Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Pankolina z całego serducha Ci GRATULUJĘ i cieszę się z Tobą niezmiernie... :D :D :D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, nie traćcie nadziei ona umiera ostatnia, przyjdzie taki czas i spełnią się nasze marzenia :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 30 dc,dziwne,bo poprzedni liczył 25 dni.Sporo sobie obiecywałam po tym cyklu,nawet było kilka dni podwyższonej temperatury,ale dzisiaj już tylko 36,3 ,więc pewnie za dzień czy dwa przylezie @ wredna :( W sumie to czeka mnie jeszcze jeden cykl z castagnusem.Nie wiem,co potem.Przestanę brać - prolaktyna wzrośnie,zniknie znowu @.No chyba,żeby się udało w kolejnym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
trzyRazyPe nie wolno nam sie poddawac... !!!glowa do gory... chwile zwatpienia mozliwe sa tylko w dniu @ a pozneij kolejne dni plodne i kolejne nadzieje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - głowa do góry - kolejny cykl, kolejna szansa - a co:D Ja dziś zrobiłam test owulac. mam || kreski, czyli kolejne,przyjemne działania dziś, jutro :) No i jeszcze prolaktynę zrobiłam, jutro wynik - zobaczymy czy spadła, nie chce mi się już brać tych tabl., jak bedzie ok, to nie biore ich na urlop, zostało mi 6 tabl. jescze dziś i jutro wezmę i mam nadzieję że to koniec, i że ONE POMOGĄ mi w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27 - walczę,cały czas walczę żeby się marzenie spełniło :) choć czasem są chwilę załamania. Przedemną dni płodne, i C. wykupiony a wraz z nim nowe nadzieje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.Starajcie się,róbcie badania drożności,łykajcie witaminki etc-w końcu musi się udać:)!Mi się jakoś udało,choć dalej nie mogę tego przyswoić i mam cykora:/byłam wczoraj na ostrym dyż.wieczorem(endokrynolog mi kazał po tym,jak próbowałam od niego wyłudzić receptę na Duphaston-na brązowe plamienia i z braku możliwości wizyty u gina)akurat mój gin(o losie!DZIĘKUJĘ!)miał dyżur,zbadał mnie,pokazałam mu wynik wczorajszej bety (199,7).Tylko na tej podstawie potwierdził ciąże bo na USG nic nie widać,nic a nic..Mówi że jest za wcześnie i nawet nie ma prawa jej widzieć,dał mi Duphaston,kazał się oszczędzać,brać i czekać.Ew.w pon.powtórzyć betę(oczywiście że powtórzę).Powiedział coś takiego,że musimy dać sobie czas żeby zobaczyć gdzie jest ciąża(brzmiało to jak sugestia ciąży pozamacicznej:()i boję się cholernie zamiast wariować ze szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta- dziekujje za odpowiedz. Ja mam dzis pierwszy dzien cyklu- w zasadzie ciesze sie bo jak bym byla wciazy teraz to bym sie bardzo bala bo w tym miesiacu chodzilam na solarium, na platforme wibracyjna i bralam jakies suplementy na odchudzani- bo bylam pewna ze wciaze nie zajde o nie pekl pecherzyk wtedy kiedy mial... ja CLO biore tzn bralam 1 cykl ale nic mi nie pomoglo;( milam 4 mm przyrost po 4 dobach;( teraz mam brac od 5 do 9 dc po 2 tab i w tym cyklu mam miec tez hsg. tylko nie wiem czy moge brac CLO jak mam hsg- jutro zadzwonie do mojego ginekolga... myslisz justa ze po hsg i z clo uda sie w przeciagu pol roku? ja nie wiem czy w tym cyklu probowac bo owu- (jezeli bedzie wogole- bo mi pecherzyki malo rosna i nie pwkalja bedzie ) bedzie przed wakacjami w egipcie- i wtedy wiecie jak bede na wakacjach ani wypic drinka ani sie poopalac ani nie wiem czy samolotem leciec mozna- nie chche zeby bylo tak ze moge byc wciazy a pila bym np. i nie chche jechac na wakacje i siedziec sztywno i dbac o siebie a nie daj Boze kolejna rozczarowanie... nie wiem co robic.. bohje sie ze clo nie pomorze- ze pecherzyk nie peka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania ja bym sie starala...tylko tak spontanicznie... wyjdzie bedzie super.... nie to wyjdzie za miesiac. Owulka na wakacjach to chyba najlepszy moment na szalenstwo... od owulacji do zagniezdzenia mija jakis tydzien... wiec troche czasu jest . My wlasnie tez skonczyly sie dni plodne ...w niedziele jedziemy na wakację do Chorwacji i tez zamierzam z nich korzystać ;))Ten cykl sobie troche odpuscilam zero monitoringu , lekow, testow owulacyjnych.... wakacje od wszystkiego a za miesiac ruszamy do boju z inseminacją Upewnij sie co do CLO przed HSG... ja przed HSG tez bralam CLO przez dwa cykle, pozniej odstawilam ale mi pecherzyki rosly jak szalone i konczyly sie torbielą .takze i tak nie bylo sensu brania go dalej. Jesli masz zatkane jajowody to jest duze prawdopodobienstwo za sie uda po tym badaniu, gorzej jesli nie w tym bedzie przyczyna . Ja chcialam miec zapchane abyy wiadomo bylo w czym jest rzecz- ale bylo odwrotnie. U mnie badanie bylo w pazdzierniku tamtego roku no i niestety nie zadzialalo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dziekuje ze mi odpisujesz ja jestem zla na siebie bo sama nie wiem czego chce...owu (jezeli by byla)to okolo 24 lipca a 3 sierpnia mamy wylot. wiec wylot okolo 10 dni od owulacji nie wiem jak by wplynal na ewentuaklnme zaplodnienie.no i wiadomo drinki z palemka- pewnie bym sobie ich odmowila na wakacjach i wiecie potem jak bym dostala @ to bym pewnie z zalu sie poryczala bo dwie kleski- nie udalo sie zajsc wciaze i jescze nie udalo sie popoc drinkow ze swiezymi owockami;) sama nie wiem czego chche i to mnie denerwuje;( justa a ty do chorwacji lecisz czy jedziesz? dziekuje wam za pomoc i wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade samochodem...i jedziemy z dzieckiem wiec jakis fasone trzeba trzymac ;)) Frania jak masz takie rosterki to odpuscie starania.... wyluzuj na wakacjach ..ciesz sie urlopem bo pozniej juz taka wolnosc nie bedzie dana... miesiac Ci nie zbawi a moze wlasnie jak wyluzujesz to orgaznim odpocznie od lekow... stresu i uda sie w nastepnym cyklu.... ja wyluzowalam na maxa w tym cyklu.... bedzie co bedzie... zero podgladania , analizowania, ciesze sie ze jutro jeszcze tylko praca i 2 tygodnie laby!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz justa mam cholerna obawy- bo wypije drinka czy dwa a potem bede 9 miesiecy drzec o zdrowie malenstwa jak by co... a zaraz po powrocie z egiptu bedzie owulacja...ajc;) ja juz mowilam ze w tym kraju przy tej pogodzie nie jestem w stanie zajsc wciaze-moze zregenerujemy sily przez te 2 tyg i wtedy nasz organizmy w blogostanie zaczna wspolpracowac;) tylko zeby owulacja byla-jak ja sie boje tego wsyztskiego.... naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania wiec jak masz obawy to naprawde wyluzuj... odpusc ten cykl.... cieszcie sie soba i wakacjami ... nabierzecie sil i zregenerowani wrocicie do dzialan w przyszlym cyklu.... jesli masz rosterki to pewenie i tak nic z tego nie wyjdzie (chociaz los bywa przewrotny jesli nie chcesz to masz i odwrotnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świata racja justa... a twoje dieciatko ile ma latek? ps, jaki masz stroj na wakacje?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smyk ma juz 4,5 roczku i ciagle dopomina sie siostrzyczki ;))) bikini ;))) jak nawet sie uda to troche sloneczka dzidziusiowi w tym stadium nie zaszkodzi.... ja staram sie juz 2 latka i jakos troche odpuszczam... chociaz zawsze mam nadzieje ze sie uda ale juz nie jest tak jak na poczatku a chuchałam na siebie caly czas od dni plodnych... nie mowie ze nie teraz robie niewiadomo co ale czlowiek chyba by zwariowal jakby tak caly czas tylko myslal o tym ze teraz nie wolno tego i tamtego. z alkoholu moge zrezygnowac ...ale ze sloneczka nie tak latwo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo... rozumiem Cie