Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

WhoIsShe1 - ja nie mam mam zabronionych szaleństw przez mojego narzeczonego, ja moge chidzić na dyskoteki, do brau, wyjeżdzać do przyjaciółek na weekend on mi niczego nie zabrania, tak samo jak ja mu on byl rok temu na mayday w Katowicach, ja się nie nadaje na takie imprezy, bo jka nbyłam na sunerise to mnie brzuch bolał, na atb glowa, ciągle coś, od stroboskopów mnie głowa boli , także na takie duże dyskotrki się nie nadaje. Ale na takie mniejsze chodze z przyjaciółkami, my sobie ufamy i niczego nie zabraniamy jeśli chodzi o takie sprawy:) A co do szlaeńst to mi chodzilo o wyrywaniew facetów, tańczenie z nimi , chodzenie na piwo :D A ja dzisija byłam u ginekologa, mam zapisane skierowanie na hgc i dzisiaj ide robić badanie:D A tak to spoko, zimmno jak nie wiem co..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam troche do nadrobienia, rozpisalyscie sie dziewczynki =) EMTI piszac ze przed zajsciem w ciaze chcesz sie poradzic ginekologa to wykazujesz sie naprawde duza odpowiedzialnoscia i jesli planujesz starania po slubie to teraz jest swietny czas na to zeby przygotowac swoje cialo, wiem cos o tym bo moje wogole nie bylo przygotowane i dlatego mam takie problemy. No i jesli chodzi o samo staranie sie czy przed slubem czy po to doradzam po a to z takiego powodu, ze niewiadomo jak bedziesz znosila pierwsze miesiace ciazy, na patologii ciazy we wrzesniu lezalam z dziewczyna ktora wymiotowala nawet jak wypila herbate czy myla zeby, to sie czasem zdarza.. Wiele dziewczyn jest oslbionych w pierwszych miesiacach, to normalne bo cialo doznaje cos w rodzaju szoku i tez musi sie przystosowac. A wiadomo ze para mloda na swoim slubie zajmuje sie goscmi a nie tylko bawi i przygotowania do slubu tez sa meczace, a to moze doprowadzic do tego ze bedziesz pierwsza osoba ktora pozegna zebranych bo nie bedziesz miala sily na wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subaku dziekuje na dobre rady:) Ginekolog mi dzisiaj powiedział,że ja przestałam jeść tabletki , a teraz będę polegać na prezerwatywach to powinnam jeść kwas foliowy i nic więcej, że badanie krwi to już w ciąży się zrobi, albo jak się będę długo starać i nie będzie wychodzić, dzisiaj ide na badanie krwi no i to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem pada snieg i juz wszedzie bialo, oprocz ulic, tam zawsze samochody wyjezdza, dlatego najlepiej jest w nocy, kiedy nawet ulice pokryte sa sniegiem a swiatlo lamp od niego sie odbija =) wole wiosne ale jesli juz to niech bedzie duzo sniegu, tak zeby mozna bylo lepiec balwana, tak jak lepilam w zeszlym roku, na zamarznietym jeziorze i byla wojna na sniezki =) jak dziecko sie bawilam i bardzo mi to sie podobalo =)) no i snieg w lesie, wszedzie bialo, rozmarzylam sie =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy obowiazkowo i wiesz co ostatnio wyczytalam, ze wazna jest omega 3 i omega 6, jest suplement diety o nazwie ktorej teraz sobie nie przypomne =p bo mam ta ulotke u mojego faceta ale jak bede u Niego to Ci napisze.. tak czy siak podobno to wplywa na rozwoj dziecka, dlatego warto to lykac, wiecej na pewno znajdziesz w google =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma sprawy:) poszukam:D jeszzce przede mna 10m-cy ale juz zaczne lykac bo nigdy nie wiadomo co sie zdazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki,a czy myslicie ze sa jakies leki,ogolno dostepne w aptekach np ktore pomagaja zajsc w ciaze??? bo ten folik to na co dziala??? tylko na uklad nerwowy maluszka??? a co brac zeby powiekszyc swe szanse??? czesc Karola,ja w pracy umieram sobie,juz bym chciala w domku byc a tu jeszcze ze 4 godziny:( ale za to od soboty tydzien wolnego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mumomega, o to mi chodzilo =) Czesc Liwienika!! Ja zaraz pod prysznic wskakuje, jestm troche przymulona, pewnie przez ta pogode =) Lekarz wczoraj zalecil cieple kapiele, ale nie chce mi sie lezec w wannie bo chyba tam zasne =) to chociaz puszcze sobie ciepla wode na nereczki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana,kiedy teraz do lekarza idziesz???? pamietaj ze ja czekam na nastepne zdjecia:) idz idz sobie troszke odpocznij,tylko nie za dlugo bo ja tu wiedne sama w tej pracy:p jak Julka??? wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz do lekarza prawdopodobnie w czwartek, do gina.. A urolog dal mi skierowanie na usg, podejrzewa ze to moze byc zastoj moczu wiec pojde sobie do Greli i tak mialam isc do niej na kontrol w grudniu z powodu naczyniaka na nerce, tak ze w tym tyg Grela i gin i jutro oddanie probki na posiew moczu w przychodni, wiec sie raczej nudzic nie bede.. A Julka uczyc sie nie chce =)) W poniedzialek byl test przedprobny gimnazjalny zobaczymy jak Jej poszlo, niby napisala wszytsko ale ja tez tak mowilam =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Subaku to Ty juz masz córeczke? Angioletto ja będe brala feminnatal N zacze w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ta femminata????? Powiedz Julce ze trzymam za nia kciuki:) mam nadzieje ze sie uda,zreszta to madra dziewczynka:) ja tez do Greli pojde w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tu