Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misia-1983

Bierzecie witaminy w tabletkach?

Polecane posty

nie biorę, nie wierze w takie \"zestawy witaminowe\". W przeciwieństwie do mojego meza :O Jedyne witaminy jakie brałam to feminatal w ciąży. Gdybym miala stwierdzony brak jakiegoś mikroelementu, czy witaminy to brałabym konkretnie, np. Żelazo, cynk, czy witaminę np. A+E Wyznaje zasadę - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulelka Ka.
ale właśnie takie zestawy witaminowe są bardzo dobre, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i dla takich, które chcą później wrócić do dobrej kondycji. Ja po ciąży łykałam Bodymaxa Sport i szybko wróciłam do dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore, ale staram sie tez nie przesadzac i jesli już siegam po suplementy to jednak po takie najlepsze i dostosowane do potrzeb mojego organizmu jak ten suplement http://sklep.noblehealth.com/produkt/provital-activ Znacznie dodaje mi takiego życiowego powera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, sa takie, ktore bez problemu mozna brac w ciazy. Ja takie zamawialam z www.strefalekow.pl w naprawde fajnej cenie, dostawa do domu, wiec i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja biorę, obecnie połozna poleciła mi Feminovit. I w sumie jak popatrzyłam na skład to jest najlepiej zbilansowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży brałam Falvit i piłam tran norweski Gal. Zdrowa dieta do tego, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma88

Miałam niedobory magnezu, straszne skurcze nóg i dlatego kupiłam lek z magnezem Laktomag B6, rewelacyjny , duża dawka magnezu, witamina b6 do tego. Nawet dzieciom można podawać od roku życia, ma przyjemny bananowy smak http://amara.pl/produkt/laktomag-b6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa

Całą ciążę miałam bardzo  dobre wyniki, dlatego brałam tylko mama dha premium skład dobrze zbilansowany, jest tam wit D , kwas foliowy i DHA.  Przy dobrych wynikach nie trzeba wcale brać wszystkich możliwych witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć prawidłową florę bakteryjną to zażyj najlepiej Narum Caps. Podstawowa wersja probiotyku zawierająca tylko bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Suplement diety „Narum” w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej prawidłowej flory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×