Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Cześć Kingusia 13. A nic ciekawego. Ja w pracy siedzę. :) A jaki masz dzisiaj humorek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze calkiem,calkiem. ukladalam pol nocy puzzle i chyba to mnie uspokoilo. bo wczoraj to moglabym kogos udusic golymi rekoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś Imie Karolina to super imie, cos o tym wiem =)) A co do obolalych piersi to u mnie to yl pierwszy znak ze jestem w ciazy =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wrażliwość piersi Kobiety,które obserwują swoje ciało,na przykład badając swoje piersi, to jeśli są w ciąży,a o tym jeszcze nie wiedzą, to z pewnością ta informacja będzie dla nich bardzo cenna. Niewątpliwie oznaką ciąży jest duża wrażliwość piersi,stają się bardziej czułe na dotyk,a jednocześnie sprawiają uczucie pełniejszych i jędrniejszych. Jest to naturalny znak,że przygotowują się one do produkcji mleka,które będzie wielkim rarytasem dla małego człowieczka." to ze stronki http://www.badz.pl/ciaza/pierwsze_oznaki_ciazy.html ale przyznam ze u mnie wystapily tylko bole piersi, dziwne uczucie w podbrzuszu a potem oczywiscie brak okresu a co najwazniejsze, kiedy pytalam sie siebie samej czy jestem w ciazy to intuicja mi krzyczala TAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!! =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla uscislenia, piersi staly sie wrazliwe od razu, w 2 tygodniu upewnilam sie ze jestem w ciazy robiac test z krwi ale moje piersi zareagowaly jak alarm juz w dniu zaplodnienia =)) A jak potem przeczytalam ze tak wlasnie sie dzieje =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nie mam internetu prawdopodobnie do soboty:( tylko w pracy:( co u Was dziewczyny? cos sie zmienilo??? ja czuje sie bez netu jak bez reki wiec u mnie kiepsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki co u Was? Ja dzisiaj jednak robilam badanie krwi bo wczoraj było już zamkniete jak poszlam, no i zaczelam praktyki:P Pierwszy dzień minał szybko i dziewczyny tam pracujące też są spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napewno nie sa tak fajne jak my ktore jestesmy na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Co taka cisza? Jak wam dzien miną??U mnie było dosyc spokojnie:):)Szkoła, rundka po miescie i do domciu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wyzej pisalam co u mnie,ale taka cisza ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie patrzylam cos o tipsach:P a tak to tez mi sie nudzi... masakra chyba zaraz pojede spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nudzi. wiec wzielam sie za puzzle. 1000sztuk. kiepsko cosik mi idzie ;) u mnie bez zmian. caly dzien w domu z malym bez meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
czesc dziewczyny. tez mam 20 lat z tym ze mam juz dziecko:konrad, 3 miesiace niecale. w dniu w ktorym sie dowiedziala o ciazy caly moj swiat odwrocil sie do gory nogami, ale wyszlo mi to na dobre bo mam wspanialego meza i dziecko i jestem bardzo szczesliwa. trzymam kciuki za wszystkie staraczki. fajnie ze sa jeszcze takie dziewczyny ktore chca miec w tym wieku dzieci, nie dajcie sobie wmowic ze to za wczesnie bo z medycznego punktu widze nia to najlepszy wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ DZIAMDZIURRACZEK
