Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzisiaj na pomarańczowo

najlepszy podkład/puder matujący!!! RANKING

Polecane posty

Gość dyfuzjaaaaaaaa
ja uzywałam dmm ale wyglądałam jak w masce::O strasznie nienaturalnie... jak sie przyjżałamz bliska to sie kulał... ja mam cere mieszaną.... mi strasznie wysuszał, aż skóra zacżełam mi schodzic z niektórych okolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahhhah
revlon color stay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diorskin forever rewelacyjny cieniutka warstewka i trzyma sie caly dzien ja do niego zawsze wracam .niestety albo i stety buteleczka z dozownikiem co ma zalety i wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska chmurka
ja też mam cerę mieszaną, świeci się dosć mocno... niestety:( możecie polecić jakieś konkretne kosmetyki mineralne? chociaż firmy...? nie znam się za bardzo na podkładach i pudrach bo z reguły ich nie używałam ale chyba będę musiałą zacząć bo kremy nie pomagają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska chmurka
podnoszę, bo mam problem i proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhjbj
Zdecydowanie Estee Lauder. Używam od roku i uważam, że nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkład mineralny BeYu
chyba tylko w douglasie można kupić, bo gdzie indziej nie znalazłam, dla mnie jest rewelacyjny (czytaj naturalnnie wyglądający :) pudru rzadko używam, ale w sumie ten podkład może zastąpić i puder, więc ostatnio uzywam tylko tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilka
http://www.amora.pl/deborah-podklad-colour-copy-cera-tlusta-30ml-p-11341.html a ja polecam ten, Deborah do cery tłustej, jest delikatny, taka śmietanka, pięknie kryje, nie daje efektu maski. To jest pierwszy podkład który po paru godzinach nie zaczął odstawać mi od twarzy, super jest. Wogóle marka ma wszytskie kosmetyki fajne, no może poza tymi matowymi szminkami, no totalny mat, zero połysku, nie podoba mi się zamysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertka
Świetnym produktem jest choćby ziemia egipska IKOS. Pewnie znacie - w kategorii pudrów nie ma lepszego. Świetnie trzyma się na skórze, jest wydajny - jedno opakowanie nawet na 2 lata - oczywiście wszystko zależy od tego, jak się korzysta. Generalnie kosmetyk jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revlon colorstay do skóry tlustej z formuła 24 h dla mnie rewelacja :D:D .. pozaty duza gama kolorów od skóry porcelanowej do czekoladowej:P .. ja uzywam odcienia ''buff '' bo jestem straszna bladziocha chociaz wg mnie to atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie mineralne annabelle, bardzo długo sie utrzymują na buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy był zawsze MM Dream MAYBELLINE ale niestety już go nie ma. Może ktoś ma wiedzę, który może go zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem stosuje tylko puder. Kiedys stosowałam typowo matujący, teraz korzystam z Miss Sporty mozaikowy i nie zamieniłabym go teraz na inny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×