Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

romantyk85

Ulula

Polecane posty

hmm, chyba trzeba wykonac jakis pierwszy krok, mam buteleczke wegierskiego wina. moze maly kieliszeczek na poczatek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u, no szkoda ;) zreszta i tak nie lubie figlowac po alkoholu ;) to Ty dokoncz piwko, a ja Ci zrobie niespodzianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no facet po alkoholu to niewiele pofigluje miesnie wiotczeją i co z takiego eksponatu ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy Ty pijesz piwko wchodze do pokoju drugimi drzwiami i siadam za Toba, obejmuje i przytulam i szepce do ucha "mam dzisiaj ochotę na Twoje ciało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjj romantyk nie bez powodu masz taki nick az mi ciarki po plecach przeszly jak toprzeczytalam mmmmmmmm.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciągam bluzkę wokół szyi odsłaniając skórę ramienia i zaczynam ją całować, napinając delikatnie, a potem przesuwając po niej języczkiem aż do ucha, które również całuje a później przygryzam ząbkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo cudnie powiedz mi jeszcze do uszko czemu jako romantyk 85 potrafisz pisac jak czlowiek inteligentny a jako siostra zaczadzonej piszesz jak skonczony kretyn ;) tekst o eksponatach na sąsiednim topicu niezle hehehe ciekawy ludzik z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwracam Cię twarzą do siebie, przychylam Twoją głowę na jedną strone i całuję po szyi, potem na drugą i całuje z drugiej strony - uwielbiam to robić ;) a potem patrząc Ci w oczy zbliżam swoje wargi do Twoich i kiedy jestem już całkiem blisko widzę jak zamykasz oczy a wtedy zdecydowanym ruchem łapię Cie za ramiona przyciskam do siebie i całuję głęboko, długo i namiętnie, aż nie możesz złapać tchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne inne nicki z których pisałem na tym forum przez ostatni tydzień to "mustang" i "mrrr" ;) siostra to nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak moglo byc milo ja bym sie pobawila swoją lechtaczką czytając posty romantyka a tu dupa po klimatach :( dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba widać jaka mnie przepaść dzieli od siostry :P nie uciekaj, może wolisz inną platformę komunikacji? ;) gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mail masz przy nicku, wyślij mi ze swojego numer gg a ja do Ciebie napisze ;) albo podaj mail tu ja Ci wysle swoje gg na niego, jak wolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubie komunikacje w pozycji horyzontalnej ktora o tej godzinie moglaby byc bardzo przyjemna nawet wirtualnie ;) ale jakos mnie nie bawi ta Twoja siostra jest drazniąca i odechcialo mi sie juz czytac co 2 post miedzy jej wtrętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a z rozdwojenia jazni to masz przynajmniej taki pozytek ze nigdy nie jestes sam :D spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, dziad swoje baba swoje :P ja i siostra to kto inny :P ale nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem :P mojego maila masz, napisałem w poprzednim poście co i jak jeżeli chcesz kontynuować rozmowę w bardziej odosobnionym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk85 sam pozgłaszałes siostre zaczadzonej do usunięcia? bo poznikały jej posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedl moderator i sam usunął, czy ktoś zgłaszał to nie wiem, ale to nie ja byłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz grzeczny to Ci pozwolę ułożyc głowę na mym cieplutkim dekolciku ;) zebys mogl podrzemac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×