ales madra wypowiedz cisnela, To jest wlasnie z medycznego puktu widzenia najlepszy wiek, jak chca to niech rodza. tylko dla mnie to glupota jest, mam calkiem inny sposob rozumowiania. bo dziecko jest uwiazaniem sie jak pies przy budzie. szkoda mi was. mam 23 lata tez czasem mysle, ze fajnie by bylo kogos miec i kochac. Ale nie jestem samolubna egoistka i wiem, ze nie dalabym temu dziecku duzo. ZYjac w wynajmowanym mieszkaniu albo u rodzicow, a co dopiero na jakims dziadowskim osiedlu. A jezeli chodzi o prace, to nie rozumiem was jak moizecie az tak polegac na facetach. Ja bym czula sie niepewnie, bo pamietajcie nigdy nie znacie drugiego czlowieka, nigdy nie wolno do konca ufac. Trzeba miec swoje pieniadze odlozone, zeby nie zostac z reka w nocniku i walczyc o 300 zlotowe alimenty. To jest zalosne a czesto sie zdarza mlodym mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ DZIAMDZIURRACZEK.. Prawdopodobnie masz zle doswiadczenia osobiste czy tez z bliskiego otoczenia. Wiekszosc z Nas zdaje sobie sprawe z tego co oznacza dziecko. Jak posiadanie Malenstwa, ktore wiaze sie z bardzo duzymi wyrzeczeniami moze byc samolubne? Ty w wieku 23 lat nie dojrzalas jeszcze do macierzynstwa a One w wieku 20 juz tak. Samo to, ze rozmawiaja o tym, planuja, radza sie swiadczy ze sa do tego gotowe. Posiadanie dziecka w ich przypadku jest poprzedzone podjeta decyzja w tej kwestii - odpowiedzialna i przemyslana, co bardzo zadko zdarza sie wsrod kobiet tzw doroslych a co dopiero wsrod dzwudziestolatek. Negatywnie oceniasz te dziewczyny na podstawie podjetej przez Nie decyzji, tylko dlatego ze jest odmienna od Twojej - takie zachowanie swiadczy o niedojrzalosci i glupocie. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karola,mam wirus na moim laptopie i nie mam internetu,musze cos wymyslec:(mam Nortona ale przestalo cokolwiek dzialac.technik komputerowy powiedzial mi ze musimy od nowa wgrac caly system,hmm.tak wiec siedze w pracy i pisze zamiast pracowac. na szczescie jestem jeszcze sama:) wczoraj takie dziwne uczucie mialam w podbrzuszu ze szok,niby nie bol ale cos dziwnego,troszke jak na miesiaczke:) Radek zgodzil sie na malenstwo,tzn juz wczesniej o tym rozmawialismy ale teraz zdecydowalismy sie probowac,ale nic na sile:)niedlugo powinnam dostac okres,na poczatku grudnia i potem zaczniemy starania:) a co u Ciebie??? czy wogole ktos tu za mna tesknil???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dostalam niby okres, ale to niby... wczoraj caly dzien mi jakos tak niby lecialo, nie lecialo, na podpasce taki sladki, plamy raczej, a jak do toalety szlam siknac, to tam bardziej czerwono.dopiero na sama noc mnie wiecej \"zalalo\", ale jak pisalam z innymi dziewczynami to one uwazaja ze to krwawienie nie ma nic wspolnego z ciazą czy jej brakiem a jest to krwawienie z odstawienia. i nie wiem co myslec. brzuch mnie nie bolal praktycznie wcale, a zawsze przy okresie tak. bolal tylko pare dni przed teraz. chyba tak jak mi One radzily teśkik zostaje, bo juz normalnie shizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekaj kilka dni,obserwuj swoje cialo,pisz nam tu na biezaco co sie dzieje i potem dopiero test zrob:)trzymam kciuki zeby ci sie udalo:)ja tez dziwnie sie czuje.do zaplodnienia moglo dojsc miesiac temu,ale mialam przeciez od tego czasu okres!!! byl niesamowicie bolesny i trwal bardzo dlugo,poza tym piersi bolaly mnie wczesniej niz zwykle i nawet po okresie.teraz mam uczucie gazow w brzuchu juz kilka dni.nie wiem co sie dzieje.mysle ze troche schizuje,ale mam nadzieje ze moze jednak nie:) nic jednak nie zrobie,bede cierpliwie czekac.nast okres powinnam miec w pierwszym tyg grudnia.powoli zaczynaja mnie bolec piersi(jak zwykle) wiec chyba jednak nadchodza