Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

tez widzialas cien kreski??? bo ja juz wariuje;) ale Ci pieknie;) ja tez moze kiedys zobacze;)!! nie moge sie doczekac....nawet jesli tym razem sie nie uda, to wiem, ze w nastepnych cyklach na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Agi, właśnie bardzo podobnie, bardzo słaba druga kreska, później co dwa dni coraz mocniej i mocniej... zatem i tego Ci życzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa(mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona) od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi i bardzo chce pogratulowac tym co sie udalo:) Moja historia jest dosc skomplikowana ale moze opowiem wam ja w skrocie, od zawsze mialam nieregularne miesiaczki lekarze przepisywali mi tabletki anty az w koncu wyladowalam w szpiatlu z torbielami znowu tabletki i mialo byc ok ale za pare miesiacy znow szpital i tym razem laparo mialam ze tak powiem remont generalny jednak okresu pozniej znowu nie bylo i oczywiscie do lekarza i na 3 miesiace tabletki anty regulon niedawno skonczylam je brac i okres juz sie konczy i od tego cyklu zaczynam staranka pije codziennie ziolka mieszanke nr 3 ks.Sroki i biore wiesiolek a zapomnialam dodac ze lekarze powiedzieli mi ze musze zajsc w ciaze jak najszybciej.Strasznie sie boje ze sie nie uda boje sie tego czekania.Przepraszam za dlugi wpis i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27 Ej nie moge pisac normalnie mam 2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna jest jasniejsza, ale bez watpienia jest i slepy by ja nawet zobaczyl- jest jakby o pol tonu jasniejsza- ale na tescie jest napisane, ze jasniejsza kreska to rowniez ciaza!! Dziewczyny czy ja jestemw ciazy??? hahahahah rano o 6 zrobilam test i te kreski obie pokazaly sie jednoczesnie i od razu niemalze- omal nie padlam z wrazenia nie moge sie otrzasnac, nie powiedzialam mezowi jeszcze- gneralnie to neidziela jest tym dniem kiedy ma nie przyjsc" wiec nei wiem czy juz mam sie cieszysc- no i nie mam zadnych objawow- po prostu norma! wstaje wczesnie rano jak skowronek, jedynie lekko placzliwa jestem- placze na wiadomosciach o powodzi.....itp......jutro zrobie jeszcze jeden test bo zostaly mi az 3 moze wjuz ta druga kreska sciemnieje.....mam milion mysli w glowie, ale pierwsza reakcja byl placz chyba z niedowierzania....korcilo mnie, zeby leciec do lozka i obudzic meza, ale chce kupic male skarpetusie albo buciki i napisac mu kartke! Dziewczyny jesli ja rzeywiscie jestem w ciazy, to uwierzecie, to ZIOLA mi pomogly, bo ja teraz licze i z przerwami nasze starania to prawie 3 lata!!!!!!!!! i nic i nic i nic az tu TO! caly czas mi sie chce smic i plakac a poza tym to nie dowierzam......i to plamienie przedwczoraj to musiala byc implantacja co Wy na to?? aaaaaaaaaaaaaaa no caly czas sie gapie na te 2 kreseczki, bo ta druga to nei jest cien to je kreska probuje robic zdjecie, ale wychodzi nieostre i nie pokazuje tej kreski takiej wyraznej to moze jak pozniej sie uda lepsze to Wam dam link buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Onaxyz... hmmm zapytaj się może lekarza który cię prowadzi czy możesz brać te zioła, czy nie zaszkodzą co? Agi, właśnie też tak miałam, wyraźne dwie jednakowe kreski wyszły mi po ok tygodnia od pierwszego testowania..., a do tego czasu jedna zawsze jaśniejsza,ale z testu na test coraz bardziej wyraźna... reakcję miałam podobną, popłakałam się ale jeszcze nie mogłam uwierzyć... zatem po cichu po cichu ostrożnie gratuluję... poczekajmy jeszcze do niedzieli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27 moje Gratulacje:) A chcialam Ci sie spytac jakie ziola pilas?? Tosiakk78-kiedys mi powiedziano ze te ziola moga pomoc