justa- ja ze slonca tez nie zrezygnuje;) a jesli chodzi o alkohol to nie mam na mysli zeby sie upijac ale jakis drink na 2-3 dni by sie przydal-tak dla relasu wieczorkiem na tarasie;) ja tez od dni plodnych zawsze o siebie dbam sczezgolnie, ale zawsze jak sie nie udaje czuje sie jescze bardziej sfrustrowana... nietorzy wogole nie wiedza ze sa wciazy robia cuda wianki a dzieciaczki i tak zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ... zreszta co ma byc to bedzie ... mozemy dmuchac na siebie a dzieko urodzi sie chore a inni beda szalec i bedzie zdrowiutkie ... wiec to nie ma reguly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi..nie ma co prxzezywac i sie spinac :) ja ostatnio rozmawialam z pania ktora pracuje w sluzbie zdrowia i tak mi sie smiac chcialo bo ona ma dwoch synow i mowila ze jak byla z nimi wciazy to palila dopiero z corka ktora teraz ma 18 lat nie palila fajek..wiem ze to przegina-ale to cala sluzba zdrowia- zreszta podobno to co rob sie w pierwszych dwoch tug wogole nie ma wplywu na dzieciatko bo wtedy na pocztaku ono jest karmione przez cialko zolte czyli pewnie jakies mineraly i witaminy przetworzone trafiaja nie do zarodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez gdzie s o tym czytalam... wiec poki nam wolno cieszmy sie wakacjami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa pewnie- trzeba odpoczac;) a swoja droga nasze babcie nie wiedzialy co to testy owu, hsg, kwas foliowy - a urodzily nasze mamy... "> > między 7 a 11 dniem cyklu. Pacjentka zgłasza się około 40 minut > > wcześniej przed umówionym terminem badania i ma pobierany wymaz z > > pochwy. To krótkie badanie ma na celu: ocenę kliniczną narządu > > rodnego np. czy nie ma stanu zapalnego przydatków, ocenę kształtu i > > wielkości szyjki oraz jej ujścia zewnętrznego żeby dobrać > > odpowiedni cewnik albo kapturkowy albo wewnątrzmaciczny z balonikiem > > lub jeszcze inny no i żeby pobrać wymaz z pochwy na szybką ocenę > > biocenozy pochwy. Jeżeli jest wszystko w porządku to pacjentka dostaje > > zastrzyk domięśniowy przeciwbólowy i pół godziny później > > wykonujemy badanie polegające na ocenie przechodzenia soli > > fizjologicznej przez jamę macicy i jajowody pod kontrolą USG. Koszt > > zabiegu to 300 zł." justa mialas podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...calkiem inaczej ;)) nie mialam zadnego badania przed... tylko musialam miec "swieżą" cytologie. rano poszlam do szpitala na jednodnowy pobyt.. dostalam lozeczko ;). no i koniecznie musialam byc na czczo. Zaraz przyszla polozna i i wenflon dala mi lek przeciwbolowy.. za chwilke zabrala na sale z aparaturą. Tam przy calej widowni studentow moj lakarz zalozyl mi oprzyrządowanie i wlal kontrast i w miedzyczasie obserwowali to na aparaturze czy przeplywa kontrast. i po zabiegu... 2 godziny pozniej moglam juz isc do domku ale ze czulam sie ciut nie pewnie bo przedawkowali mi znieczulenie pospalam sobi jeszcze troche , ja mialam na NFZ naprawde nie masz co sie bac tylko nie czytaj opisow bo sie zrazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie, nie bedze czytala opisow;) chociaz kiedys juz cos tak przeczytalam;) hihi dzis dzwonie do gina zeby zapytac czy blac CLo i do drugiego zeby sie zarejestrowac na badanie.. od rana drzze maz w pracy ma niezla jadke- ale jestem zdenerwowana;( zawszecos.. dzis jedizmey zpalacic za wycieczke- decyzja podjeta... milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przylazła @ wstrętna czerwona ;) Ale ja się nie poddaję!Skoro poprzedni cykl miał 25 dni,obecny 31 dni,to kolejny,średnio licząc powinien mieć 28 dni,czyli idealnie.Nowy cykl,nowa szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam świetny humor,bo po 1 prolaktyna z 26 spadła mi do 2 a norma od 4 :) Także świetnie podziałały tab. i nie musze ich nad morze brać, a po 2 dziś wyjeżdżamy :D Będę tęsknić za Wami :* Owulację chyba miałam, działania były, ale drinka czy winka też sobie nie odmówię, bo też potwierdzone przez lek., że do czasu zagnieżdżenia i tych podziałów tak do 2 miesiąca - mamy dodatkową ochronę, więc franiu Ty też się nie bój, fasolce nie zaszkodzimy :) Jakby co -- ja mocno wierzę w ten cykl,bo od tyg. się staramy, więc i tydz. temu musiałam mieć niską już prolaktynę :) OBY! OBY! Mamogaby - powodzenia w działąniach za parę dni, jak się @ skończy, b o pamiętamy, że Asia zaszłą w zaraz po okresie i tylko 1 raz to "robili" :) hehe Buziaki, paaaaaaaaaaaaaa:) Odezwę się za półtora tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolinka wielkie gratulacje.obu te brazowe plamienia nie byly niczym zlym. w moim przypadku byl to poczatek konca ale nie zawsze tak jest. dobrze ze masz duphaston, ile kazal Ci go brac? judyta 05 dlaczego bralas duphaston? i dlaczego zakonczylas juz kuracje? ja biore na niewydolnosc cialka zoltego teraz bedzie 4 miesiac, jak narazie poprawy nie ma ale gin mowil ze min 6 miesiecy potrzeba u mnie 6 dc i 3 miesiac z castagnusem, biore teraz 2 dziennie bo waze 60 kg i nie bylam pewna czy 1 czy 2 , jedna na mnie kompletnie nie dzialala wiec sprobuje ostatni miesiac z 2 dziennie, siemie lniane zaczynam od dzis bo bylo duzo lepiej ze sluzem w zeszlym miesiacu. za tydzien musze zrobic cytologie bo znowu cos chrzani...po dniach plodnych po sexie mam straszne krwawienia, moj gin kazal jak najszybciej zrobic cytologie ale musze na nia czekac 2 tyg i potem 6 tyg na wynik. zaraz jak zadzwonilam kazal mi przyjechac do niego na oddzial a ja mowie ze mnie nawet w polsce nie ma, to mowil zebym przyszla zaraz jak przyjade a ja bede dopiero w lutym. musze miec lyzeczkowanie zrobione, wiedzialam o tym juz dawno ale jakos to odwlekalam bo zawsze to byl krotki urlop a musze potem byc jeszcze na kontroli. sprobuje tutaj od lekarza cos uzyskac ale szczerze watpie, jest taka beznadzieja ze szok... zaczynam sobie powoli odpuszczac ale jak juz @ ma sie zblizac to zaczynam myslac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis piatek 13 a dla mnie jest calkiem szczesliwym... pewnie dlatego ze juz mam wakację.... 2 godzinki w pracy dluzej ale wszystko zrobione i moge o niej zapomniec przez najblizsze 2 tygodnie.... witaj plazo i sloneczko ;)))) malo tego bylam dzis w szpitalu u lekarze(hehhe swojego poprzedniego ;)) po recepte na bromka no i przy okazji spytalam sie czy jest mozliwosc zrobienia USG ;))) no i oczywiscie sie zgodzil (spotkalam go w srode u mnie w pracy calkiem przypadkiem- i spytalam o recepte bo moj nowy gin jest na urlopie ;)) i przy okazji recepty gratisowo mam badanie ;))). No i pecherzyk pekl... bylo widac plyn w zatoce... no i malo tego pecherzyk byl w koncu po prawej stronie- ostatnie 4 cykle zawsze byl po lewej i nic z tego nie wychodzilo ;)) . takze trzymajcie kciuki ;) pamietacie nasze SMSY do wrozki/wrózbity ?? do was tez ciegle przychodzą SMSy?? wczoraj na innym forum dziewczyna wynalazla meila do babci ktora wrozy ;)) oczywiscie ja tez wyslalam zapytanie a oto jej odpowiedz roga Pani Justyno, odpisuję to co z kart wyczytała Babcia: bedzie Pani matką i to już wkrótce. Na razie nie jest Pani w ciąży dlatego, że mocno się tym Pani stresuje- samym faktem, że może Pani nie być matką. Co chodzi o pracę, to sprawa nie wygląda już tak kolorowo, ale widać jest,że w przyszłości nie będzie żadnych problemów finansowych. chcecie poznac swoja przyszlosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam więc odpowiadam Madzik1984 ja brałam na wyrególowanie cyklu bo miałam między miesiączkami straszną rozbieżność i jak to gin mówił trzeba mnie sprowadzić