masz linka http://www.feminatal.pl/Feminatal%20N%20%20/feminatal.html tam sa jeszcze inne tabletki z tej serii jedne od planowania do 12tyg http://www.feminatal.pl/metafolin800.html a drugie od 13tyg do koncia karmienia i wlasnie te zawieraja omega 3:D ale poki co bede brac feminatalN bo za 60tab jest ok30zl a za feminatal Feminatal METAFOLIN® 800 ok 30 za 30 tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminatal to tabletki dla kobiet w ciazy, mnie boli po nich zoladek, bylo dobrze do pewnego czasu ale juz nie moge ich brac.. Julka to moja siostra, ma 12 lat =)) Maks bedziem moim pierwszym dzieckiem i poki co jedynym =) Ale Julka zajmowalam sie wiec mam pewne doswiadczenie w myciu, przewijaniu i karmieniu chociaz nie noworodka =) Zajmowalam sie siostra gdy Ona miala juz poltora roczku a ja mialam 13 lat. Ale i tak sie troche boje, bo to co innego miec swoje Malenstwo.. Tyle razy sie zastanawiam do kogo bedzie podobny, bardzo bym chciala zeby mial kolor oczu Taty tnz intensywnie zielone =) Z reszta caly moze byc jak Tata to od dziewczyn sie nie odgoni =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja mykam do szpitala na badanie:) a potem do przyszlej teściowej:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne,dziekuje,tylko nadal nie rozumie dlaczego tzreba to brac przed ciaza a nie w trakcie tylko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subaku przeczytaj linki i zobaczysz co tam pisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby zaopatrzyc się w te skladniki i żeby już od czasu kiedy zarodek siie zagnieździ miał wszytsko czego mu potrzeba, a poza tym nigdy nie wiadomo kiedy się w ciąże zajdzie:) i dlatego trzeba miec te wszyskie skladniki w organizmie, bo azwyczaj dziewcz\yny dowiaduja sie o ciazy w3-4 tyg i już te 4tyg dziecko jest pozbawione tych podstawowych elemwntow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,dzieki:p teraz wiem wszystko co chcialam:) i Ty juz teraz chcesz to brac??? a nie np w czerwcu??? na ile miesiecy przed checia zajscia w ciaze sugerujesz brac te witaminki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no klekarz mi narazie powiedzial ze powinnam brac juz od teraz kwas foliowy bo po odstawieniu tabletek jest sie bardziej narazopnym na zajscie w ciaze i powinnam brac, a witaminki zle napisalam bo chcialam powiedziec ze wlasnie od vczerwca a folik od grudia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,to jak myslisz tez powinnam zaczac cos brac??? jak narazie to zwykly vigor biore,ale to juz dluuuuugi czas.a powiedzmy ze za rok w grudniu zaczne sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie tabletki dla kobiet w ciazy bierze sie od ok 3-34 miesiaca, tak mi polecil lekarz, ale jesli bedziesz brac wczesniej to na pewno Ci nie zaszkodza omega 3 omega 6 jest rowniez dla kobiet ktore coaze planuja zeby zaopatrzyc organizm w potrzebne dla obojga skladniki, ale na pewno istnieja tabletki przeznaczone dla kobiet ktore dopiero plauja zajscie w ciaze. dobrze jest tez zafundowac sobie odtrucie organizmu, w aptece mozna kupic takie produkty np Detox i jesli ktos pali lub pije to rowniez najlepiej to rzuic. A tu o preparacie Detox: http://suplementy.sklep.pl/sklep/product_info.php/cPath/10/products_id/18?topSsid=80642dbf1995b7dffed3d85859e83ef9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia, zacznij juz teraz brac kwas foliowy, najlepiej jesli bierze sie go wlasnie pare miesiecy przez ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI, cos mi sie przypomnialo jeszcze a'propo ciazy przed slubem.. 1 czerwca zaszlam w ciaze a 3 sierpnia szlismy na slub kuzynki. Mam miseczke 75 D, tydzien przed slubem kupilam sukienke, dopasowana. Dwa dni przed zabawa przyszla kolezanka mojej Mamy i poprosila zebym pokazala sukienke, ja ja zakladam i... nie moglam sie dopiac w piersiach.. Czulam ze mnie troche biustonosz cisnie ale nie mialam czasu zastanawiac sie nad przyczyna, dopiero wtedy sobie uzmyslowilam ze urosly mi piersi i dzien przed slubem musialam kupic nowa sukienke, tamta wisi w szafie nie uzywana. Polecialam tez do triumpha po nowy biustonosz i bylam w szoku bo miseczka D juz nie lezala tak dobrze jak kiedys, Pani zaproponowala mi E, zalozylam z niedowierzaniem, ale lezal idealnie! Teraz mam miseczke F a co bedzie jak zaczne karmic i bede miala piersi pelne mleka? Budzilam ju zainteresowanie z miseczka D jakis czas temu, jak jeszcze bylo cieplo i zalozylam bluzeczke z dekoldem minal mnie pewien pan ktorego wzrok utkwil na moich piersiach, uslyszalam tylko "Jezu Chryste" i powiedzial to z niekalmanym niedowierzaniem, nawet nie wiecie jaka mialam zwale =) Dodam, ze zawsze mialam normalna figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mogloby sie okazac ze i Ty mialabys pozniej problem z sukienka, ja jeszcze moglam sobie kupic ale Panna Mloda? =) No i juz mialam lekko zaokraglony brzuszek, a wiecie co bylo najabawniejsze? jak juz wyspalismy sie z moim Kasieciem z bajki po weselu i jeszcze lazalam sobie w lozeczku nacisnelam na piers i zobaczylam ze mi cos z niej leci! W ostatnim czasie norma jest ze mam mokre plamki na bluzce =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×