ale napewno nie zaszkodza:) Mam nadzieje ze niedlugo tez zobacze takie dwie piekne kreseczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz pilam ziola w majowym cyklu tylko;) ale wiem, ze to one pomogly, wiem to:) po prwie 3 latach- co prawda niedawno dowiedzialam sie, ze mam lekko powiekszona prl, ale mialam owulacje wg testow i bolal mnie jajnik itd...ale byc moze pecherzyki nei pekaly, atym razem po jednym przytulaniu tzn 3 w jeden dzien:) na drugi dzien zauwazylam plamienie owulacyjne...mysle, ze pekl pecherzyk i uwolnil komorke;) wierze, ze to ziola mi pomogly:) ni ebral castagnusa juz od dawna.....wlasciwie to bralam tylko raz...3 m-ce temu i od kolejnego cyklu po tej kuracji przeszly mi pmsy:) calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ziola:) Mieszanka ziolowa Ojca Grzegorza Sroki na owlulacje- siostra mi ja kupila na allegro mam jej jeszcze mnostwo- ale mieszkam w Londynie....moze Ci ja wysle, jesli w neidziele sie okaze, ze to 100% ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27 - a jak sie nazywaly te ziola bo ja pile wlasnie mieszanke nr.3 ojca Sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa hehe no bo ja wlasnie tez mam takie kupione na allegro na owulacje i do tego jeszcze wiesiolek lykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz w takim razie musi byc dobrze, ja wierzylam, ze pomoga..ale pilam je tylko do okloic owulacji....juz nei pije od ponad tygodnia a pilam je tylko od 5 dc;) a ktory cykl pijesz??? moze jeden cykl starczy- ja na sluz nie narzekalam nigdy wiec nie bralam wiesiolka, bo keidyts mi juz rozregulowal totalnie cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi27-no ja je pije glownie na uregulowanie cyklu wiec musze je pic od 1 dc do wystapienie kolejnej miesiaczki przez 3 miesiace i pozniej przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z mezem staramy sie o dzecko od 2 lat myslicie ze powinnam sprubowac kuracji ten castagnusi do tego ten wiesiołek jest szansa ze pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Witajciemoje kochane:) AGI serdecznie gratuluje:):):):):):):):) kochana:) widze ze jestemy w ciazy w podobnym czasie;):):) Miejmy nadzieje ze teraz wszystko powolutku pojdzie w dobra strone;):) chcoiaz ja nie potrafie myslec o tym,ze kiedys mialam poronienie i strasznie sie boje;(:(:(, ale lekarz mnie uspokaja. znalazłam swietnego specjaliste nie daleko mnie- co ma bardzo dobry gabinet bo robi USG 3 i 4 D na miejscu, wykonuje badania prenatarne, no full opcja;):):) 21.06- mam kolejne USG u niego....wtedy ma juz byc słyszec bicie serduszka;):) MOje drogie,mam nadzieje ze u kazdej z was wszystko sie powolutku ulozy. AGI ja tez robilam na poczatku chyba z 5 testow kazdego dnia i tak przez 3 dni, bo nie wierzyłam!!!!! i kreseczka jedna byla najpierw bardzo slaba , z kazdym dniem coraz wyrazniejsza....:L):):):) Takze super;):) Sciskam was kochane;):):) i ide dalej sie relaksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna jesli dobrze pojdzie to ja mam miec termin porodu na 14 luty:) boje sie, bo jesli wszystko sie potwierdzi, to bedzie to moja 1 ciaza i strasznie nei chce poronic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna NIEmama
