Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna 1975

Nowa Praca

Polecane posty

Gość Taka jedna 1975

Mam nową prace niby wszystko dobrze a jednak nie do końca kolezanki wspólpracownice z pokoju sa niemiłe sarkastyczne nigdzie nie ma miodu wiem ale one są wkur...... do tego Firma w złej kondycji nie wiadomo kiedy będzie wypłata za październik ,ma byc 10 listopada ale nic jak na razie na to nie wskazuje.Własciwie to juz rozgladam sie za nowa pracą bo przecież nikt nie chciał by pracować za Frico i jeszcze znosić fochy dwóch wrednych Bab :))) Załamka dobrze że poniedziałek i wtorek wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka Jedna 1975
podzielcie sie swoimi wrażeniami z waszej pracy napiszcie jak u was współpracownicy i czy terminowo dostajecie wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracodawca nie wypłaciłby mi pieniędzy na czas, odeszłabym bez wahania. Współpracownice dałoby się wychować, wiadomo, że jako nową osobę sprawdzają Cię, testują, musisz wytrzymać i pokazać, że ich ironię i sarkazm masz głęboko w dupie. Rób co do Ciebie należy i tyle. Reszta przyjdzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa pracownica
Ja mogę. Pracuje od października i do tej pory nie mogę sie zaklimatyzować. Biuro mam sama, tylko obok dyrektor, strasznie wybuchowy, ale ogólnie spoko gość. Do tego jestem najmłodsza w całej firmie - 24 lata a moje koleżanki sporo strasze więc sie wywyższaja. Wypłata na czas bo to budżetówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka Jedna 1975
Kobieta z potencjałem ----- tak masz rację testuja mnie a ja robie swoje ,ze swoich obowiazków wywiazuje sie i tyle ale to wynagrodzenie ile mozna czekać ??? Przepisy mówia że za poprzedni miesiąc najpóźniej do 10 dnia następnego miesiaca pn ,wt mamy wole więc powinien byc to 12 listopad zobaczymy .Napisze wam czy dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa pracownica
To może mi doradzicie. Muszę współpracować z księgowością a tam wredne babska siedzą. Tylko na mnie się wydzierają. Normalnie mam ich dość. Strasznie mną pomiatają a ja nie mogę się im przeciwstawić bo podlegam bezpośrednio pod nie. Nawet nie mam komu się poskarzyć. Doszły do mnie słuchy, że one tak w ten sposób traktują bo boją się o stołki. Ja mam wyższe wykształecenie a one tylko ogólniak. Nie wiem co robić. Jak z nimi postepować. Pyskować z nimi nie będę bo to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka Jedna 1975
własnie to czynię juz za wczasu szukam czegos innego bo jak przy pierwszej wypłacie jest taki czasowy to łatwo sie domyślic ze ta Firma tak własnie oszukuje pracowników:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj następnym razem \"z jakiej racji wydzierają gębę na Ciebie, od tego jest pracodawca i to też nie do końca\". Jak będziesz usługiwała i nie reagowała na ich złośliwość, nie będą miały do Ciebie szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa pracownica
Przez te babska tracę radośc życia. Jak wracam do domu to czuję się tak, jakbym pracowała 8 godzin w kopalni. Od razu do łóżka i tak do rana. A potem od nowa. Nie mogę znaleźć na nie sposobu. Myslą, że przyszła młoda naiwna to można nią pomiatać. Jestem za mało asertywna, brakuje mi pewności siebie. źle się czuję w nowej pracy. Nie mam w nikim oparcia. I tak wszystko jest do dupy. Nawert nie mam komu się poskarżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1975
dzieki za rady :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 1975
nowa pracownica nam sie wyżal aż tak jak Ty nie mam ale niestety do tego dąży więć musze być asertywna i Ty też Powodzonka nowa pracownico:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa pracownica
Powiedźcie jeszcze jak zachowac się skoro szef jest wybuchowy. Wydziera się kto mu sie nawinie a po chwili miły jak baranek. jak w czasie takiej pyskówki się zachować? Wdawać się w dyskusje czy pokornie milczeć aby zyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Pracownicoooo
jak twój szef wybuchowy to fatalnie cięzko o asertywność przy świrze Zmień prace na taką gdzie bedzie łagodniejszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgfdsa
ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrradca
rozumiem cie autorko, ja też po studiach mialem kiepska pracę. Ale przeczytałem sobie książkę" Bogaty ojciec, biedny ojciec" i zrozumiałem dlaczego praca na etacie jest beznadziejna. Koniecznie kup książkę, potem zainwestuj w nieruchomości, giełdy, zostań rentierem w wieku 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
jakiego autora ta książka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
jestem w podbnej sytuacji co Ty-Nowa pracownico i nawet jestesmy w tym samym wieku, beznadziejne laski, może tylko jedna nowa którą bardziej zaczepiają w miare ok, ja odpyskuje no ale jak mowisz to nie wyjscie z sytuacji. poza tym to staż do konca grudnia wiec wytrzymam i to w branzy ktorej nikomu nie polecam-bankowość.a atmosfera w pracy to 90% sukcesu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
tak atmosfera w pracy jest bardzo ważna w przyjaznych warunkach odrazu pracuje sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
obiecują że zapłacą 15 listopada za październik czekam zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
atmosfera w pracy napięta beznadzieja do tego dziś 15 czekam na przelew a tu nikt o wypłacie nawet nie wspomina cholera poszłam do pracy żeby zarobić a nie dzialać chartatywnie płakać mi sie chce tyle rachunków do popłacenia a tu pensji nie ma :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
nie wiem co zrobie jak w poniedziałek nie dostane wypłaty :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------kropki
jak to nie dostalas wypaty? jest polowa miesiaca a Tobie nie zaplacili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
nie dostałam wypłaty za miesiąc październik a dzis jest 15 listopad ,pracuje od niedawna trafiłam do firmy która ma kłopoty z płynnoscią finansową własciwie to juz szukam nowej pracy :((( jestem załamna wpierw szukałam długo pracy no i ja znalazłam szczęście było krótkie jak sie okazało ze trafiłam do firmy która płaci parcownikom pensje z 2-3 miesiecznym opóźnieniem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 1975
mam małe dziecko ,jak mam powiedziec dziecku że firma ma kłopoty z płynnością finanosową za żłobek zapłaciłam wczoraj z pożyczonych pieniedzy:((( mówie wam załamka :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×