Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

A teraz ide do urologa z moimi nereczkami, zyczcie mi powodzenia, Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaku 3maj sie :):) a co do tego obiadku to mi sie tak strasznie nie chciało gotowac, a wiecie po kłutni to jest love , aż do bólu więc mój zaproponował , zę cos zamówi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzisiaj jest dla mnie wyjątkowo miły , nawet swoje frytki mi oddał bo ja uwielbiam frytki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja jestem czujna 24h na dobe :):):) a ty już masz pomysł na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze nie,nawet do kuchni nie chce mi sie isc,swoja droga to dziwne,jadlam dzis tylko sniadanie:p musze wymyslic cos z niczego bo zakupy niezrobione:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jak ja nie mam zakupów zrobionyc to zazwyczaj robie makaron z czymś bo makarony zawsze mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem w domku po pracy, zmęczona. Co tam u was słychać?? Chyba jednak w ciąży nie jestem :( Brzuch mnie boli i chyba @ dostane :( Jestem zestresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia nie denerwuj sie, moze @ nie przyjdzie. angioletto ja BrzydUle oglądałam :)a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwsza miłość:p same pomarancze dzis w domu czuje,az mnie drazni ten zapach.kobitki kiedy ozdabiacie dom na swieta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ozdabiania to ja jak sprzatam przed wigilia robie generalne sprzatanie i wtedy ozdabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również ozdabiam po sprzątaniu przed wigilią. Również oglądam pierwszą miłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się swiąt doczekac nie moge i mam taka cicha nadzieje ,że już bedziemy we troje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh dziewczyny,ja to juz tez bym we troje chciala byc,zobaczymy co los nam przyniesie:) ja tam nie czekam,dom ozdobie i tak wczesniej,bo dawno juz po generalnym sprzataniu,teraz tylko takie cotygodniowe:) alez mi swieta w glowie siedza:) juz barszczyk wypilam przed chwila,swiateczna muzyka sobie w tle leci a ja marze o maluszku sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe angioletto wwpadasz w świąteczny nastrój:) Macie pozdrowienia od mojego A bo włąsnie ze sklepu przyszedł , dawał mi gazetke o ciązy hehehehe i zajpraż przez przypadek co pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką cichą nadzieje, chociaż już coraz mniejszą, że w czasie kolacji Wigilijnej przekażemy całej rodzince, że będziemy mieli dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ja też bym chciała tak samo :) ale co bedzie to czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Szkoda, że od razu nie można się dowiedzieć, czy jest się w ciąży czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam takie pytanko bo wiem , ze sporo z was jest jeszcze przed ślubem. Planujecia jakoś powoli ten dzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* a ja mial;am dzisiaj taki piękny i tak realny sen.... ajj aż mi się tak dzidzimocno zachciało i już sobie obmyślałam jaki by prezent na gwiazdke dostaly moja i mojego M mama hehe:P Buziki z napisem wszystkiego najlepszego babciu hehe:) A sen był o tym, że miałam już dzidzie taką kilkudniową, opiekowałam się nią, karmiłam piersią, przewijałam, mój nosił ją na rękach, chodziliśmy na spacer, taki sen z jednego dnia z zycia z niemowlaczkiem:) ajjj... rozmarzyłam się... a jeszcze tyle czasu musze czekać :( Ale jutro ide do gina powiem mu co mi jest i powiemm że zamierzam zajść w ciążę:) To mi poradzi co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cudny sen:) ajjj już tak mnie wzieło :( a Tu jeszcze tyle czekania :( buuu ja nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to suuper:) bo czekam i czekam hehe:P a mi dzien jakos tam minał hehe:D Od 8 do 14 podróż do domu, po 15 poszlam do lekarza po wyniki cytologii z czerwca, ale nie chcieli mi wydac moglam tylko przeczytać i jak cos to umówić się na wizyte no to ja pytam a kiedy najszybciej można, a rejestratorka do mnie do jakiego lekarza, a ja że obojętnie byle by szybko, ona że najszybciej to na styczeń 2009;/ Tragedia co? Więc jutro ide do innej przychodni musze byc gdzieś tak 6.40 przed przychodnią, bo tam babcie się ustawiaja w kolejkę a rejestracja o 7,30 więc bedęmusiała godzinke poczekać, a potem od 10 lekarz przyjmuje no to pojde do domu i wróce o 10, niech mi zrobią nowa cytologie i już, powiem jeszcze co mnie boli i to że zamierzam zacząć starania za 10 m-cy i niech mi powie co i jak i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×