Kochana ja mam termin na 2 luty:) 14 luty to WALENTYNKI!!!!ale masz fajnie;) to ci sie złozyło:) Kochana ja w 2007 roku , mialam martwa ciaze w 8 tyg...takze tez jestem jak na igłach i masakra tak sie boje...ale wole nie myslec bo jeszcze sobie cos sciagne na siebie....ma byc dobrze i tyle!!!!!! JESTEM PEWNA ZE TAK BEDZIE;) 21.06 mam usg ktore go boje sie jak szlag..wtedy to bedzie ponad 8 tygodni.....nie wiem jak to przezyje,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna ja tez sie boje, ale nei chce myslec o zlych rzeczach, ale jednak do 3 miesiaca istnieja riozne zagrozenia, a ja bym juz nie chciala sie rozstawac z tym co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Smutna nie mama, Agi27 ;)) super cieszę się także z Wami.... również z Wami wypoczywam i relaksuje się ... ja lekarza mam 08.06 ;) czyli już we wtorek, zobaczymy o ile mm urosła fasolka... Carmen a jak u Ciebie wygląda sytuacja? malineczka, onaxyz.. zioła pomagają, jednym castagnus, innym wiesiołek, a jeszcze innym o.sroka... ja brałam wiesiołek ;) i castagnus ale tylko przez jeden miesiąc... i po 4 cyklach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
tzn wiesiołek przez 4 cykle, a castagnus przez 1 - dopisuję żeby wypowiedź była zrozumiała... Agi, Smutna... a mam pytano, czy nie jest przypadkiem i tak że zaciążyłyście w momencie gdy tak intensywnie nie myślałyście o dziecku?, Agi ty byłaś na urlopie prawda i taka zabiegana w Polsce? Smutna ty miałaś inne rewelacje życiowe ;)...które zakończyły się szczęśliwie ;D, ale czy nie było tak że w tym czasie odsunęłyście myśl o dziecku na drugi plan? bo u mnie właśnie tak było, byłam na urlopie w UK, i nie było ani chwili o myśleniu o dziecku, pełen relaks i inne zajęcia... nawet % czyli żyłam sobie jakby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z mezem staramy sie o dzecko od 2 lat myslicie ze powinnam sprubowac kuracji ten castagnus i do tego ten wiesiołek jest szansa ze pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiakk w Polsce mielismy przerwe w staraniach....23 maja to sie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
to po odpoczynku ;D i przerwie od sexu ;D i myśleniu o ... super... GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiakk:) ciezko ocenic;) mozeliwe, ze mneij juz myslalam, liczylam napradwe na moc ziolek:) Kama gdzie jestes/???? rozumiem, ze masz przerwe. Ale wroc szybko:) Odezwijcie sie:) caluje Was i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na wasze forum trafiłam dopiero teraz, po około pół roku starań, szukając informacji na temat castagnusa. Wczoraj zakupiłam ten lek ponieważ czekam na kolejną znienawidzoną @. Jestem już zmęczona tłumaczeniami innych, że to za krótkie starania i że trzeba czekac. Uwazam ze jezeli z nami jest wszystko OK to staranka prakycznie codziennie lub co drugi dzien przez wiekszosc cyklu powinny dac efekt. Czytając Wasze posty nabralam tak wielkiej nowej nadziei że się uda, że nawet trudno to opisac. Wierzę, że jeśli nie castagnus i wiesiołek (dla męża kupiłam Salfazin) to może potem jeszcze tych ziółek spróbuję. W każdym razie dziękuję Wam, że dzielicie się swoim szczęściem i dajecie nadzieje innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
szpilka... no ja jestem na tym forum od stycznia, no i trochę już nas zaciążyło po tych różnych ziółkach, ja tam w nie wierzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka zycze powodzenia;) nie zaszkodzi sprobowac Castagnusa, choc ja nie specjalnie go bralam...a moj maz bral rozne suplementy wydaje mi sie, ze nie zaszkodzily a pomogly:) dzisiaj kolejny test robilam i Tosiakk ta kreseczka przybiera na barwie;) jest ciemniejsza od wczorajszej, ale jeszcze nie taka ciemna jak ta druga:) jestem do 15 w pracy:) musze unikac stresu i myslec pozytywnie;)...piekne slonko za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Agi... no to za dwa / trzy dni będzie o równej barwie jak nie barwniejsza ;D buziaki uważaj na siebie i oszczędzaj się ;D a generalnie to niech rozpiera cię energia ;D pełna radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale fajnie się zrobiło tyle brzuszków SUPER a macie takie typowe objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×