Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość beatkak

Zapach wilgoci i stęchlizny

Polecane posty

Gość gość
Dzięki! Będę się z nimi kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak poszło i ile ci policzyli. Jestem ciekawa jak się płaci za inny metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina412
Jeśli taki zapach się unosi, to znaczy, że mamy zawilgocone mieszanie. W takim przypadku tylko profesjonalna firma może coś na to poradzić. Tutaj http://nord-help.com.pl macie namiary na Nord Help . Oni zajmują się tego typu problemami i mają atrakcyjne ceny. Warto zapytać ich o rozwiązanie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketka56
Może coś nie tak jest z Waszą wentylacją? Zawsze możecie pomyśleć o rekuperatorze. Rekuperator to wentylacja i odzysk ciepła w jednym. Proszę poczytaj sobie: http://thesslagreen.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz się tego pozbyć, polecam zadbać o dobra wentylacje pomieszczeń!!! Inaczej będzie tobie to towarzyszyć przez cały czas. Ja zamontowałam nawiewniki od nich www.nawiewniki-szczecin.pl i poskutkowało, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wietrzenie to podstawa, nie tylko ze względu na wilgoć, grzyba w domu ale przede wszystkim dla zdrowia, latem to nie problem, ale kiedy robi się chłodniej warto zaopatrzyć się i tu uwaga nowość na rynku - blokadę magnetyczną okna - windyy. otwierasz okno jak chcesz i nie wyziębiasz mieszkania. dla zainteresowanych adres strony www.windyy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również udać się do www.nawiewniki-szczecin.pl, powinni znaleźć dla ciebie wygodne i skuteczne rozwiązanie pozbycia się i zapobiegania wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach wilgoci i stęchlizny może oznaczać, że mieszkanie przepuszcza wilgoć. Jeżeli tak jest to polecam wam zgłosić się do firmy www.atp-hydroizolacje.pl Firma ta zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji budynków i ma w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również sprawdziło się ozonowanie. Faktycznie cena ozonowania to kwestia indywidualna. Ze swojej strony mogę polecić http://www.wofil.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku wilgoci i zapachu stęchlizny bardzo ważna jest sprawna działająca wentylacja w mieszkaniu. trzeba sprawdzić czy kanały wentylacyjne działają sprawnie(przyłożyć do wlotu kanału zapaloną zapalniczkę, jeśli płomień mocno odchyla się w stronę kratki wentylacyjnej to jest ok. Bardzo ważne są też rozszczelnione okna (skądś świeże powietrze musi wpadać), ja stosuje różnego rodzaju blokady, ograniczniki w oknach - pozwala mi to uchylać okno na kilka milimetrów (lubię dopływ świeżego powierza nawet zimą) ostatnio w internecie znalazłam blokadę magnetyczną nazywa się windyy i jestem zachwycona, nie dość że mogę otworzyć okno na kilka mm to jeszcze nadaje się to do drzwi balkonowych. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freenet
W starym bloku na parterze lub w starszym domku , jeżeli w pomieszczeniach utrzymuje się intensywny zapach stęchlizny, wietrzenie nic nie daje, meble i wyposażenie nie jest jakieś zagrzybiałe i spleśniałe, a wentylacja grawitacyjna jest sprawna. Często osoby mieszkające w takich pomieszczeniach, po przyjściu do kogoś w innym mieszkaniu, są pytane czy maja wilgoć w domu. Konieczne jest wykonanie izolacji poziomej w ścianach. Przy braku izolacji poziomej lub, gdy już nie jest skuteczna, następuje tzw. podciąganie kapilarne wilgoci w górne partie muru. Często objawem nie muszą być odparzone tynki, czy białe naloty wysoleń na ścianach. Wystarczy, że następuje podciąganie kapilarne w przyziemiu, a gazy wędrują kapilarami właśnie do pomieszczeń mieszkalnych. Nie wszędzie to występuje tak intensywnie, zależy jakie są wody gruntowe, jaki jest w nich skład soli, siarczanów, azotanów itp. Trzeba we wszystkich ścianach stworzyć przeponę poziomą, gazoszczelną. Wpiszcie w wyszukiwarkę: ECS Iniekcja Krystaliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszym mieszkaniu pomogło zainstalowanie rekupratora wewnątrzściennego HRU-WALL firmy Alnor, pomógł nam pozbyć się wilgoci i pleśni z mieszkania, to jedyny skuteczny sposób który pomógł, do tego w końcu pozbyliśm się okropnego zapachu wilgoći i stęchlizny w domu więc teraz można w końcu oddychać świeżym powietrzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×