Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzisiaj na pomarańczowo

najlepszy podkład/puder matujący!!! RANKING

Polecane posty

Gość dzisiaj na pomarańczowo

tak jak w temacie. wypisujemy najlepsze naszym zdaniem podkłady/pudry matujące:) bądź też inne kosmetyki matujące;) start:D:P

Gość diorskin
ja od tygodnia uzywam podklad diorskin forever i dodatkowo na to mala warstewka pundru. efekt ok. jak ide do pracy na 12h to ladnie trzyma sie caly czas, w polowie dnia raz sie przypudruje i do samego wieczora wszystko ok :D

Gość cyganka lubelska
dla mnie Repairwear jest swietny, ale jesli chodzi o krycie. Nie ma sobie rownych. Ale do tlustej skory zupelnie sie nie nadaje. O.

Gość kalmka
Puder Euphora :) i lancome color ideal ( z tym ze ten drugi nie matuje na zbyt dlugi czas )

Gość podnisiciel
a co naprawdę matuje przez dłuuuugi czas? kilka osob polecało mi już dmm maybelline, ale dzisiaj patrzałam w drogerii to wszystkie te kolory takie dosyć ciemne są a ja blada jak córka młynarza:D:P mam jasną cerę, wręcz porcelanową...

Damo pic dzika róże w torebkach ale firmy Herbapol bi innych firm sypia "kurz" mozna tez kupić w sklepie zielarskim sypana wychodzi taniej ale wiecej z tym roboty tak imbir to afrodyzjak ale tez gwałtownie poprawia "ogień"trawienny można czasem kupić świeży korzeń w sklepie i dodać do kaszy gryczanej z warzywami lub do sałatki na snadnie..... z ziół prowansalskich nie polecam kupować kamic bo jest bardzo drogi są tańsze firmy i tez dobre jakościowo.

Gość polejka
najlepsze sa mineralne, w postaci pudru ale dobrze kryje jak podklad w kremie, rewelacja

Gość Kopci-uszek
Najlepsze kosmetyki matujące to te mineralne (i co ważne - nie zapychają porów). W ciągu dnia można tylko przyłożyć do twarzy dobrą chłonną chusteczkę - Lambi takie robi - i delikatnie przypudrować. Tylko trezba uważać, żeby nie przesadzić z ilością kosmetyku.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować