Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

kaja kochana nie zgadzaj sie na zadne wywowływanie dopóki nie bedzeisz niczego pewna...bo faktycznie mogła Ci sie owu przesunac..a wedłeg Ciebie to który to tydzien ciazy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - Monisia ma rację,nie zgadzaj się na żadne wywoływanie,póki nie będziesz pewna. Nadia - nie jestem katechetką i się nie gniewam :) Frania,Madzik - gonię Was,u mnie 10 dc,a jak mój 2 cykl będzie tak samo krótki,jak poprzedni (jak u naszej Aśki), to może mi się uda dołączyć do Aśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania - możliwe,że to Ty masz rację co do dnia owulacji,a nie gin.Wielu lekarzy,nie tylko ginekolodzy,mają tendencję do porównywania pacjentów do jakiegoś szablonu,wzorca.A my jesteśmy różni.Jedna ma owulację w 17dc,druga w 12dc,jeszcze inna w 21dc.A oni by chcieli cykl 28 dni każda,owulacja w 14dc,wszystko wg szablonu.A tu niespodzianka - różnimy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - zachęcona Twoim sukcesem,mając 25 dniowy poprzedni cykl,podjęłam staranka-przytulanka dzisiejszej nocy.Czekam teraz na 2 krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Mamagaby, to mamy identycznie :)) Mnie castagnusik też skrócił cykl do 25 dnia, dziś 12 dzień cyklu u mnie i również przytulanki były :)) bo wszystko wskazuje na to, że jest owulka. Dziś odstawiam wiesiołka, ale agnusika będę łykać dalej :)) no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Wystarczy, że ja ze swoim zegarem biologicznym się ścigam ;)) Starczy adrenaliny, ha ha jednak Tobie i sobie oraz wszystkim tu obecnym Kobietkom życzę jak najszybszej mety w wyścigu po macierzyństwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja-@@@@@
moje cykle sa różne miałam juz nie raz takie po 41, 45, 55 dni gdyb ycykl był 28 dniowy tak jak ostatni to byłabym w 4 tygodniu ciazy ale rownie dobrze w dniu 6/7 czerwca miałam takie bole i ciagniecie jajników jak przy owulacji i wówczas równiez odbył sie stosunek wiec byłabym dopiero w 2 tyg ciazy liczac od owulacji dlatego nie biore tej luteiny poczekam na wynik BETA HCG jak bedzie ujemny to chociaz sie uspokoje i bede pewna tego co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Kaja, ja też by czekała i liczyła na swoją intuicję. Lekarze też ludzie i są omylni, więc lepiej poczekać. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witajcie Wróciłam moj wynik bety 262 Szybko zadzwoniłam do ginekolog i powiedziała ze mam brac luteine 2x1 na podtrzymanie , w poniedzialek mam bete powtórzyć jak urosnie to ciąża , jak spadnie to była beda wywolyeac Jak nadal nie bedzie widoczna to musi sprawdzić pod kontem pozamacicznej Pije herbatę leżę ii odpoczywam wcisnelam dowcipnie luteine Ale myślę o czymś bo babka w laboratorium nie umiała powiedzieć czy normy bety wykazane sa od miesiączki czy owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Halllo pusto tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda na 4 t.c.(licząc od ost.miesiączki)lub ciąża 16 dni od owulacji.3MAM KCIUKI:)!!!!Opoczywaj,bierz lute i myśl pozytywnie.Miejmy nadzieję,że to jest TO;)NIECH BETA SZYBUJE W GÓRĘ:)!!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodżo
Cześć Kaja. Pogrzebałam troche w necie i Twój wynik bety, to jakby świadczył o ciąży w 3,4 tygodniu... Oj, bidulo, to pewnie będzie dla Ciebie najdłuuższy weekend na świecie... Trzymaj się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Oooooo dzieki że jesteście brak mi wsparcia bo nikt o tym nie wie poza mezem który wyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodżo
Jesteśmy i mocno trzymamy kciuki:)) musi być dobrze, tylko się nie zadręczaj (wiem, łatwo mówić) i nie denerwuj, już teraz na nić wplywu nie masz. Ja też bym chciała przyspieszyć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja gratulacje!!!! taka nowina a tu wszystkich gdzies wybylo ;))tak jak pisze DoDzo na pewno bedzie dobrze . odpczywaj i nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Leze i myślę Staram sie nie zadręczać , myśleć pozytywnie Na tym usg mówiła że widac mikro kropeczke ale ze nic z niej nie.bedzie.a moze jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kaja, mam nadzieję, że Twoje samopoczucie jest dobre, a wiara duża, więc jeśli jesteś osobą wierzącą, zmów 10 różańca i zawierz Twoje maleństwo Janowi Pawłowi II, a wszystko będzie dobrze i myśl pozytywnie... Przepraszam Cię za mój wywód, ale fakty są takie, że dzieci, które były przez rodziców zawierzone Janowi Pawłowi II, były wcześniej skreślone przez lekarzy i nie miały prawa żyć, dziś żyją wśród nas, rosną i mają się cudownie... A lekarze mówią, że do CUD ! Asiu jak przygotowania do ślubu, jak Toje samopoczucie? Zastanawiałam się jak wytrzymasz te mdłości na ślubie, ale doszłam do wniosku, że pewnie z nerwów zapomnisz o tym, że Ci niedobrze :) ;) :) Jak sukienka? Krawcowa dała sobie rade, aby Ci ja dopasować... ? W Dniu Waszego ślubu, nam z mężusiem mija 13 lat jak jesteśmy razem.... Moja szczęśliwa 13 :D :D :D madzik1984... zalogowałaś się na 28dni.pl napisz mi na @ nick, to cię znajdę, będzie nam raźniej, będziemy analizować razem... :D nieznajoma.77@wp.pl Mamagaby... dodźo... nie ścigać się dziewczyny, tylko wysyłać sobie nawzajem mega pozytywną energię i wsparcie... :P :) :D Staranka były to myśleć optymistycznie i grunt to pozytywne myślenie... :) :) :) Och dziewczynki niech KURIER BOCIAN u nas przesyłki zostawi, bo statystyki forum nam spadną, a może faktura u niego nie zapłacona za ubiegły miesiąc i tu jest problem.... Hi hi Dziewczynki jak mówi Pankolna, którą serdecznie pozdrawiam bo uwielbiam ją czytać, będzie GIT MAJONEZ... A tak na co dzień dziewczęta pamiętajcie "Szczęściem jest nie uważać zwykłych zmartwień za katastrofy" i tego Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) Bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź Nieznajoma, i morał na końcu - super to ujęłaś :) Kaja - pomódl się :) Ja odkąd byłam w Częstochowie, i stamtąd przywiozłam dziesiątkę różańca, to go nosze w torebce, tylko w jednej, ale bardzo ją lubię, więc często ją noszę :) Dzisiaj oststnie zaliczenie i jutro obrona, biore prace i bede czytać na zajeciach, bo w tyg. nie znalazłam na to czasu. A głowa moja, to dziś jest cięzka, po imprezie w pracy - ale tak się śmialiśmy, że aż płakaliśmy - dosłownie. Opłacało się poświęcić czas na przygotowanie śmiesznych zabaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Witajcie kobietki oooo tak modlę sie jestem osoba wierzaca, jutro na. Mszy chyba w duchu odmowie wszystkie litanie. I zawsze prosze mojego niezyjacego tate o opiekę, dzis czuję sie lepiej, i staram sie wyluzowac i nie stresowac Lece zjeść śniadanko bo mam zawroty glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Witajcie :)) Cieszę się, że jestem wsród Was, bo jesteście cudowne :)) Kaja, trzymaj się dzielnie, choć zdaję sobię sprawę, że Ci cięźko i źle, ale wiara czyni cuda, w pełni się z tym zgadzam, a Tato na pewno otacza Cię swoją opieką i wstawiennictwem, tym bardziej, że dziś jest Dzień Ojca :) Wszystkim życzę pięknego dnia i optymizmu. Ja dzięki Wam jakoś inaczej myślę, bardziej pozytywnie - dobrze, że jesteście!!! Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Dodzo Myślę tak samo jak ty mam wsparcie dzieki wam na tym forum, maz mnie oczywiście wspiera jak może ale kobieta kobietę zrozumie, łączą nas te same odczucia hmm anatomia Nie mam w pobliżu nikogo bliskiego z kim mogłabym porozmawiac i przede wszystkim zaufanego. Mnie od rana okropnie.bola piersi i byłam tak senna że spałam 3 godziny a teraz znow nie moge utrzymać oczu tylko zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodźo
Spij kochana, śpij - szybciej Ci minie do poniedziałku, ja sama się nie mogę doczekać, kiedy obwieścisz nam wspaniałe wieści, bo ta senność i ból piersi, to tylko z jednym mi się kojarzy :)) A gdzie się podziały nasze Dziewczyny?? Wszystkie z Aśką balują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na ostatnim zaliczeniu - i wiece z kim miałam zajęcia? Z dr nauk medycznych specjalizującym się w m.in.seksuologii,od 20 lat zwiazany z Akademią Medyczną w Poznaniu, jest z poznania - Remigiusz Tritt. Zapytałam go po wykładzie, czy zna jakieś sposoby ułatwiające zajście w ciąże. Mówiłam o prolaktynie wysokiej i cast.i wiesiołku - to powiedział "O!" właśnie chciałem o tym podpowiedzieć. Ponadto, twierdzi, że po obniżeniu prolaktyny, po Bromku powinnam zajść, jeśli nie to drożność jajników zaleca i najbardziej płodną pozycją jest pozycja klasyczna z poduszką pod pupą, ale nogi muszą być na maxa rozłożone, żeby była jak najgłębsza penetracja :) Także coś czuję, że to będzie moja ulubiona pozycja - Wasza też? 2 płodna pozycja kolankowo-łokciowa (tzw. na pieska) z odpowiednim wypięciem, coby penetracja była jak najgłębsza :) No... to dla Was info - aaaaa.... i pyt. o Macę, ale mówił, że lepiej aby mąż łykał cynk i wit. E i tyle :) Jutro obrona, ok.13 trzymajcie kciuki :D dam znać wieczorem, jak wrócę z "świętowania" zakończenia podyplomówki :D Dobranocka kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia fajny wywiad przeprowadziłas..nie ma jak cenne wskazowki. teraz te pozycje beda w zestawie moich i mojego M jako pozycje ulubione ;))) trzymam kciuki za obronę ...na 100 % bedzie swietowanie i opijanie piąteczki Dziewczyny macie rację wykorzystujcie weekend na maxa zamiast siedziec przed kompem- pamiętajcie ma byc owocnie ;)))a(pozycje juz znacie ;))0 w poniedziałek wracamy do starego rytmu pogaduszek ;))... u mnie w poniedzialek testowanko, o ile bedzie co testowac bo piersi calkowicie przestaly bolec wiec znajac zycie bedzie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85nadia85... DZIĘKUJEMY za cenne rady, trzymamy kciuki, za Twoją OBRONĘ... :D :) :D justa27a... Trzymam kciuki za testowanko w poniedziałek rano, ale napisz z rana koniecznie, co i jak... Wiesz ja czytałam w necie, z tym bólem piersi to nie ma reguły dziewczyny piszą, że jedne wcale nie bolą, inne dopiero około @ zaczynają boleć i piszą ze ból taki jak na @ więc nie przejmuj się ja uważam, że póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja :D Więc myśl pozytywnie... :D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę miłej i cudownej niedzieli... :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robiłam studia podyplomowe - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna :) Ok, taki przerywnik, teraz idę się "szykować" hehe :) Ok. 13 godz. będę wchodzić - ale powiem Wam - nie ma to jak pozytywne nastawienie, dzięki wypróbowaniu "tych" pozycji z rana - cały dzień będzie mega :D:D:D Dużo słoneczka dla Was - korzystajcie w pełni i dogłębnie :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny kaja trzymam kciuki zeby wszytsko ladnie sie skonczylo;) za obrone tez trzymam kciuki nadia;) a u mnie malo pozytywnie- w czwartek mialam 11 dc i pecherzyk mial 11 mm- to za malo-najprawdopodobniej slabo zareagowalam na CLO i bede brala podwojna dawke (ja po jeden tbletce dziennie czulam sie zle-ciekawe co bedzie po dwoch..) jutro tez ide do gina na monitoring- bedzie 15 dzien cyklu-jak pecherzyk bedzie mial ok 20-22 mmm bedzie ok i mozna zaczac dzialac w temacie-a jak nie to pech bo nie peknie.. ja mam za dugi cykl miesiaczkowy- bo mam przewaznie 30 dniowy- a owulacje ok 17-18 dnia. gin mowi ze to za pozno bo komorka jajowa jest juz obumarta. ze owulacja musi byc szybciej.. a ja zylam w nieswiiadomosci i szczesliwa myslalam ze to dobrze ze cykle mam regularne i owulacja (jak wskazywaly testy owu) zawsze tego samego dnia cyklu.. a tu sie okazauje ze moje roczne starania w zasadzie byly z gory skazane na niepowodzenie bo jak pekl pecherzyk to komorka juz nie zyla;( wiec w zasadzie nie wiem - chyba za wolno rosnie pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×