Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

no wdzisz:D mówie że to sie sprawdza, nie mam pojecia jak oni to opracowali hehe ale to prawda:p Ja też bardzo chce dziewczynke:P ale jak bedzie chłopiec no to będzie:D u nas w koło same dziewczynki sie rodzą więc jak ja będę mieć chłopca to nie będzie tragedii hehe:D Będe oryginalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Jeśli uda mi się w tym miesiącu to będzie córka,w przyszłym tak samo i w następnym tez:)...a ja tak bardzo chcę synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
wychodzi na to,że musialabym sie wstrzymać conajmniej 3 miesiące,a ja nie chcę czekać:)no niech będzie już ta córcia...byle zdrowe bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jestem w ciąży, to wychodzi synek, a ja marzyłam o córeczce, ale bym i tak się cieszyła. Następnym razem byłaby dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to juz chyba obojetne, bo i dziewczynki i chlopcy sa fajni;p hehe:D Nigdy nie mialam dop czynienia z malutkim chlopce, jedynie malutkie dziewczynki, myłam, przewijałam ubierałam, ale chłopca nigdy:P hehe I jak bym miała się kogoś poradzić w sprawei chłopca to chyba babci sióstr, bo wszyscy w koło córki mają hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :):) co do plci dziecka to obojetne byle zdrowe było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak Tukuś najważniejsze żeby zdrowe było:) Ale jeśli by się miało wybór to co byś chciała mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wybierania to chyba dziewczynke :) mój podpowiada , zę chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P No to sie zobaczy co bedzie:P :D Trzymam kciuki za wsze starania dziewczynki:P hehe Tykuś jak tam już zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chcę chłopca hehe:P Będę oryginalan a co:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobeanoc :*:* No juz przyszedł, porozmawialiśmy i jest zgoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Widzę dziewczynki,że Wy już śluby,wesela wszystko zaplanowane,a mój stary nawet się jeszcze nie oświadczył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dobranoc,moze wpadne pozniej Tukuś,ale na wszelki wypadek wyslij go na kanape!!!:p hahahahahaha ciesze sie ze juz ok miedzy wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahaha teraz mu powiedziałam , że jak tak bdzie znikal go mu GPS-a załatwie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co prowaadze ten topik Laura i Michalina i kurde dziewczyny nie ułatwiają mi wyboru jest remis po 19 glosow na kazde imie hehe... i jak tu sie czlowiek ma zdecydowac, nawet w rangingu populrnosci sa obok siebie Laura49 a Michalina50 miejsce na 179 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,to ja mam pomysl,ja zalatwie Tobie i sobie 2 takie GPS-y i my im je w czasie snu pach pod skóre!!! hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×