Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

myślalam ze juz wszystkie poszłyście:):) ale widze , że jestescie :):) a co do gps-a myśle, ze więcej kobiet sie znajdzie którym będzie potrzebny wiec moze jakas znizke dostaniemy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,no w koncu zobaczylam wszystkie Twoje zdjecia !!!! ale dzieciaczkow tam masz!!! śliczne foteczki,masz przepiekne oczy,az sie boje mojemu pokazywac:p hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak:):) hihihihihi a co do tego sama to mam jeszcze pieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie ciagnie zebym sie z nim wykapała..nie wiem czy chce na wodzie zaoszczedzic czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ja tez bym z checia zobaczyla gdzie moj lazi w tej Anglii hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie lece juz sie myłam :):) ma pecha...wyszedł z domu to teraz ma :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no pewnie milej kąpieli:D i starań hehe:D angioletto -dziekuje za komentarze:) i za komplement:P hehe a czemu swojemu boisz sie pokazac? hehe:P wejdz jeszcze na www.photoblog.pl/emiilka88 tam masz tez zdjecia niektore sie powtarzaja ale sa tez inne hehe:D Tylko w arhiwum musisz wejsc;p ale to wiesz jak ci sie nudzic bedzie:P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
EMTI pokusiłam się i weszłam na Twojego bloga,mam nadzieję,że nie masz nic przeciwko,chciałam tylko napisać,że masz świetne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pewnie mozesz sobie poogladac wsyztskie zdjecia:) a weszlas w arhiwum? mozesz tam skomentowac:) przeciez po to go podalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Tak byłam w archiwum,ale tylko na chwilkę:) jak będę miała więcej czasu to poprzeglądam dokładnie i z pewnością skomentuję:)jutro szkoła więc muszę się dziś wyspać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiu80a ja wlasnie popijam nalewke wlasnej roboty z mezem. pycha. przestalam niedawno karmic malego wiec chyba pare lyczkow skosztowac tego cudownego likieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. nie wiem czy moge nazwać sie staraczką, ale jutro powinnam dostac okresu i zastanawiam sie czy dostane. mam 19 lat, niby tablety biore ale... no wlasnie oststnio cos baaardzo nieregularnie, bo po prostu o nich zapominam...a moj chlopak mi o nich nie przypomni :P bo on to juz by chcial miec bobaska hehe juz od jakis dwóch miesiecy mi to powtarza(nawet raz \"groził\" ze spali mi te tabletki hehe a ile rozmow bylo zebym wogole odstawila :) on ma 25 lat, pracuje, ja jestem na stazu a od pazdziernika szkole zaocznie zaczelam, no i nie wiam jak to bedzie. z drugiej strony jak nie dostane okresu to chyba nie bede sie z tego powodu zasmucac rodzac mialabym skonczone lat 20.. ale nie wiem sama jak to bedzie. kiedys zalozylam nawet topik czy 19 lat to dobry moment, to posypały sie różne komentarze. czytalam Wasze wypowiedzi i aż sie miło robi jak sie je czyta. doczytałam jednek te do piatku bo z neta korzystam tylko w pracy, bo choć mam w domu to nawet nie mam czasu, albo jestem u mojego chłopaka a on neta nie ma jeszcze. no i tak postanowilam sobie napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasc Buziaczku!!!!! fajnie ze sie podłączasz ,dziewczyny napewno tez sie uciesza.my tutaj jak widzisz troche o ciazy a troche tez o GPS-ach,zartuje:p.Poprostu sie tu wspieramy całą parą:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhoIsShe
Cześć Dziewczynki! jak tam samopoczucie dzisaj? Ja właśnie się szykuję do szkoły na 11:30;/ trochę mnie to tak muli:(zastanawiam się jak to będzie jak będzie i dzidzia i szkoła(studiuje dziennie)...a Wy Dziewuszki pracujecie, uczycie się,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no właśnie wisze że u Was jest miło i wogóle. az sie milo robi i na duchu można sie podnieść :D bo gdzie indziej na topikach to mozna uslyszec komentarze typu: że gówniara, za nauke nie sie wezmie, ze lepiej miec bardzo ustatkowana sytuacje finasowa itp a przciez tyle jest osob co az tak duzo nie zarabiaja a daja sobie jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×