Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam tego dość już

Jak się pozbyć myszy z domu - mam dziecko i nie chcę stosować trutek

Polecane posty

Gość gość
Może skontaktuj się z nimi http://gwaraddd.pl/ oni na pewno pomogą ci wytępić gryzonie z domu i dostosują się do twoich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek J
Odstraszacze nie dzialaja. Mi myszy biegaja po domu mimo iz jest zalaczony caly czas. W tym tygodniu zlapalismy juz 10mysze i wieczorami wciaz slychac je... Od dwoch dni nic sie nie zlapalo choc wciaz biegaja po domu. Jalies pomysly? Prosze o rade bo brak mi juz pomysliq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony gość na mysz
też mam dzieci w domu mysz buszuje mi po domu na noc położyłam zwykłe ciastka na podłogę i zabrała to ciastko i pod stołem urządziła sobie jedzionko tak mnie to denerwuja dzieci sie boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypac sol albo proszek do prania one poem liza lapki i choruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niki
Cholera tez mam dzieci i myszy lapie je na zwykla lapke ale czesto bywa tak ze zarelko znika a lapka nie drgnela dzis nabilam frytke taka przypalona dobrze i juz mi sie dzis 2 zlapaly mam ich juz dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam najlepszy wojskowy sposob na usuwanie takich wrogow korzystajac z prostego urzadzenia ktory znajduje sie w kazdym domu:podchodzimy do kuchenki gazowej odkrecamy wszystkie korki gazowe czekamy chwile nim gas sie rozprzestrzeni i odpalamy zapalke, i po myszkach ani sladu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głupi sposób. I po tobie tez ani śladu. Może i racja z tym proszkiem ale zachoruje i będzie zdychać gdzies i smierdziec:-/ Jestem teraz u rodziców i wlasnie nawę z lazie ki z zapralki wylecialy dwie. Wystraszylam sie bo mnie one obrzydzają. Najgorzej jak mi rumocza za łóżkiem i mam wrażenie że zaraz będzie mi lazic po lozku! Trutki nic prawie nie daja. Juz chyba z 30 puszek tego zjadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tylko żywołapki i wyniesienie myszki z dala od domu. Przeraża mnie sadyzm niektorych ludzi, a co do szkodników to prosze spojrzeć na człowieka czy nie jest szkodnikiem, co robi z przyrodą i dziwi się, że odpłaca mu ona pięknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamów deratyzację. Ja tak zrobiłam, bo też mam małe dziecko i żadne trutki nie wchodziły w grę. Zamówiłam taką usługę w firmie DDD. Do tej pory problem nie wrócił, a minęło już ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje wiele sposobów na walkę z gryzoniami ale to trzeba sie rozeznać. My kupowalismy takie rzeczy w tym sklepie www.firmakanex.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do łapki na myszy wkładam czekoladę. Co roku na jesieni w dwa dni załatwiam problem. Myszy lecą na czekoladę jak muchy do g... Sprawdzone, pewne i działa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z karmnikiem na szczury - http://www.hruzewicz.pl/oferta.html wydaje mi się to dość sensownym rozwiązaniem i bezpieczniejszym niż łapka. Dlatego warto się tym zainteresować. Kupiłam taką łapkę od firmy specjalizujacej się w zwalczaniu gryzoni i owadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W inny sposób niż środkami chemicznymi raczej bym się nie spodziewał, że uda Ci się wytępić gryzonie w krótkim czasie, więc może jednak warto chwilę przecierpieć, ale jednak skorzystać ze sprawdzonej metody? Ja pozbyłam się szczurów z piwnicy korzystając ze środków oferowanych przez http://www.hruzewicz.pl/ na co dzień firma specjalizuje się w deratyzacji i dezynsekcji więc to co proponują jest sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontkaB
I dobrze, że nie chcesz trutek. Dziecko mogło by się najeść, brrr… Strach pomyśleć. Ja na twoim miejscu skorzystała bym z jakiś specjalistów. Słyszałam że oni są dobrzy http://www.bigers.pl/ , powinni znaleźć dla Ciebie jakieś rozwiązanie w tej sytuacji. Koleżanka miała plagę u siebie w mieszkaniu to wyczyścili co do sztuki i pół roku już ma spokój i nie zapowiada się na zmiany póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz trutek to tylko pozostaje zamówić firmę typu ddd usługi i działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Deratyzacją wykonywana przez firmę Efekt DDD http://efektddd.pl/uslugi wykonywana jest bardzo szczegółowo, przy deratyzacji wyłożona jest trutka i przez najbliższy miesiąc raz w tygodniu uzupełniana, aż do wytrucia populacji szkodnika, bardzo profesjonalna praca, w ten sposób moja stara kamienica została oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg38
Najprostszym rozwiązaniem byłoby zainwestowanie w drogi środek, ale zawsze uważam, że warto wpierw dokładnie przeszukać internet,a nuż się uda zaoszczędzić i jeszcze znaleźć coś naturalnego. I w ten sposób, kiedy miałem problem z myszami, natrafiłem na bardzo ciekawy artykuł - podsyłam link: http://ddd-kowal.pl/blog/deratyzacja/jak-pozbyc-sie-myszy/ Może i Wam przydadzą się informacje tam zawarte. Zawsze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej, najłatwiej i najbezpieczniej dla dziecka czyli pułapki żywołowne. Polecam te od firmy rmax bo są tanie a bardzo skuteczne. Stawiasz coś takiego w kącie, czekasz jakiś czas i problem sam się rozwiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, moim zdaniem tez firma www.bigers.pl powinna zdać tu egzamin. Dziadkowie zamawiali ich usługi, są bezkonkurencyjni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem z gryzoniami pojawił się w ubiegłym tygodniu. Nie wiem skąd się wzięły i szukam skutecznego i przede wszystkim sprawdzonego sposobu na ich pozbycie się. Aktualnie zastanawiam się nad ofertą preparatów chemicznych od http://www.hruzewicz.pl/, ale czy ktoś korzystał i mógłby powiedzieć jak z ich skutecznością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscewapossible
ja uzylam lapki na klej, dala sie nabrac na gorzka czekolade z migdalami. zaraz sie zlapala, za kielbaske sie nie chwycila. problem z glowy, ale walka trwala az piec dni, jestem wyczerpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw warto zamówić deratyzację, a później uszczelnić wszystkie dziury, okna do piwnicy itp. U mnie po wizycie panów z DDD usługi już jest czysto, ale musiałem teraz zadbać żeby myszy znowu się nie pojawiły jesienią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powodem szczurów jest to że ktoś z mieszkańców ma szczurka? Popytajcie to zwierzęta stadne i one się przywołują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot mi do domu kiedyś przyniósł zdechłą mysz. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim wypadku polecam firmę, która się tym sprawnie zajmie. U nas sprawdziła się firma www.bigers.pl . Uważaj na oszustów! bierz tylko takie sprawdzone firmy jak ta. Dużo prywatnych osób się tym zajmuje w dodatku bardzo nie skutecznie a dużo drożej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna wizyta osób z firmy DDD wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej wizycie powinni się już pozbyć szkodnika, ale wszystko oczywiście zależy od sytuacji jaką zastaną na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×