Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coompaq

moze ktos mi to wyjasni lub mial taka sytuacje???

Polecane posty

Gość coompaq

spotykalam sie prawie 3 miesiace z pewnym facetem wydawal sie mna zainteresowany dzwonil umawial sie interesowal sie co u mnie w pracy itp. ale ostatnio umowil sie ale odwolal to spotkanie pbiecal ze zadzwoni a juz 5 dni nie dzwonil ani nie napisal nawet sms ostani raz widzielsimy sie u niego bylo fajnie troche wypilismy i zostalam u niego na noc czy to mozliwe ze facet przespal sie ze mna i stracil zainteresowanie mna bo byl sex i on uwaza mnie za zdobyta czy zaliczona ??? ale to by bylo dziwne bo spotkalismy sie chyba z 14 razy i tyle czasu by sie ze mna widywal tylko po to by mnie przeleciec i olac ...?? jak myslicie zadzwonic do niego i spytac sie co sie dzieje czemu sie nie odzywa czy milczec i czekac az on sie moze odezwie ????? zalezy mi na nim niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
Byc moze w tzw miedzyczasie szukal stale kogos innego, 'lepszego'; znalazl, wiec juz nie odzywa sie do Ciebie... a moze po prostu ma taki pomysl na zycie-co chwile inna laska... nie powiedzial konkretnie 'zegnaj', zeby zostawic sobie furtke, byc moze jest na tyle naiwny, ze sadzi, ze kiedy na jego polu bedzie posucha, zadzwoni do Ciebie, a Ty radosnie do niego pobiegniesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimoza
a może on też czeka bo coś tam mogło się stać... no ale skoro nie odpisuje na smsy to raczej po prostu cie przeleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coompaq
ani ja sie do niego teraz nie odzywam ani on moze zadzwonic dzis i spytac czemu nic sie nie odzywa i zeby sie okreslil czy chce sie dalej ze mna widywac czy nie ?? a tyle rzeczy planowal ze mna w rozmowie sylwestra razem i inne takie a teraz nie wiem co sie stalo ? :-( raczej nie jest typem faceta co skacze z kwiatka na kwiatek wiem bo moj znajomy go zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolla
Jak zadzwonisz, powie, ze przeprasza, ze ma tyleeeee pracy albo ze chory, ze odezwie sie jak sie pozbedzie tych wszystkich problemow itd itp zreszta jak chcesz sie przekonac, to zadzwon; powiem Ci jedno, ze tak nie zachowuje sie facet, ktoremu zalezy na kobiecie (mysle, ze sama to czujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×