Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

hehe no ja mojego tez kiedys nabralam ze w ciazy jetsem hehe... tak sie cieszył ,że szkoda mi było powiedzieć że to nieprawda, jak widziałam radość w jego oczach.... ajjj i od tamtej pory wiedziałam,że to już napewno ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Dziewczyny a Wasi faceci też tak bardzo pragną dzidzi,bonie jestem w temacie,mój to szaleje,chyba bardziej chce ode mnie!moze dlatego,ze jego zegar juz tyka ma zaraz 27 lat,ja dopiero 21,no w sumie 22 niedlugo:) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja mojego tez kiedys nabralam ze w ciazy jetsem hehe... tak sie cieszył ,że szkoda mi było powiedzieć że to nieprawda, jak widziałam radość w jego oczach.... ajjj i od tamtej pory wiedziałam,że to już napewno ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma dopiero 22 ale od dawna chce dziecka on by chcial juz teraz hehe.czasem pilnowalam takiego malego kubusia i zostawialam go z nim i wychodzilam niby do ubikacji a w rzeczywistosci ich podgladalam az sie napatrzec nie moglam jak dobre podejscie mial do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też już chce, a tym bardziej jak byliśmy w odwiedzinach u mojej przyjaciółki jak była jeszcze w ciąży, dotykał jej brzuszka i perwszy raz w życiu poczuł kopniaki przez brzuszek, ja tam jej juz wcześniej dotykałam, to czułam, ale on nikogo wcześniej nie miał w ciąży w rodzinie ani w znajomych hehe:D No i po wyjściu od niej powiedział,że chciałby już poczuć naszego dzidziusia w brzuszku, a jak opowiadałam jak sie mała już urodziła to mów ,że super i że też oblicza czas do noccy poślubnej hehe:D Bo my wtedy zaczynamy starania, a jest to 19.09.2009:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam mu o tym troche zly byl bo sie rozczarowal. ale pamietam jak kiedys pilnowalam czasem takiego malego chlopca niecaly rok szlam wtedy pod byle pretekstem do lazienki i zosstawialam ich samych w rzeczywistosci ich podgladalam i sie napatrzec nie koglam jak dobtre podejscie mial do niego wiem ze bedzie dobrym ojcem.hehe a nie zapomne nigdy jak moja sasiadka Julka miala wtedy 2 lata i przyszlam z Damianm na pole wzielam ja na rece a ona wyciagnela do niego rece i sie przytulila a widziala go 1 raz ale to byl widok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:) bylam w patek u gina potwierdzil ciaze :) jest to 5-6 tydzien kolejna wizyte mam 15 grudnia i bede miala badania zrobione krwi i usg (mam dostac zdjecie dzicki mojej) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sprawdzalam z moja mama babacia ciocia przyjaciolka bratowa mojeg M i wszytskie sie sprawdzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyklko trzeba wziac pod uwage np to ze kochalas sie 30 stycznioa i jest ze bedzie chlopiec a do zaplodnienia moglo dojsc 1 lutego i tu juz jest dziewczynka wiec trzeba dokladnie znac dzien zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI i szczęśliwa ona--- dziekuje slicznie :)) hehe ciekawe co bedzie? z tabeli wychodzi ze dziewczynka fajnie by bylo ale gdy bedzie chlopiec tez moze byc :), nie wazna plec ale by zdrowe bylo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi sie wierzyc nie chce zeby jakas tabela miala wplyw na to co wyjdzie,no prosze was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli macie racje to fajnie,ale powiedzcie na jakiej podstawie wiec powstala ta tabela??? na czym to polega,czy ona powstala dzieki statystykom?bo jesli tak to jeszcze nic nie znaczy.kompletnie nie rozumie dlaczego myslicie ze to dziala.moze poprostu to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze wplywu nie ma ale jezeli mozesz to sprawdz sobie z kolezankami labo z Twoja mama, ale jak np miała rocznikowo 20lat le urodziny obchodzi w maju a poczela ciebie w kwietniu to sprawdzasz 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Mona88 GRATULUJĘ! pewnie jesteś megaszczęśliwa:) Ja Wam dziewczyny powiem,że bardzo chcę dzidzię tylko trochę się obawiam,bo mam studia i nie weim jak to będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no angioletto moze przypadek ale w 10 przypadkach mi sie sprawdzilo takze ja w to nawet wierze u mnie wynika ze szanse na poczecia sa we wrzesniu 2009 hehe wiec jak za pierwszym razem w noc poslubna uda nam sie poczac to bedzie chłopczyk hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by oznaczalo ze kazdej dziewczynie w moim wieku urodzi sie w lutym corka a ja bede miec synka =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subaku a w ktorym miesiacu poczełaś? I ile miałaś lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona:P No wlasnieja w maju 2009 skoncze 21lat hehe a planuje rozpoczac starania w noc poslubna hehe i to bedzie wrzesien czyli jedyny miesiac w którym moge miec synka hehe:D No i jak sie uda zapierwszym razem to bedzie synek hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja tak bardzo bym chciala corcie.wiem ze najwazniejsze zdrowie ale marze od zawsze o dziewczynce ostatnio podoba mi sie jeszce imie marcelinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle spojrzalam.. =) Moje Malenstwo mialo swoj wielki start 1 czerwca =)) No to wychodzi wg tabeli syn =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×