tym cLO ... tylko nie berdzo pamietam jego argumentów ... ja jutro mma labe... obiad na jutro ugotowany (pozostalosci z dzis ) Maly chce isc do przedszkola (a proponowałam mu tez wagary) wiec idealny dzien na zakupy ;))) za tydzien wesele wiec moze uda sie kupic cos nowego ;).. zresztą prezent z okazji rocznicy (i imienin- ktore mam za tydzien );)) sie nalezy ;)) . Mama nadzieję ze sie nie rozmysli bo z nim to już nie zakupy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa-ja tez myslalam jutro o zakupach-tyle ze ja najpierw musze isc do przedszkola;) czyli przedszkole a potem zakupy;p widzisz a mi gin dal na ten cykl clo i kazal isc na hsg- mowil jeszcze ze mam przyjsc na monitoring okolo 12 dnia cyklu..powiedzial jeszcze ze nawet jak by doszlo do zaplodnienia to hsg nic temu nie przeszkadza- mowil tez ze hsg i monitoring moge miec tego samego dnia- ja juz ogolnie stwierdzilam ze co lekarz to inna opinia i juz nie wiadomo kogo sluchac... a ja na dodatek mam eszcze brac clotrimazolum... bo stopien czystosci wyszedl 2 przez 3 czyli nenajlepiej- a mnie nawet nic nie boli- czuje sie jak zawsze a oni mi grzyby czy wirusy wmawiaja;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj usilnie myslalam nad tym powodem i juz wiem " nie ma sensu stymulowac jajników CLO bo HSG to tez tak jakby stymulacja i przywraca naturalne funkcjonowanie jajników".. u mnie w szpitalu HSG robią max do 10 dc (przy dluzszych cyklach dzien dwa pozniej) aby uniknąc ewentualnego wdmuchnięcia ciąży i ponoć wtedy szyjka macicy jest najbardziej przystosowana ...ale co szpital to teoria... a dziwić sie lekarzom ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany ulegly w gruzach.. Kamil rozmyślił się i nie chce iśćdo przedszkola... a zapowiadało się tak pięknie ;))) jeszcze została babcia ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe - pewnie babcia się zaopiekuje, a Ty sprawisz sobie radość i pójdziesz na zakupki - także miłych szukanek życzę Tobie i Frani :) A ja wolne, aż do poniedz., ale zaraz poprawki ostatnie na pracę naniose i jadę zawieźć. Obronę Julka mam 24.06 w niedz., w imieniny mojej babci, która rok temu zmarła, więc będzie czuwać nade mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wytrzymalam i zrobilam test ale niestety negatywny. dzwonilam do gina i kazal powtorzyc za tydzien ale ze ja wczoraj kupilam sobie 30 testow to i tak bede robic codziennie. w poprzedniej ciazy test wykazal mi dopiero po kiku dniach po spodziewanej @ Frania u mnie tez w tym miesiacu byly plamienia i krwawienia okoloowulacyjne, moze tez mialam cykl bezoowulacyjny. nie wiem czy w takim cyklu @ sie opoznia???? dla mnie najwiekszy znak zapytania to jest to ze nie mam plamien przed @ a od prawie 2 lat mialam poza miesiacem kiedy bylam w ciazy. franiu a moglabys zrobic test owulacyjny i zobacz co Ci wyjdzie. bo u mnie nadal jest pozytywny.wydaje mi sie ze mamy podobny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- zrobilam rano test owulacyjny z mysle o Tobie- i ialam jedna kreche- takze w moim przypadku ciaza napewno jest wykluczona;( zreszta i tak wiedzialam ze jej nie bedzie bo przeciez cykl bezowulacyjny- ja tez sie zastanawiam czy cykl bezowulacyjny jest dluzszy? ja sie taka zmeczona czuje ze masakra-wciaz spie chyba hormony mi wsyztsko pozmienialy;( ktory masz dzis dzien cyklu madzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa a zakupy sie udaly? ja kupilam 3 bluzki;) wiesz co? mi tez lekarz mowil ze hsg oprocz tego ze powie nam co i jak to oczysci jajniki z wszytskich czopow i zglogow ze czesto do pol roku po takim badaniu sie zchodzi wciaze-tak mowil profesor- a jego syn wiedzial o tym ze mam miec to badanie i kazal brac CLO ;> mowil jeszcze ze mam przysc okolo 12 dnia cyklu na monitoring i ze jak by w ten dzien bylo hsg to nic nie szkodzi bo to nie ma na nic wplywu-nie wsponial nic o wdmuchnieciu ciazy... ale mysle ze i tak w tym cyklu sie nie uda z hsg- bo po @ mam wziac 4 tab clotrimazolum odczekac 3- 4 dni i przyjsc na badanie czystosci-trzeba termin sobie znalesc i poczekac za wynikami to napewno sie nie wyrobie do 10 dnia cyklu, bo @ mam 5 dni plus 4 tabletki- to juz 9 dzien cyklu plus odczekac 3,4 dni po clotrimazolum- to juz mam 13 dzien cyklu a 12 dnia mam isc na monitoring- wiec hsg pewnie bedzie dopiero w przyszlym miesiacy. sama nie wiem czy to dobrze czy nie?:> nadia obrona pracy wsutsko bedzie napewno po Twojej mysli;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zakupy sie nie udaly...kompletna klapa... ani jednej rzeczy pomijając zabawkę dla Kamila- małe przekupstwo aby byl grzeczny ;)), frytek i lodów )oprócz nas chyba całe miasto wyszło na zakupy , wszędzie tłoczno ze nie dało się chodzić tym bardziej z dzieckiem i rowerem ;)) ale tak to jest mieszkać w małym mieście ... madzik zaszalałaś z tymi testami.. mam nadzieję ze nie bedziesz musziala wszystkich wykorzystywac ;) ja od jutro ruszam ze swoimi ... frania a nie mowil Wam o powstrzymaniu sie od przytulanek od 11dc?? moze jesli gin planuje monitoring i clo to pewnie HSG bedziesz miala w przyszlym cyklu. Ja przed HSG nie mialam zadnych badan , no i niestety mineło już 8 miesiecy od niego . Ale trzymam kciuki za Ciebie aby efekt byl wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male pytanie kulinarne ?? co robicie do jedzenia jak przychodzą znajomi... bo mi dzisiaj jakos weny brak ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czar prysnal. wlasnie pojawily sie brazowe plamienia. te z ktorych tak sie cieszylam ze ich nie ma.to moj 28 dc i tez dzis mialam dostac @. zastanawia mnie tylko dlaczego mam test owulacyjny pozytywny skoro jednak w ciazy nie jestem. przed chwila dzwonil do mnie moj gin, az mnie zszokowalo gdy zobaczylam na wyswietlaczu jego nazwisko.zapisal mi kolejne 9 opakowan duphastonu i dal mojemu tesciowi recepte. tylko z tego szoku zapomnialam go zapytac dlaczego mam test owulacyjny pozytywny. swoja droga to nie slyszalam jeszcze zeby jakis ginekolog interesowal sie swoimi pacjentkami zeby sam do nich zadzwonic i to jeszcze zagranice. zloto nie czlowiek. a co do badania HSG to sie nie wypowiadam bo nic na ten temat nie wiem, ale czytam uwaznie bo i pewnie mnie to czeka w niedalekiej przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - masz wesele 16.06. ?Ja też!A żeby było weselej - mam kolejne 30.06. :))) A teraz ochrzan ;) Po co gadasz z Anty-?Skoro mnie palce nie świerzbią,to i Ciebie nie powinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję poprawę ;))) ja jedno mam 16 a pozniej 23 ale akurat na to drugie nie idziemy.. zarowno ja jak i moj M nigdy ich na oczy nie widzelismy, na swoje wesele ich tez nie prosiliśmy więc nie wybieramy się ... zresztą zaproszenie tez tylko zostawili u tesciow ... wiec mamy wole.. a wlasciwie czas na przeprowadzkę u mnie siemie działa cuda dzis 10 dc a sluzu widze tyle co przez wszystkie łacznie dni plodne, wiec trzeba działac ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa niesty nic nie mowil tylko ze moge miec w ten sam dzien hsg i monitoring bo jak bym miala owulacje to mozna dzialac ze to nic nie zaszkodzi, pewnie myslala ze najpier bedzie hsg a potem owulacja- bo tak byc powinno, nie? ale juz jak widac z moich obliczen hsg w nadchodzacym cyklu nie uda sie bo musze brac clotrimazolum a dopiero potem badanie czystosci i rejestracja na hsg. dzis mam 36 dzien cyklu i cisza;( martwie sie bardzo bo piersi bola a objawow @ brak- test robilam 2 dni temu i 1 krecha... wiec czekam dalej;( mam nadzieje ze to nie sa kosmiczne zaburzenia hormonalne, a dziewczyny wiecie moze czy cykl ezowulacyjny sie przedluza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik no wlasnie ciekawe co z tym testem owulacyjnym- nie mam pojecia czemu tak masz?:( ja na kazdym mam po 1 kresce- niby zaczynam cos cos w brzuchu, ale sama nie wiem czy sie nakrecam na @ czy co.. w kazdym razie zle sie czuje, chche juz @ i zaczac stymulacje CLO;) moze wtedy mi cos ruszy i sie uda? a swoja droga Aski bardzo dawno tu nie bylo, co? moze ma nowe forum?:> wlasnie wrocilissmy z grilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×