krwawe dni,ale spoko:pdam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi tez wczesniej bolaly i takie tkliwe byly, moj chlopak zauwazyl ze jakos mi sie powiekszyly, sutki, brodawki, ni i faktycznie mam wieksze, a ostatnio mnie swędzialy dziwnie, ale nie wiem czy takie cos ewentualnym objawem by bylo... tak planuje sobie zrobic w piatek albo sobote od rana, ehh ale te bolące piersi wcale nie musza okresu zwiastowac :) moze na wielkie zmiany sie przygotowuja juz i wcale tego okresu nie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co,ze mnie tez swedzialy dziwnie kilka dni temu???? jakie jeszcze masz objawy ??? ja jestem bardzo placzliwa i troche nerwowa,ale moze przez stres w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to Ci powiem że tez cos nerwowa jestem :P wczoraj o głupote prawie klócilam sie z moim figo fago, fochy strzelałam. a o to że chcial zebym sie przebrala w koszulke i kolo niego polozyla a nie w ciuchach hehe, nie chcialam po czym stwierdzilam ze nie mam w czym spac, ze nawet koszulki mi nie da, a ja sama nie bede po jakas szla :P odwrocilam sie do niego plecami w juz sie nie odzywalalam, ale jak tak l;ezalam to az mi sie plakac chcialo... hehe ciekawe bo w pracy akurat nie mam czym sie az tak meczyc czy stresowac, a Ty moze jak tak bardzo tez sie stresujesz w pracy, to moze to jest ze soba jakos wszystko powiazane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuziaczek,jedno Ci powiem,dziwne rzeczy sie tu z nami dzieja:p mam nadzieje ze jednak oznacza to ciaze,wszystko sie okaze:) ja tez sie ciagle sprzeczam,nie wiadomo o co,tyle ze ja tam mam juz 7lat:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ze stazem pezy Tobie to pikuś hehe nawet roku nie ma :P ktos powie,ze glupia bo tylko tyle z facetem a takie rze4czy tu wypisuje, ale ja juak mialam innych to tak naprawde nic nie znaczyli dla mnie, a z TYM jakos inaczej jest:) ale myslalam ze tak czesto to tylko ja sie o glupoty sprzeczam i rozne bzdury wymyslam do awanturki hehe , fajnie ze nie tylko :) a kiedy Ty powinnaś @ dostać ? moze przed tymi swietami milą niespodzianke bedziecie mieli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dziwnie mi rozciagnelo tekst na forum i czesc zaslonieta jest przez reklame z boku.. Dziewczynki z tymi objawami to moze byc tez tak ze tak pragniecie byc Mamai, ze Wam cialo psikusy robi =)) ale test wyjasni wszystko, tylko darujcie sobie test z apteki bo potem i tak trzeba zrobic test z krwi dla upewnienia wiec nie warto wyrzucac kasy w bloto, od razu zrobcie test z krwi ktory daje wieksza pewnosc poniewaz jest duzo czulszy niz najczulszy test z apteki, o tym tez sporo sie dowiadywalam wiec wiem co mowie =)) No to ktora kiedy robi tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test z krwi robi sie w szpitalu, w przychodni czy w prywatnie w jakims laboratorium, tak czy siak musisz za to zaplacic, u nas test taki kosztuje okolo 15-20 zl tylko trzeba wiedziec kiedy go robic. tak jak z reszta rowniez test z moczu, tzn okolo 6 dni po ZAPLODNIENIU przy czym trzeba pamietac ze dzien w ktorym sie kochalismy nie jest dniem zaplodnienia bo plemniki do jajeczka docieraja w okolo 2 dni a ten czas moze sie jeszcze bardziej wydluzyc jezeli dni w ktore mozesz zajsc w ciaze nastepuja np dopiero 4 dni po stosunku, w tym wypadku razem to okolo 10 dni. Dobrze wiedziec kiedy ma sie owulacje czyli jajeczkowanie (w te dni tylko mozna zajsc w ciaze). Dlatego najlepiej robic test w dniu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×