na ziemię...ha ha . Udało się.Powiem ci szczerze że czasami już nie mysle i nie pytam po co dlaczego tylko niech robią wszystko żeby się udało ja nadzieję mam ale to troche za mało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jakoś przeżyłam piątek trzynastego(bez cyrków i szpitali).Dziś o 6tej rano minęło równe 5 m-cy jak urodziłam Tymka.Błagam go codziennie,żeby nie zabierał mi swojego malusiego rodzeństwa.Wprawdzie brązowe plamienia dziś ustały(2 doba brania Duphastonu)ale ciągle kuje mnie jakby w lewym jajniku(coś jak podczas owulki,jak jajeczko jest na maxa duże i nie może pęknąć)mniej jak leżę,bardziej jak stoję i chodzę.Nie boli bardziej jak kicham czy kaszlę ale mimo wszystko nie przeczuwam nic dobrego.Czekam na pon.powtórzę wtedy betę i ścigne jakiegokolwiek gina żeby mi USG zrobił.Boję się... Madzik1984 gin kazał mi łykać Duphaston 3x1 czyli tak co 8h(jak w poronieniu zagrażającym),kazał przylecieć do szpitala jakbym zaczęła krwawić.Mam wrażenie że on coś wie/podejrzewa ale nie chciał mi powiedzieć. Nadiu,Mamogaby,Franiu i pozostałe kobietki które mocno chcą-DO DZIEŁA!!!Ja 3mam za Was kciuki i życzę,żeby się Wam poszczęściło w tym cyklu. Justa-z tą wróżką to niezła akcja ale ja wolę nie pytać-boję się,że powie mi coś nie bardzo i będę ryczeć.Czekam do poniedziałku.Pozdrawiam Was mocno:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje witajcie:) mi jets tak ciezko i zle ze pojecia nie macie... nie radze juz sobie.. wczoraj piatek 13... u nas fatalny;( moj maz stracil klienta (facet ma syndrom Boga- sporo kasy i mysli ze wszytsko moze) na 60 tys zlotych :( dla nas to totalna klapa bo mielis,my za ta kase splacic kredyt na mieszkanie- i teraz tak ja od wrzesnia nie mam pracy-maz skoro stracil tego klienta chyba tez bedzie musial poszukac czegos nowego bo juz nic w tej firmioe Go nie trzyma...wogole sytiuacja mega dziwna bo tego klienta podebral mu kolega..swinstwo jak nic- maz zostal okropnie potraktowany. no i strasznie to przezywa- ja ztreszta tez. tak mi zle bo m sie tak stara, chche byc glowa rodziny, zadbac o nasza prztyszlosc i jak sie pojawia tylko jakas szansa i nadzieja to wsyztsko lega w gruzach ;( nadia super ze tak ladnie dzialaja na ciebie tabletki - pamietasz jak na mnie clo nie zadzialalo;( a myslisz ze to prawda ze wrazie co az do 2 miesiaca mamy ochrone i jak wypije sie jakiegos drinka to nic nie szkodzi? ja sie martwie bo wiadpomo jak jest na wakacja z opcja all inclusive ;p judyta05 ja chyba nieraz tez tak mam ze wole nie wiedziec za duzo=trzeba komus zaufac i robic co kaza.. Pankolina- oby do poniedzialku, nie? tak bardzo chciabym zeby wszytsko ladnie Ci sie udalo-trzymam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie do dziewczyn ktore mialy hsg wczoraj zadzwonilam do mojego gina zeby zapytac o to czy moge brac CLO jak mam w tym cyklu hsg. on powiedzial ze tak, bo zawsze jest szansa na zajscie wciaze;) zapytalam jeszcze czy on u siebie robi prywatnie? bo ja wlasnie na prywatny zabieg sie zapisalam ( bo w szpitalu jets to [praktycznie nie do zrobienia- do tego do ktorego mialam skierowanie w lipcu i sierpniu nie robia, do pozosytalych 5 szpitali nie mozna sie dodzwonic albo jak sie dodzwonilam nie wiedza gdzie skierowac itd). no i moj lekarz mowil ze to mpozna tylko w szpitalu zrobic ze prywatnie nie bo nie robia promieniami rentgena tylko czyms ultra...a wy jak mialyscie? teraz sie zmartwilam;( bo mam wydac 300 zl na badanie o ktore mu nie chodzilo;( ale powiedzial ze skoro nie ma moz;iwosci zrobienia tego w szpitalu ze mam isc na to wlasnie prywatne badanmie. co myslicie? koszt 300 zl plus monitoring cyklu 120 zl.. a jak wiedziecie u nas z kasa sie posypalo troszke;( nie wiem co robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×