Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bcxhfdshfd

wielki rozmiar 39

Polecane posty

Gość bcxhfdshfd

chodzi mi o buty, gdyby ktos sie nie domyslił masakra miec takie duze stopy, albo nie ma numeru bo są tylko do 38 (chodzi mi o te ładne fasony, bo te babcine to zaczynają sie własnie od 39:O), a jak jest to stopa masakrycznie wyglada...co innnego np 36:O :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bez przesady 39 to nie jest duży rozmiar 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcxhfdshfd
też tak do tej pory myślałam, dopóki nie spedziłam dzisiaj całego dnia w sklepie w posuzkiwaniu butów a i tak kupiłam takie, które wyglądają jak kłody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty masz problem z 39 to sie postaraj o takie 40 , to dopiero masakra , a znajdz jeszcze zgrabne szpilki , :( . ale nie ma "to tamto" :p da sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
to zycie erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozmiar 39, i nigdy nie miałam jakichś większych problemów, a nawet małych ze znalezieniem butków odpowiednich ;p i bynajmniej nie babcinych :D... może to kwestia tego, że jestem z dużego miasta, a w takich raczej trudniej o tego typu problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nigdy
nie mialam problemu z kupnem, ale sama wielkosc troche mi przeszkadzala, bo przy wysokim wzroscie moze jest to rozmiar ok, ale ja sie czuje jak wielka stopa, bo poza tym jestem bardzo drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla tftyggvfty
ja mam 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż... się łapie
hehe a ja dzis kupilam kozaki w nr 39, choc sa na mnie za duze:D ale to byl ostatni rozmiar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcxhfdshfd
no własnie jestem z duzego miasta, byłam w 2 galeriach i dupa!! do tego jestem własnie niska i wyglada to jak kłoda...te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia ooo
Ja mam rozmiar 40 i co i żyje i podobają mi sie moje stopy i nie mam problemu z butami wiec nie rozumiem cie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 39
i nie mam w ogóle problemu z butami! co ty gadasz? najłatwiej dostać 38 i 39 i jest największy wybór, a babcine to są właśnie buty w rozmiarach 35, 36.... ...po za tym uważam, że przy wzroście 175, wyglądałbym śmiesznie z taką malutką nóżką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu sztuczne problemy stwarza, albo jakaś prowokacja :O 39 to standardowy, baaaardzo popularny rozmiar buta, i niemal wszystkie fasony pojawiają się w rozmiarach 38-39. Już trudniej znaleźć buta 36 (chyba że na dziecięcym), czy 42 - mimo, że to żadne ekstremalne rozmiary nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 to wielki rozmiar buta
a 14 cm to wielki penis wolne żarty, ktoś tu chyba ma kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikzhoc
a ja mam 41 i nienarzekam.. ładne butki mozna kupic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co narzekasz
ja mam 40 albo 41 zalezy jakie to buty są i jakoś żyje i nie narzekam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
kurwa skąd wy macie takie wielkie kopyta ? kobieca nózka to 36_38 a nie takie kajaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 36 i z tego co zauwazyłam, łatwiej jest znaleźć buta z rozmiarem 39 i 40 niż właśnie 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o :-o :O :-O JAK KTOS NARZEKA ZE ROZMIAR 39 JEST TRUDNY DO ZNALEZIENIA TO MNIE SZLAG TRAFIA !!! A CO MAJA POWIEDZIEC TE KTóRE MAJ 42 ??? 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
mawronka :D:D:D:D:D:D:D kalosze se kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DluugoNoga17
ja tez mam 39 nizawsze sa takie rozmiary,.. ale wiekszosc pikolakow i adisasow co mi sie podobaja to znajduje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadas
autorka ma jakiś wyimaginowany problem. 39 to jest standardowy numer i bardzo dużo kobiet nosi własnie to. Nie rozumiem wyolbrzymiania problemu, no chyba, ze chce się jakoś dowartościować niewiadomo czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
do dsadas normalny rozmiar 39? gdzie chyba w kobiecej druzynie koszykarskiej :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej _
wygorowany nie ale wielki napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam :) mam pare koleżanek, co mają numerację 41, 42 i to jest już dla mnie ten wielki numer, ale nie 39 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×